Дизайн сучасного журнального столика  30 найкращих фото в інтер'єрі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн сучасного журнального столика 30 найкращих фото в інтер’єрі


На сьогоднішньому ринку є величезне різноманіття різних дизайну журнальних столиків, тому з вибором проблем не буде. Проте є дещо спільне, що їх об’єднує. Наприклад, висота зазвичай знаходиться в межах від 40 до 50 см, при цьому, чим вона вища, тим менше сам столик, мається на увазі стільниця, і навпаки, чим нижча висота, тим більше столик. Хоча, безперечно, є й винятки з правил – дуже низькі моделі, що ледве піднімаються над підлогою.

Дизайн дерев'яного столика, що ледве височить над підлогою

Який саме стіл вибрати?

Відповідь це питання залежить, передусім, від функції, що він повинен виконувати. Відповідно, визначиться і місце його розташування. Зазвичай журнальні столики можуть розміщуватися і у вітальні, і в спальні, і в дитячій, в принципі, в будь-якій кімнаті, особливо, якщо зробити його центром всієї композиції або завершальним штрихом в інтер’єрі. На сьогоднішній день найпопулярнішими та модними вважаються столики в «італійському» стилі з вигнутими ніжками та цікавим різьбленням, стільниця яких інкрустована. Хоча, знову ж таки, все ще залежить від стилю, в якому виконано інтер’єр. Тому що такі столики відносяться до предметів розкоші та впишуться далеко не у будь-який інтер’єр.

Журнальний столик для сучасного інтер'єру з металу з деревомОригінальний дизайн дерев'яного журнального столикаЕфектний великий журнальний столик у класичному розкішному інтер'єріЖурнальний столик у сучасному стиліНезвичайний дизайн журнального столика в інтер'єрі вітальніВеликий журнальний столик в інтер'єрі просторої вітальніОригінальний дизайн журнального столика з дереваЖурнальний столик простої форми для сучасного інтер'єру

Різновиди дизайну журнальних столиків в залежності від стилю

Для кожного конкретного інтер’єру підбирається певна конкретна модель журнального столика відповідно до стилю, в якому оформлене приміщення.
Дуже ефектний прийом, яким користуються декоратори, що базується на принципі парності. Це можуть бути як світильники, килимки або вази, що розташовані поруч, так і кавові столики. При цьому вони обов’язково повинні бути з однієї колекції або абсолютно однаковими. Цей прийом сприяє швидкій зміні інтер’єру, а також зручності, особливо, в малогабаритних вітальні (столики можна зрушити впритул, щоб утворилася велика поверхня для прийому гостей), і ефектному зовнішньому вигляду.

Два однакові столики з дерева з металом, розташованих поручПарна єдність - два оригінальні журнальні столики поручДва однакові журнальні столики в інтер'єрі вітальні

А в приміщеннях з великими майданами таких столиків може одночасно бути набагато більше.

Шість журнальних столиків в інтер'єрі просторої вітальні однакових маленьких
Низькі столики прийшли до нас з японського стилю і мають висоту, набагато меншу за традиційну (на 15 – 30 см). Такі столики мають досить лаконічну форму і чіткі кути. Також вони можуть не мати ніжок зовсім, але якщо вони є, вони рівні. Також столики можуть відрізнятися цікавою текстурою (шкіряною або дерев’яною), хоч і вельми стримані в колірному відношенні. Прекрасно гармонують з будь-яким сучасним стилем, де цінується екологічність та мінімалізм.

Дизайн низького журнального столика, що прийшов із ЯпоніїНизький столик, що ледве підноситься над поломом, в японському стилі.
Є кавові столики у вигляді скринь, а в деяких випадках роль таких столиків виконують справжні скрині, що створює зручність у плані зберігання речей усередині них, наприклад, книг, журналів, а також дрібного посуду та всього, що забажаєте. А можна використовувати таку скриню як домашній бар – теж варіант. Є думка, що подібний столик здатний прикрасити будь-яку вітальню, в якому стилі вона не була (наприклад, так вважають шведи). Однак, у нас все ж таки прийнято вважати, що такий дизайн столика найбільш прийнятний для таких стилів, як кантрі чи класика.

Журнальний столик, що імітує обшарпаний старий сункдук
Журнальні столики також можуть бути плетеними. Звичайно, такі моделі найбільш актуальні для еко-стилю, що створюють атмосферу тераси, а виглядають вони як кошики.

Дизайн плетеного журнального столика
Банкетка може виконувати функцію кавового столика, якщо вона оснащена достатнім об’ємом горизонтальної рівної поверхні. Зручність полягає в тому, що один предмет може нести одразу дві функції – як столик і як банкетка-пуф. Причому форми можуть бути зовсім різними, і прямокутними, і круглими.

Для класичного інтер’єру, звичайно, ідеальним варіантом буде дерев’яний столик, який може мати різний дизайн: це може бути функціональний модуль із секцією, може нагадувати незвичну лаву, а може виглядати просто як великий пень.

Дизайн дерев'яного столика у вигляді великої лавиДуже незвичайний дизайн дерев'яного столика.  нагадує стару скриньку

Але якщо більше до душі традиційна форма, слід зупинити свій вибір на моделі з прямокутною або овальною стільницею, оснащеною чотирма ніжками, п’єдестальною основою або цоколем.

Дизайн дерев'яного столика з скринькамиДерев'яний журнальний столик з ефектом старого дереваДизайн круглого дерев'яного столикаДерев'яний для сучасного інтер'єру журнальний столикОригінальний журнальний столик у вигляді дерева, що зрізає.Дерев'яний столик незвичайної різьбленої формиСтандарнтний прямокутний дерев'яний столик на чотирьох ніжках

Матеріали, з яких виготовляються журнальні столики

Найбільш поширений класичний варіант – це столик, виготовлений із дерева, який може мати декор із каменю. Однак, не менш цікаві й інші комбіновані види, наприклад, зі скла та дерева або зі скла та металу – найбільш гармонійні поєднання. Або чисто скляні моделі — дуже ефектний варіант, що підходить під будь-який стиль інтер’єру. Крім усього іншого, такі столики не перевантажують простір, візуально виглядають абсолютно легкими та повітряними, майже невагомими. Для їх виготовлення застосовується гартоване скло, ударостійке та здатне витримувати великі навантаження.

Скляний столик у багатому інтер'єрі
Матеріал, з якого виготовлений журнальний столик, також залежить насамперед від стилю. Взагалі, стільниці можуть бути виконані з найрізноманітніших матеріалів як з натуральної деревини або напівдорогоцінного каменю (дорогі моделі), так і з простого пластику, ДСП, МДФ. шпони, скла, металу і т.д. (Дешеві варіанти). До того ж столики можуть бути виготовлені з якогось одного матеріалу або поєднувати відразу два і більше видів. Довговічний варіант — столик, виконаний з натуральної деревини та природного каменю, хоч, і дорогий. Прекрасно впишеться в класичний інтер’єр, кантрі чи навіть ретро.

Окрім іншого, існують дуже зручні моделі журнальних столиків, оснащені колесами – ідеальний варіант у випадках, коли необхідно переміщення одного столика до різних кімнат.

Оригінальний дизайн колеса у вигляді дерев'яний стіл причепаний
Скляні стільниці, мабуть, залишаються найулюбленішими серед дизайнерів. Особливо, якщо як опора-основа таких столів служать зовсім несподівані речі: оленячі роги, дерев’яні ведмеді, бронзові дельфіни або химерні рослини.

Ексклюзивний дизайн журнального столика зі скляною стільницеюЖурнальний столик зі скляною стільницею та дерев'яною основою

До того ж, столики зі скляною стільницею дуже універсальні, це треба визнати, у зв’язку з чим чудово виглядають практично в будь-якому інтер’єрі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *