Душовий піддон з кахельної плитки
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Душовий піддон з кахельної плитки


Душ без душового піддону

Ви, напевно, не раз розглядали інтер’єри цікавих ванних кімнат та санвузлів і не могли зрозуміти, чому простір виглядає настільки неординарно. Що може надавати ванній кімнаті таку неповторність і ні з чим порівнянний ексклюзивний інтер’єр приміщення? І чому інтер’єри ванних кімнат та душових, над якими попрацювала рука професіонала, виглядають не так, як куточки в будівельних супермаркетах, там де продаються душові піддони та інші кабінки для прийняття водних процедур? А більш вишукано та гармонійно?

Вся справа в душовому піддоні, що монтується прямо у товщині підлоги. Саме завдяки такому індивідуальному рішенню з сантехнічного приміщення стандартної або мінімальної площі можна зробити душову кімнату покращеного планування з найбільшою кількістю зручних поличок та різних пристосувань.
Адже задумайтеся, при встановленні стандартного душового піддону, які є у продажу, ми все одно зобов’язуємо інтер’єр ванної кімнати дотримуватися якогось стилю. За рахунок кольору піддону, дверей або хромованої фурнітури, ми вже ставимо рамки. А от якщо душовий піддон влаштований у підлозі, гідроізольований, а на поверхні ми, лише бачимо малопомітні зливні грати, і плитку, укладену під кутом до неї — тут є повний простір для фантазії.

Сучасні виробники скла пропонують настільки широкий і різноманітний асортимент своїх виробів, що можна вибрати перегородку, що відокремлює душ, від загального обсягу ванної, в будь-якій структурі та кольорі. Не можна тут згадати спеціальні скла, але яких не залишаються крапельки води, саме вони полегшать прибирання ванної кімнати, і ваш душ завжди виглядатиме ідеально чистим. Чи любите ви матовість, чи віддаєте перевагу повній прозорості перегородки — для візуального збільшення простору — ви завжди зможете вибрати саме ваш варіант ширми. Багато в чому завдяки цьому елементу дизайнери перетворюють інтер’єр ванної до невпізнанності, правильно використовуючи зорові ефекти.

Нестандартним може бути не тільки форма санвузла, де влаштовуватиметься душовий піддон, з творчим підходом можна підійти і до таких факторів як освітлення душу, кількість і спрямованість струменів, і навіть поверхня підлоги на якій ви стоятимете під час прийняття водних процедур.
Адже ніхто нам не забороняє і ми не обмежені стінами або стелею, щоб струмені теплої води на нас стікали прямо зі стельового простору, а під ногами знаходилася приємна і тепла терасна дошка, укладена поверх плитки.
Все це в комплексі при правильному підході може перетворити прийняття душа на справжнє задоволення, і якщо у вас є постійна втома чи проблеми зі здоров’ям, правильною концентрацією потоків води – навіть зняти їх.

Слід також згадати зручність таких душових для людей старшого віку, або людей з обмеженими можливостями. А ось для купання маленьких дітей, якщо вони плануються в сім’ї, краще заздалегідь передбачити додаткову ванну, бо такий душовий піддон їм не підходить.

Є особлива категорія людей, для яких дуже важлива наявність музичного фону у ванній, і це можна передбачити самостійно, причому одночасно у кількох точках простору, чого не вийде у вже готовій стандартній душовій кабіні.

Для нашої прекрасної половини людства важливим фактором є велика кількість зручних ніш та поличок, куди можна скласти різні лазневі аксесуари та приладдя. Тут варто окремо згадати додаткову надійну гідроізоляцію, як горизонтальних, так і вертикальних поверхонь, щоб уникнути аварійних ситуацій із сусідами.

Ну і нарешті, подумайте про монтаж такого типу душового піддону заздалегідь, коли ще не змонтована каналізаційна мережа, і є можливість або укласти трубопроводи в товщині підлоги, або ж влаштувати своєрідний подіум, для такого автономного душового піддону. Тому що ці мережі водовідведення вимагають обов’язкового ухилу та установки сифона та трапу, це і є головною специфічною особливістю монтажу подібного душу.

Кахельна плитка в душову або ванну, з душем без піддону теж має бути обрана дуже ретельно. Порадьтеся з професіоналами, які займаються дизайном інтер’єру ванної кімнати у вас вдома, адже саме в душі плитка для підлоги вимагає ретельної підрізки, для укладання її під ухилом до сифона, а це не завжди піде малюнку плитки на користь, або ж сама товщина кахлю не дозволяє коректно виконати це. Можливо, оптимальним вибором у даному випадку навіть буде мозаїка, а переходи до каналізаційного трапу під нею в товщі підлоги будуть максимально малопомітні. Особливо таке питання актуальне при влаштуванні душових піддонів круглої або овальної форми, де нижню частину душа неможливо уявити з плиткою прямокутної форми.

І пам’ятайте, що плитка в такому разі укладається, починаючи від ґрат зливу, тільки так ваш душ отримає неповторну акуратність та елегантність, яку ви і хотіли отримати спочатку! Не зайвим також буде відзначити, що таке облаштування душової кабіни, навіть не малої площі, буде економічно вигіднішим, порівняно з уже готовими варіантами. А в результаті, ви напевно, отримаєте ексклюзивне рішення інтер’єру ванної, що додає родзинок загальному інтер’єру вашої неповторної квартири!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.