Ефектний журнальний стіл – яскравий характер житлового інтер'єру загалом
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Ефектний журнальний стіл – яскравий характер житлового інтер’єру загалом


Журнальний стіл.  Центр уваги чи непотрібний елемент декору?

Тільки на перший погляд здається, що вибір журнального столу, якщо ви вирішили зупинитися на цьому предметі інтер’єру, так простий і елементарний. Насправді існує безліч правил вибору цього об’єкта та безліч варіантів його використання. Що ж треба знати, перед тим як купити журнальний стіл, або як розібратися в їхньому асортименті з позицій, що вже існують у продажу. А також, що може повноцінно замінити журнальний стіл, і які на сьогоднішній день його найпопулярніші альтернативи?

Звідки прийшло визначення журнального столу

Напевно, ми пам’ятаємо радянський період, коли наявність у будинку полірованого журнального столу вважалося обов’язковим атрибутом в обстановці. Після цього неодноразово інтер’єрна мода показала своє справжнє обличчя, але тим, хто звик користуватися журнальним столом за призначенням, а не тільки для прикраси простору, його вибір виявляється не таким простим. Якщо вибирати журнальний столик з натурального дерева, то його поверхня вимагає дбайливого відношення, і такий стіл не застосовується для постійних чаювання та для використання при прийомі гостей. Якщо ж ви віддаєте перевагу скляній поверхні журнального столу, то заздалегідь продумайте те питання, що крім того, що форма у цього предмета інтер’єру повинна бути обтічна, без гострих кутів, такий стіл може бути небезпекою, якщо у вас в будинку є маленькі діти або домашні вихованці. Окремий параграф являють собою журнальні столи з використанням у своїй структурі натурального каменю, або предмети антикваріату і мистецтва. Зрозуміло, що такий журнальний стіл сам по собі ефектна та раритетна прикраса елітного житлового інтер’єру, і ви ніколи не використовуватимете його за призначенням. Так що перш ніж вибрати мініатюрну версію столу для будинку, подумайте, як саме ви його використовуватимете, і який матеріал для вас буде найбільш практичний і прийнятний.

Журнальний стіл та стилі інтер’єру

Напевно, ви не раз читали поради дизайнерів, в яких говорилося, що яскравий журнальний стіл повинен контрастувати з усіма іншими меблями в кімнаті, будучи центром композиції і звертаючи на себе пильну увагу гостей. Після цього виникає питання, а навіщо тоді облаштовувати весь простір, щоб підсумок був таким примітивним і передбачуваним? Чи не так? Давайте підійдемо до вибору журнального столу з раціонального погляду. Те, що столи з натурального дерева підійдуть під інтер’єр квартири в класичному стилі і так зрозуміло, як і те, що оригінальні скляні столи повноцінно прикрасять ультрасучасний хай-тек інтер’єр. А ось використання вінтажних журнальних столів авторської роботи дизайнерів та столів – трансформерів, напевно, стане, принаймні, незвичайним ходом. Ковані ручні вироби, пофарбовані в неординарні відтінки, підійдуть в інтер’єрі з напрямком арт-деко. А необроблений зріз дерева, імітація такого або структура, що чітко просвічується крізь білу фарбу журнального столу, стане невід’ємною частиною Середземноморського інтер’єру. Нехай ваш стіл не буде коштувати нечуваної суми грошей, але буде виготовлений на замовлення і представляти з себе по-справжньому функціональну річ, тільки так ви досягнете справжнього колориту на житловій території та отримаєте схвальні погляди друзів та гостей вашого будинку. Адже саме такі авторські, нетривіальні речі й становлять винахідливі інтер’єрні рішення, які ми часто бачимо у журналах та виданнях за новинками сучасного інтер’єру. Так само актуальне і питання зі столами – трансформерами. Кому з нас не хочеться мати в будинку мініатюрний журнальний стіл, що при необхідності перетворюється на повноцінний обідній або функціональний робочий стіл? Це так зручно, особливо якщо врахувати, що така покупка заощадить вам значну суму коштів. Висновок простий, не бійтеся дивитися на вибір меблів загалом і навіть на таку дрібницю як журнальний стіл із креативного боку. Можливо такий підхід, що складається з цілої гами мініатюрних раритетних речей, в сумі дасть незаперечний за стилістикою результат! І тоді ви точно зрозумієте, що старання ваші та вашого дизайнера були далеко не марні!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *