Дзеркальні наклейки в інтер'єрі – оригінальна заміна дзеркалам
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дзеркальні наклейки в інтер’єрі – оригінальна заміна дзеркалам


Як би ефектно не виглядало декоративне покриття для стін, залишити їх без додаткового прикраси стильними елементами буде непростиме. На сьогоднішній день існують два способи оформлення стін: традиційне та креативне. До першого зазвичай відносяться картини та дзеркала, до другого – все, що забажаєте. Правда в останньому випадку є одне обмеження, яке полягає у здатності поєднуватись виключно з сучасним інтер’єром.

Дзеркальні наклейки в інтер'єрі

На щастя, поєднувати переваги обох варіантів, поєднуючи традиційну класику та сучасний креатив, стало можливим завдяки стильним та незвичайним дзеркальним наклейкам, які перебувають на межі між традиціями та креативом. Існує безліч колекцій подібних аксесуарів, тому вибрати підходящий і за стилем, і за ціною екземпляр не складе особливих труднощів.

Служити як справжнє дзеркало така наклейка навряд чи зможе, оскільки зазвичай вона має значні спотворення елементів, які ще більш помітні у своїй нестандартній формі. Але це буде чудова декорація, здатна дуже своєрідно відображати інтер’єр і збільшувати кількість штучного світла і сонячних променів у всьому приміщенні.

Матеріал для дзеркальних наклейок

Наклейки найвищої якості виготовляють із акрилового дзеркала. До стіни вони кріпляться за допомогою спеціального професійного скотчу, і не важливо, які матеріали використовувалися для оздоблення — декоративна розкішна. штукатурка або ж класичні шпалери. Найбільш економним варіантом є звичайна плівка з вінілу, що має дзеркальний ефект. Але навряд чи її можна зараховувати до категорії довговічних, та й застосовувати її у власному будинку бажано лише при дрібних малюнках та невисоких вимогах до виробленого завдяки їй ефекту.

Наклейка метелик Наклейка голуб

Ідеальне місце для дзеркальної композиції

Перш ніж вибрати відповідну наклейку, слід визначитися з місцем її подальшого монтажу, але при цьому не забувати і про кінцевий результат цієї ідеї — вигідно відобразити навколишні предмети. Тому важливо подбати про те, щоб довкола були виключно привабливі декоративні елементи. Подібний прийом дозволить також надати інтер’єру додаткову гармонію кольорів — об’єкт, що відображається, повинен вигідно відтінити обрану ділянку стіни. Наприклад, коли на дзеркальну наклейку потрапляє яскраве крісло або килим, ви автоматично отримуєте чудове колірне рішення кімнати. А особливо ефектно це виглядає з однотонною текстурою.

Дзеркальний наклейка

Дзеркальні наклейки – прикраса для вітальні, спальної, дитячої та ванної кімнати

Вітальня в класичному стилі виглядатиме сучасніше і оригінальніше, якщо розташувати на одній з вільних стін невеликі декоративні дзеркала. Подібна композиція над диваном або кріслами вимагає дотримання одного правила: чим лаконічніші форми м’яких меблівчим скромніше її забарвлення, тим більше креативу та фантазії в процесі декорації дзеркальними наклейками.

Дзеркальні наклейки

У інтер’єр спальні такі аксесуари зазвичай прикрашають узголів’я ліжка. У дитячій кімнаті дзеркальні ельфи та казкові персонажі, кумедні звірятка, зірки та хмари можуть вільно оселитися в будь-якому місці – і в ігровій зоні, і біля дитячого ліжечка. А вишукані форми дорогої сучасної сантехніки у ванній вигідно підкреслять елементи дзеркальних крапельок, тонких ліній, витончених віньєток.

Дзеркальні стікери

Нарешті визначившись із дзеркальними наклейками, далі можна приступити до вибору інших відповідних аксесуарів. В даному випадку довіртеся власної інтуїції та виявите фантазію. Вміло підібрані декоративні елементи вигідно перетворять ваш інтер’єр, зроблять його вишуканим та стильним.

Різновиди декоративних дзеркал

Невеликі однакові дзеркальця ідеально виглядатимуть як композиція на одній стіні. Такий яскравий акцент можна розташувати і над комодом, і над консольним столом та біля шикарного дивана. Подібні дзеркальні наклейки випускаються у вигляді бантиків, метеликів, зірочок, сердець, геометричних фігур та різних завитків.

Дзеркальні наклейки на стіну

Круглі або овальні зразки є універсальним варіантом і майже не відрізняються від стандартних дзеркал. Даний декор чудово підійде для будь-якого стилю — як для хай-тека, і для класики. Але навіть у мінімалістичному стриманому прояві з його строгими лаконічними лініями та в молодіжному інтер’єрі дзеркальні наклейки гармонійно виглядають у вигляді текстів, принтів та комп’ютерної графіки. А дзеркальні рослини, що схилилися на стінах, значно перетворять стиль арт-нуво або дизайн жіночої кімнати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *