екстер’єр та дизайн заміських ділянок на фото
Архітектура будинків в англійському стилі відрізняється від інших своїм консерватизмом та строгістю. Наприкінці XVII століття Англії деякі події послужили виникненню пейзажного стилю.
Відмінність від інших видів архітектури:
- застосування природного матеріалу (цегла, камінь);
- великі вікна, гарне оздоблення стінових поверхонь;
- будівництво в два поверхи з крутим дахом;
- несиметричність екстер’єру;
- посадка дерев і різних чагарників.
Такий будинок стане шедевром, оскільки збудовано незвичайно з використанням рослин.
Кожен кущ розподілений на своєму місці – все це доповнює класичний стиль будинку.
Заміський будиночок з кучерявими рослинами нагадує особняк англійських герцогів та баронів.
Зелені композиції біля будинку зроблять його солідним у стилі Тюдорів.
Також до цього стилю належать будинки, при будівництві яких комбінуються кілька видів матеріалу (цегла та камінь).
Шляхетно виглядатиме будинок, якщо зробити фронтони високими і стіни викласти великим нерівним каменем.
У деяких випадках роблять кладку будинку з червоної цегли, і будівля стає схожою на казкову побудову середньовіччя.
Аристократи будували за минулих часів будинки без декорування. Це споруди у Григоріанському стилі.
Є можливість вибрати непомітний стиль будинку із застосуванням якісної цегли. Традиційно прийнято будувати такі будинки на два поверхи.
Цілісність та точна сюжетна основа двору англійського будинку залежить від правильного оформлення клумб.
Прилеглу територію біля будинку можна перетворити на галявину для відпочинку за допомогою газонної трави.
На просторій ділянці можна збудувати гостьовий будиночок під сільський стиль. Перед входом буде гарним доповненням яскраві квіти та чагарники.
А фасад подібного будинку має свої особливості: кладка цегли ручного формування, скромність дизайну, невеликий ганок.
Лицьову частину будинку можна зробити акуратним та красивим завдяки низькому фундаменту, строгим відтінкам, покритим черепицею. Основною визначною пам’яткою є кам’яна труба димаря.
Більш сучасний стиль будинку виглядає досить елегантно та вражаюче, якщо поряд приготувати майданчик для відкритої веранди. Вона має відповідати витонченому інтер’єру будинку.
Невеликий будиночок в англійському стилі, що потопає в деревах, нагадає вікові традиції часів правління королів (як було прийнято в англійців: спокійний відпочинок далеко від цивілізації).
Стримана розкіш помітна при проектуванні будинку з темно-сірим відтінком даху та світло-сірими стінами. Всі сторони фасаду мають відмінний профіль, тим самим роблячи будинок оригінальним.
У багатьох будинках аристократичного стилю вбудовано вікна-ілюмінатори на другому поверсі. Це була цікава знахідка архітекторів. Крім цього, інтер’єр стає витонченим завдяки широким і частим вікнам, схожим на віконні отвори в замках минулих століть. Для цього архітектори використовують розстеклування.
Вишукано виглядає будинок великих розмірів, у яких передбачені галереї, хол, гостьові. Найкраще прикрасить двір тротуарна плитка чи дикий камінь.
Можна спроектувати подібний особняк із каменю та акуратної плитки у дворі, але більшою площею, що спростить в’їзд автомобілів.
Архітектурна побудова будинку у вигляді замку виглядає шикарно в обрамленні соковитої зеленої трави.
Усім, хто любить елегантність, підійдуть панорамні вікна, замінюючи зовнішні стіни. Гідність їх у тому, що яскраве світло потрапляє в кімнату, також вікна не потребують гардин.
Зручним розташуванням будинку буде біля проїжджої дороги. Популярним вважається проект будинку із вбудованим гаражем.
Деякі дотримуються традицій Англії щодо ізоляції від міської метушні, тобто. воліють жити далеко від людей, насолоджуючись природою.
Будинок з природного каменю робить його природним і водночас унікальним, а рівно підстрижені кущі перетворюють все навколо на затишне місце для відпочинку всією родиною. Паркан у сільському стилі створює неповторний вигляд та повну картину англійського будинку.
Безперечно, багато хто погодився б побувати в будинках, побудованих в англійському стилі, щоб відчути на собі багатовікову історію англійських традицій.