Дизайн сучасних камінів Стильний інтер'єр кімнат з каміном
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн сучасних камінів Стильний інтер’єр кімнат з каміном


У світі є 3 речі, на які завжди приємно дивитись: як горить вогонь, як тече вода та сяють зірки. Ці природні явища справді прекрасні, із нею мало що може зрівнятися. На зірки ми дивимося на нічному небі, вода прекрасна у вигляді річки, водоспаду чи фонтану. А ось на вогонь, що горить, ми можемо милуватися навіть у себе вдома. Для цього люди ще в давнину вигадали каміни, які несуть не просто естетичне задоволення, а й практичне – зігрівають нас у холодну погоду. У сучасному світі вже давно придумали інші способи опалення, зручніші та економічніші. Але каміни все ж таки залишилися в нашому житті і з кожним днем ​​завойовують все більшу любов і увагу людей. Адже якщо центральне опалення зігріває наші тіла, то камін зігріває душі. Цей чарівний танець язичків полум’я огортає нас атмосферою таємничості, загадковості та наповнює кімнату духом легенд та міфів.

Сучасний камін в інтер'єрі

Вогонь каміна ніби очищає наш розум, змушуючи забути про всі турботи, тривоги та негаразди. У душі виникає дивовижне та приємне відчуття тепла, спокою, комфорту та умиротворення. Сидячи або лежачи біля каміна, приємно слухати легкий тріск дерева і насолоджуватися затишком домівки, особливо коли за вікном негода.

Камінна обстановка

А якщо встановити камін у спальній кімнаті, то засинати ви будете з величезним задоволенням, легко та плавно. Уявіть собі, що ви знаходитесь у своїй пастелі, нічна темрява огорнула вас своїм тонким вуаллю. А поряд, біля вас горить полум’я каміна, яке наче робить свій невпинний ритуал, огортаючи вас спокоєм і безтурботністю.

Камін у спальній кімнаті

Як вибрати дизайн сучасного каміна

Нині існує безліч дизайнів сучасних камінів. Перш ніж зупинити свій вибір на якійсь конкретній моделі, визначте собі функцію каміна, яку він виконуватиме у вашому житлі. Якщо камін в інтер’єрі потрібний для обігріву приміщення, то перегляньте найбільш вигідні для цього екземпляри. Наприклад, є справжні сучасні каміни, куди кладеш дрова і підпалюєш їх вручну, як це робилося за старих часів. Такий дизайн сучасного каміна виглядає природно та дуже натурально.

Природна ситуація з каміном Камін на дровах Інтер'єр із дров'яним каміном

А для тих, хто не хоче возитися з дровами та сажею, підійдуть сучасні електричні каміни. Вони легкі в управлінні, позбавлять вас зайвого сміття, але і виглядають вже зовсім по-іншому.

Електричний камін Інтер'єр з електричним каміном

Ну а якщо вам камін потрібен лише як елемент декору, то ви можете вибрати як штучні, так і лжекаміни. Тут основний наголос йтиме на зовнішній вигляд каміна та загальний колорит приміщення.

Штучний камін в інтер'єрі

Найважливіше при виборі дизайну сучасного каміна це його поєднання з інтер’єром кімнати. Як правило, сучасні каміни є домінуючим елементом та створюють певну атмосферу навколо себе. Тому важливо вибрати правильне місце для нього і виходячи з цього, облаштовувати решту інтер’єру. М’які дивани та крісла якнайкраще підходять під «камінну» обстановку. Тут ви можете зібратися з друзями та родичами та побалакати біля м’якого полум’я каміна. Або полежати з книгою чи газетою, зігріваючись його чарівним теплом.

Інтер'єр з каміном

Важливе правило для вибору дизайну сучасного каміна – це його безпека. Перш ніж придбати цей вишуканий елемент інтер’єру, проконсультуйтеся зі спеціалістами та вивчіть модель досконало. Камін повинен мати економічну витрату палива і режим горіння, що регулюється, якщо йдеться про електричні моделі.

Матеріали для сучасних камінів

Матеріали, з яких виготовляються і якими оформлені камінні портали, повинні бути якісними, міцними, і, звичайно, важливо, щоб вони гармоніювали з навколишнім інтер’єром та дизайном кімнати. Ось найпопулярніші матеріали, які використовуються в оформленні сучасних камінів:

 1. бетон;
 2. граніт;
 3. піщаник;
 4. керамічні плити;
 5. онікс;
 6. мармур.

Деякі конструкції можуть бути просто пофарбовані, це полегшує вагу виробу і підходить для невеликих приміщень і тим, хто віддає перевагу простоті та мінімалізму в декорі.

Просто пофарбований камін

Види сучасних камінів

Сучасні каміни класифікуються за своїм розташуванням на 4 основні види:

Острівні

Острівний камін

Пристінні

Пристінний камін

Кутові

Кутовий камін

Вбудовані

Вбудований камін

Також дизайни сучасних камінів можна поділити на стилістичні

 1. Сучасний камін у стилі модерн. Такий пристрій добре підходить для кам’яних будинків. У цьому дизайні використовуються поверхні різних видів: гладкі, поліровані та шорсткі.

Камін у стилі модерн

 1. Сучасний камін у стилі Кантрі. Для нього підходить будинок, виготовлений з бруса або колоди. Тут панує атмосфера заміського життя, і облицювання каміна не є винятком. Для повного занурення в атмосферу Кантрі як матеріал для обробки виберіть натуральний камінь.

Камін у стилі кантрі

 1. Сучасний камін у класичному стилі. Він чудово вписується не тільки в класичний інтер’єр, а й у будь-який інший завдяки своєму універсальному дизайну. Обробіть камін мармуром білого, коричневого або смарагдового кольору, залежно від загального стану. Або штучно зістареним каменем, що максимально наблизить камін до природного образу.

Камін у класичному стилі

 1. Сучасний камін в англійському стилі. Перше, що відзначається в дизайні цього каміна — це невелика топка. А його строгий, але елегантний вигляд стане вишуканим доповненням будь-якої вітальні, кабінету чи бібліотеки.

Камін в англійському стилі

 1. Сучасний камін у грецькому стилі. Відкритий з усіх боків, він є не тільки вишуканим доповненням до інтер’єру, але й має гарну опалювальну силу. Облицювання може бути будь-яким, але не варто забувати, що нагромадження оздоблювальних матеріалів веде до зниження тепловіддачі каміна.

Камін у грецькому стилі

 1. Сучасний камін у стилі hi-tech. Він призначений для інтер’єрів, облаштованих за останнім словом техніки. Для такого каміна характерне використання вогнетривких матеріалів: скло, сталь, пластик.

Камін у стилі хай-тек

У наш час каміни стали настільки популярними, що їх встановлюють навіть у ванних кімнатах, адже там також хочеться тепла та краси.

Камін у ванній кімнаті

Незважаючи на наявність величезного вибору сучасних камінів, ви в будь-якому випадку зможете підібрати для себе найбільш підходящий, який зігріватиме і радуватиме вас своїм магічним теплом і приголомшливим виглядом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *