екскурсія по будинку Надії Бабкіної та Євгена Гора
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

екскурсія по будинку Надії Бабкіної та Євгена Гора


Раніше ми писали про будинки Олександра Васильєва та Евеліни ХромченкоНарешті, настала черга Надії Бабкіної – адвоката «Модного вироку». Виявляється, королева російської народної пісні зовсім не поступається смаком і вмінням красиво облаштовувати інтер’єри своїм гламурним соведущим. Розповідаємо та показуємо, де зараз живе Надія Бабкіна зі своїм громадянським чоловіком Євгеном Гором, і хто допоміг їй збудувати розкішну заміську резиденцію.

дім сина

Син Надії Бабкіної побудував для неї будинок поряд зі своїм (ліворуч)

кухня

Надія Бабкіна останні кілька років живе на два будинки – у квартирі з видом на Кремль та в особняку у селі Дубці під Звенигородом. В облаштуванні обох нерухомостей народній артистці РРФСР допомагав її син Данило Засідателев. Більше того, заміський будинок він збудував для своєї мами з нуля, почавши з розробки проекту та закінчивши вибором фарби для стін. «Мамо, ти зможеш жити в будинку хоч би 3 дні на місяць? Якщо так, то я тобі його побудую!», — запитав одного разу Данило. Надія Георгіївна, яка звикла жити у місті, після деяких роздумів дала синові позитивну відповідь і будівництво почалося.

Надія із сином

Надія Бабкіна із сином Данилом Заседателєвим, невісткою Тетяною та онуками Марфою, Вірою та Георгієм у вітальні свого будинку

Відправною точкою для проектування будинку стала ідея Засідателева про створення атмосфери старовинної садиби, яка з часом занепала, а потім була відновлена. Як тільки концепція була придумана, проекти будівництва, ландшафтного дизайну, а потім і дизайну інтер’єру набули своїх обрисів, підказки стали з’являтися самі собою. Облицювальна цегла ніби ручного формування, тераса з піччю, класичні меблі та ціла галерея сімейних фото в рамках – все в будинку створює затишок та особливий шарм родового гнізда.

вітальня

екскурсія по будинку Надії Бабкіної та Євгена Гора

екскурсія по будинку Надії Бабкіної та Євгена Гора

екскурсія по будинку Надії Бабкіної та Євгена Гора

Також Данило, який добре знає смаки своєї мами, передбачив, щоб у будинку не було скляних меблів. Виявляється, Надія Бабкіна не любить ні скляні столи, ні полиці, ні консолі. «Її інтер’єр має бути традиційним та ґрунтовним, але з елементами сучасних технологій та дизайнерських рішень… у невеликих дозах», — пояснив син народної артистки.

екскурсія по будинку Надії Бабкіної та Євгена Гора

екскурсія по будинку Надії Бабкіної та Євгена Гора

Дрібне розстелювання вікон ефектно виглядає як зовні, так і всередині, особливо в двосвітлій вітальні

екскурсія по будинку Надії Бабкіної та Євгена Гора

екскурсія по будинку Надії Бабкіної та Євгена Гора

хол

їдальня

Надія Бабкіна не лише народна співачка, актриса, телеведуча та громадський діяч, а й бабуся. Онуки, які живуть у сусідньому будинку, вдаються до неї в гості з самого ранку.

Результат перевершив очікування і Данила, і господині вдома. «Коли приїхали сюди, з’явилося відчуття, що ми жили тут завжди!», — зізнався ініціатор будівництва. Співачки садиба припала настільки до душі, що тут вона стала бувати набагато частіше, ніж обіцяні синові «3 дні на місяць». Якщо заглянути на сторінку Бабкіної в Інстаграм, то можна знайти багато фото сімейної хроніки, зроблених саме в її заміській резиденції, а точніше на її кухні.

Дивіться також:

А ось і другий поверх з лаундж-зоною та двома спальнями – хазяйською (25 кв. м) та гостьовою (16 кв. м).

На цьому фото можна розглянути спальню народної співачки, де вона висипається та відпочиває від концертної та громадської діяльності.

спальня

Нарешті, представляємо вам добірку домашніх фотографій Надії Бабкіної, на яких ви можете розглянути й інші куточки її будинку.

чоловік

Громадянське подружжя Надії Бабкіної Євгеній Гор у дворі будинку

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть матеріал! Вже проголосувало:3 Середня оцінка: 3,67 із 5)
екскурсія по будинку Надії Бабкіної та Євгена Гора Завантаження…

Читайте також:Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.