дизайн та безпека для вашого малюка
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

дизайн та безпека для вашого малюка


Дизайн дитячої кімнати не повинен бути дорогим, складним або навмисне казковим. Є багато варіантів простих і водночас практичних рішень. Саме в цей період очікування нового життя важливо підготувати для вашого чада веселу творчу кімнату, що гармонійно поєднується із спільним інтер’єром. Повірте, дитина гідно оцінить усю вашу любов і старання!

Весела кімната для малюка

По можливості, почніть планувати дизайн дитячої кімнати задовго до народження малюка. Таким чином, ви значно скоротите обсяги роботи вже в процесі створення інтер’єру для вашого чада. Достатня кількість вільного часу дозволяє більш ретельно та серйозно підійти до питань створення безпечної, максимально комфортної та затишної дитячої. Що стосується декоративних елементів, то тут можна повністю покладатися на власний стиль, смак і фантазію.

Досить часто бажання догодити малюку підштовхує батьків на купівлю зайвих аксесуарів. Як показує практика, саме брак часу та місця диктує умови подальшого облаштування інтер’єру дитячої кімнати. У результаті виходить так, що більшість дорогих і ексклюзивних предметів абсолютно не вписується в загальний дизайн або просто їх ніде розмістити. І лише композиція сімейних фотографій здатна щось змінити та надихнути батьків на нові ідеї.

Оформлення дитячої кімнати

Єдиним моментом, де немає місця економії, є безпека дитячого куточка. Безумовно, кожен з батьків бажає лише найкращого для свого чада. Тим часом краса та декор у кімнаті малюка – важлива, але далеко не головна складова інтер’єру. Насамперед – натуральність, якість та екологічна безпека навколишніх матеріалів. І навіть дитяча безпосередність, грайливість та надмірна активність не повинні вас зупиняти у придбанні високоякісних предметів побуту. Адже батьки, які люблять більше часу присвячують дитині, а у разі будь-яких пошкоджень та інших курйозів, абсолютно не замислюються про витрачені кошти.

Що ж до іграшок та аксесуарів, то це вже зовсім інша історія. Для маленького непосиди цілком достатньо буде пари м’яких плюшевих ведмедиків, милого малюнка на стіні, дошки для прояву художнього початку та кількох яскравих декоративних подушечок.

Не соромтеся приймати від близьких друзів або родичів, наприклад, ліжечко, дитячий столик або шафку, але за умови належної якості та абсолютної безпеки. Краще приберегти кошти для майбутнього школяра чи школярки, щоб прищепити любов до навчання, гарні звички та манери, щоб згодом дитина змогла легко досягти поставлених цілей та здобути першокласну освіту.

Насамперед почніть із вимірювань, які потім можна буде взяти з собою в магазин. Ретельно виміряйте всі відстані, де плануєте розмістити дитячі меблі. Таким чином, ви будете завжди «озброєні». А якщо випадково пощастить зустріти цікаві та незвичайні варіанти, саме блокнотик із готовими мірками буде дуже доречним.

Знімаємо мірки

Розташувавши ліжечко недалеко від входу, ви вільніше почуватиметеся в дитячій кімнаті. А вночі, коли прокинетеся, щоб потішити малюка, зможете легко підійти до ліжечка без будь-яких перешкод. Не ставте її біля вікна – там, де можуть бути протяги. Також дуже небажано, щоб поряд із ліжечком були фіранки, шторки та інші речі, в яких дитина легко може заплутатися. Відмінна ідея — поставити поруч комфортне крісло-гойдалку для приємного проведення часу за читанням книги або іншим захоплюючим заняттям, поки малюк відпочиває.

Подбайте, щоб у дитячій панував м’яке розсіяне світло. Контрастні щільні штори чудово захистять дитину від яскравого сонячного проміння, тим більше під час денного сну.

Добре продумайте оптимальну кількість поличок і стелажів, яка буде потрібна для зберігання дитячих іграшок. Врахуйте, що маленькі непосиди накопичують дуже багато всяких дрібничок. Але так чи інакше дитина з самого дитинства має бути привчена до чистоти та порядку. Важливо, щоб полиці були розташовані подалі від ліжечка, адже випадково зачеплені речі в кращому разі можуть опинитися на підлозі, у гіршому – травмувати дитину.

1. Локальне висвітлення. Декоративні милі нічнички, бра, лампи – чудова ідея, коли необхідне тьмяне м’яке світло під час дитячого сну. Але перед покупкою цих милих предметів дизайну переконайтеся у справності всіх проводок.

Локальне освітлення у дитячій

2. Декоративний килимок. Придивляючись до витончених милих килимків, насамперед подумайте про безпеку. Багато хто з них може викликати алергію у малюка. Тому спочатку з’ясуйте, які матеріали ідеально підійдуть для дитячого організму. Як варіант, підлога з твердих порід дерева зі знімним килимком, який легко миється, може бути найкращим вибором для кімнати дитини.

3. Кольорова палітра та малюнок. Колірне оформлення дитячої – справа вашого смаку та особистих уподобань. Консервативні батьки зазвичай вибирають нейтральні тони, такі як бежевий, кремовий, білий, блідо-зелений або ніжно-блакитний.

Шанувальники мистецтва, творчі особистості віддають перевагу вишуканим художнім елементам, милим малюнкам і яскравим розписам на стінах у дитячій.

Кімната малюка сучасних та ультрамодних батьків часто оформлена у стилі мінімалізм або хай-тек із застосуванням різних фігур, геометричних ліній, смуг та абстракцій.

Сучасний дизайн дитячої кімнати

Сучасний дизайн дитячої кімнати

1. Дитяче ліжечко. Мабуть, це найважливіший елемент дитячих меблів, і до вибору потрібно підійти з особливою відповідальністю. Форма, стиль, оздоблення та довговічність є головними факторами, які слід враховувати. Переконайтеся, що рейки вертикальні ліжечка, так у дитини буде менше шансів використовувати їх для скелелазіння. Також перевірте, щоб вони були розташовані досить близько один до одного, щоб уникнути дитячої травми, коли цікавий непосид може просунути ручку між рейками.

Дитяче ліжечко

2. Додаткові меблі. Підбираючи додаткові меблі, стежте за тим, щоб вони ідеально гармонували з дитячим ліжечком. Незамінними предметами є комфортне крісло, тумбочка або столик, настінний годинник, якщо ви плануєте годувати малюка грудьми. Дуже бажано, щоб всі меблі були розташовані якомога ближче до стін. Так, ви не тільки забезпечите вільний простір для дитячих ігор, а й убезпечите рідне чадо від зайвих перешкод та травм.

розташування

Завершальними елементами облаштування дитячої стане витончена фреска, картини для прикраси, мальовничий розпис на одній зі стін та різноманітні постільні речі.

Милий дизайн елементів для дитячого

Не забудьте додати необхідне обладнання: радіоняню, щоб знати, коли ваша дитина засмучується; спеціальний пристрій поруч із пеленальним столиком, який нейтралізує неприємні запахи. Підгузки, вологі серветки, дитячі мазі, присипки – все має бути під рукою.

Найнеобхідніше для малюка

1. Якщо у вас великий будинок з достатньою кількістю кімнат, і перед вами стоїть складний вибір однієї з них для дитячої, віддайте перевагу тій, яка знаходиться ближче до вашої спальні. Так, дитина завжди буде під наглядом батьків.

2. Усі тканини і матеріали, що купуються, необхідно випрати спеціальним засобом для дитячого прання, щоб нейтралізувати можливі шкідливі речовини.

3. Запобіжно використовуйте електричні розетки з пластиковими запобіжниками.

Електричні розетки із запобіжниками

4. Пам’ятайте, що нові сучасні моделі дитячих ліжечок виробляють за суворими стандартами безпеки. Тому якщо ви використовуєте стару модель, дотримуйтесь запобіжних заходів.

5. Декорування дитячої кімнати має бути веселим! Поменше тьмяних кольорів та нудних малюнків!

Яскраві акценти у дитячій кімнаті

Дитяча кімната

6. Майте на увазі, що деякі з речей можуть бути корисні для дитини досить короткий час. Наприклад, дитячий мобільний буде виглядати дуже привабливим, але, можливо, скоро залишиться поза увагою крихти, тому зайвий раз подумайте, чи варто купувати такого роду аксесуари.

7. Також подумайте над оформленням стелі. Адже маленькі немовляти досить багато часу проводять у ліжечку, загадково дивлячись кудись вгору.

8. І найважливіше – замість стандартних використовуйте тільки органічні матеріали та речовини, щоб ваш малюк зростав здоровим, активним та веселим!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *