дизайн, ремонт, декор (60 фото)
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

дизайн, ремонт, декор (60 фото)У перекладі з англійської «Loft» означає «горище». З іншого боку, цим словом позначають верхні приміщення складу. Популярність цей стиль почав набувати в середині XX століття у США, коли спорожнілі складські та промислові приміщення активно почали переробляти у житлові приміщення та офіси. Сьогодні вплив стилю Лофт поширився на весь світ завдяки його відмітним ознакам, які грають на руку господарям. Людей зачаровує простір, супутній цьому стилю та поєднання суперсучасних матеріалів, техніки зі зістареною внутрішньою обробкою, вінтажною сантехнікою та меблями, характерними для часів індустріалізації.

Сьогодні ми дізнаємося про особливості цього знакового для американців стилю, варіанти оздоблення та декорування на кухні Лофт, разом розглянемо цікаві фото, а також поміркуємо про те, чи сумісні Лофт і маленька кухня.

4 основні особливості іміджу

Спочатку розглянемо характерні особливості стилю:

  1. Відмінна відмінність – це поєднання суперсучасних матеріалів з відреставрованими підлогами, цегляною кладкою та грубою штукатуркою на стінах, трубами «на виду». Злиття нового та старого тут виглядає як ніде гармонійне.
  1. Високі стелі, що задають тон простору. Відмінно впишеться ремонт у дусі Лофт, наприклад, у квартиру в «сталінці», у дореволюційному будинку або в новобудові з індивідуальним плануванням та високими (бажано навіть височеними!) стелями.
Кухня в стилі лофт у мансардному приміщенні

Кухня в стилі лофт у мансардному приміщенні

  1. Приміщення ділиться на зони, а не кімнати: за допомогою меблів, кольорів або освітлення простір ділиться за функціональним призначенням. Вітальня найчастіше є продовженням кухні, і може трохи відрізнятись кольоровим оформленням.

Зона кухні та вітальні у просторі в стилі лофт

  1. Нестандартні предмети декору, що нагадують про «заводське» походження приміщення, тут виглядатимуть дуже до речі.

Декор у стилі лофт

Ідеї ​​ремонту

Спочатку може здатися, що дизайн кухні в стилі Лофт — справа маловитратна, адже виглядає там все «по-заводському» грубо і навмисне недороблено. Проте ремонт із продуманою недбалістю та відповідне оздоблення тут вимагають великих витрат, як фінансових, так і трудових. Іноді цегла в інтер’єрі кухні виходить, як то кажуть, «від забудовника», коли до нього потрібно тільки дістатися в процесі ремонту та оздоблення стін. Якщо цегла при будівництві не використовувалася, то можна зобразити імітацію цегляної кладки, наприклад, шпалерами з малюнком. При цьому, якщо кухня маленька, ми радимо обмежитися цегляною кладкою тільки на одній зі стін, а сусідні можна покрити декоративною штукатуркою, каменем або навіть залишити бетонну основу.

Якщо останнє вам занадто екстремально, то можна обійтися фактурними однотонними шпалерами.

Оздоблення стін в інтер'єрі кухні в стилі лофт

Порада: чудова альтернатива цегляній кладці – склоблоки. Приклад того, як їх можна вдало обіграти в інтер’єрі кухні, дивіться в наступному фото-слайдері.

Підлогове покриття має бути на основі дерева – ламінат або паркет, бажано глянсовий, відциклений та покритий лаком/олією.

Дерев'яна підлога на кухні в стилі лофт

Більше зносостійке оздоблення підлоги – це велика або навпаки дрібна метлахская плитка як, наприклад, на фото нижче.

Ідеї ​​обробки стелі пропонуємо почерпнути з наступної збірки фото.

Оздоблення стелі на кухні в стилі лофт

Меблі та аксесуари

Меблі в стилі Лофт можуть бути як навмисне сучасними, так і мати наліт антикварності — на контрастах цей стиль і тримається. Мало де можна поєднати різні фактури та матеріали, і кухня у стилі Лофт – чудовий плацдарм для цього. Подивіться на такі фото: глянсовий гарнітур, скляний фартух і хромована витяжка тут запросто «уживаються» з грубими дерев’яними полицями, а цегляна стіна на кухні органічно є сусідами зі стільцями в оксамитовій оббивці і шторами в підлогу.

Меблями можна зонувати простір, наприклад, коли вітальня об’єднана з кухнеюВідокремити її можна барною стійкою, островом або диваном.

Штори — необов’язковий предмет декору, яким можна знехтувати. В іншому випадку, ви можете вибрати римські штори або портьєри в підлогу, як на фото нижче. Головна умова — штори в стилі лофт повинні бути строгими за фасоном і пошиті з натуральних або якісних комбінованих тканин.

Штори в інтер'єрі кухні в стилі лофт

Штори в інтер'єрі кухні в стилі лофт

Освітлення

Кухня в стилі Лофт мають на увазі безліч джерел освітлення. Крім природного світла, що виходить від незашторених вікон, необхідно подбати про штучне освітлення. Світильники в стилі Лофт зазвичай зроблені з металу та скла та мають прості форми.

Освітлення в стилі лофт

Освітлення кухні в стилі лофт

Також це можуть бути підкреслені промислові варіанти, на кшталт великих лампочок, що звисають на шнурах.

А можна піти іншим шляхом та вибрати підкреслено сучасні освітлювальні прилади як на наступних фото.

Освітлення кухні в стилі лофт

Корисні поради

  • Молодий зелений. Цікаво виглядає контраст заводської грубості з крихкістю квітів та домашніх рослин. Спорудьте дерев’яні полиці спеціально для рослин, зелень відмінно розбавить строгість стилю Лофт. Переконайтеся у цьому, подивившись на фото.

Кімнатні рослини на кухні в стилі лофт

  • Лофт не терпить «самотності»Спробуйте оформити в цьому стилі хоча б суміжні кімнати, наприклад, якщо вітальня об’єднана з кухнею, а краще — весь будинок. Гідна пара Лофт зіграє своїм «побратимам» — мінімалізму, хай-теку, строгої класики.
  • Розмір має значення. Якщо квадратура вашої кухні не налічує двоцифрових цифр, а долучитися до модного стилю дуже хочеться, сумувати не потрібно. Наприклад, можна поєднати кухню з балконом, запустивши цим у кімнату більше світла. Але найкраще маленьку кухню об’єднати з вітальнею, тоді ви тільки посилите ілюзію, що це не типова квартира, а колишнє промислове приміщення без перегородок.
  • Колірне оформлення. Характерні кольори меблів, текстилю та оздоблення для стилю Лофт це цегляно-червоний, бордовий, коричневий, темно-зелений, синій, бежевий, сірий та контрастний білий та чорний.

Колірне оформлення кухні в стилі лофт

  • Декор нестандартний. Незвичайні предмети декору тільки підкреслять індивідуальність кухні Лофт: це можуть бути справжні вінтажні предмети із заводів та фабрик, предмети сучасного мистецтва, дорожні знаки, графіті на стінах, словом, все нестандартне і сміливе, що тільки можна собі уявити.

Настінний декор у стилі лофт

Сподіваємося, що підібрані нами фото та поради щодо облаштування кухні Лофт допоможуть вам облаштувати її за всіма канонами стилю. Нехай ваше життя теж буде сповнене світлом і в ньому завжди буде місце всьому незвичайному та нестандартному.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Оцініть матеріал! Вже проголосувало:45 Середня оцінка: 4,78 із 5)
дизайн, ремонт, декор (60 фото) Завантаження…

Читайте також:

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *