Дизайн проект заміського будинку в Італії
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн проект заміського будинку в Італії


Представляємо вашій увазі екскурсію кімнатами одного заміського будинку, розташованого в Італії. Оригінальний мікс елементів сучасної стилістики та використання традиційних мотивів італійського стилю в оформленні цього домоволодіння зачаровують – самобутній, затишний, практичний та при цьому комфортний дизайн житла здатний стати натхненням не лише для дизайнерів, а й домовласників, які оформляють свої будинки самостійно.

Простора вітальня з каміном – важливий та необхідний атрибут будь-якого італійського домоволодіння, у тому числі заміського типу. Ніщо так не налаштовує на спілкування з сім’єю або невеликі посиденьки у вузькому колі друзів, як потріскування дров у каміні, зручне розташування у м’яких кріслах та диванах, вільна та легка зупинка. Типова для італійського стилю оздоблення приміщення у вигляді оштукатурених стін у світлих тонах та використання керамічної плитки для підлогового покриття зустрічаються у дизайні вітальні з сучасним меблюванням, виконаним у контрастних чорно-білих тонах. Старовинний камін і сучасне образотворче мистецтво, меблі в офісному стилі та живі рослини – все в оформленні італійського житла слідує принципу оригінальної комбінаторики для створення затишного, але цікавого інтер’єру.

Простора та світла вітальня з каміном

Ще одна вітальня, але цього разу з каміном у класичному стилі також є дивовижним міксом стильових мотивів – тут і оздоблення в стилі італійського кантрі та сучасні меблі з блискучим металевим каркасом і шкіряною обробкою. Органічний сплетення матеріалів, серед яких дерево, камінь, метал, шкіра та хутро, створює неповторний образ приміщення для відпочинку.

Оригінальний мікс сучасної та кантрі стилістик

Який же італійський стиль без пристрасті та колориту південного житла? Особливо в заміських домоволодіннях можна дозволити собі розкріпачення та використання яскравих, акцентних елементів декору. Червона сукня як символ південного темпераменту, пристрасті та вогню – чудовий настінний декор для приміщення, в якому використано переважно нейтральні відтінки природного походження.

Яскравий настінний декор

При оформленні спальні найбільш чітко виявилося змішання двох стилістик – сучасної та італійської кантрі. Меблі із пластику та сучасна відео техніка сусідять з канонічними прийомами складання італійського інтер’єру – білі побілені стіни, дерев’яні стельові балки, плитка як підлогове покриття та розкішне різьблене меблювання з цінних порід деревини як основний фокусний центр приміщення. Прохолода білого кольору та тепло природних матеріалів непросто гармонійно поєднуються в дизайні сучасного житла, а постають як зразок для оформлення заміських будинків у країнах з південним кліматом.

Інтер'єр спальні

Безумовною прикрасою та особливістю архітектурних особливостей італійського заміського будинку стали арочні вікна. Плавні лінії нагадують про оздоблення стародавніх монастирів і при цьому чудово комбінуються із округлими формами сучасного меблювання та декору.

Арочні вікна - особливість дизайну

У кухонному просторі сусідство сучасного кухонного гарнітура та побутової техніки з кантрі-елементами в оздобленні приміщення набувають виключно практичного характеру. Для приміщення з невисокими стелями та ще й з таким традиційним оформленням у кантрі-стилі було прийнято рішення не використовувати верхній ярус кухонних шаф. Одного ряду нижнього рівня та кухонного острова виявилося достатньо для забезпечення кухні необхідною кількістю систем зберігання, робочих поверхонь та побутових приладів.

Оригінальний інтер'єр кухні

Тут же розташована невелика обідня зона для трапез у родинному колі. Оригінальне сусідство старого обіднього столу в сколах та щербинках із ультрасучасними стільцями склало зовні привабливий та цікавий альянс. Продовжили тему незвичайних комбінаторик сучасні художні роботи на тлі оштукатурених стін та незвичайні освітлювальні прилади, прикріплені до дерев’яних стельових балок.

Незвичайна обідня зона на кухні

Основні особливості оформлення приміщень в італійському стилі знайшли відображення в дизайні цієї сучасної їдальні — оштукатурювання стін у світлих тонах, підлогова плитка для відчуття прохолоди і простоти догляду заміського житла, оригінальна склепінчаста стеля і незвичайне розташування вікон — все в цьому інтер’єрі налаштовує передмісті Італії. Але пліч-о-пліч з кантрі-елементами йдуть і сучасні мотиви оформлення приміщень – меблі з металевим каркасом і оригінальною шкіряною перетяжкою, сучасні дизайнерські моделі освітлювальних приладів та твори образотворчого мистецтва наших днів як настінний декор.

Еклектичний дизайн їдальні

Тераса та басейн

На просторій терасі, з вимощеною за допомогою вуличної плитки настилом, є кілька зон — під навісом знаходиться обідній сегмент з легким металевим меблюванням, на сонці розташовані зони відпочинку з м’якими знімними сидіннями і місце для прийняття сонячних ванн зі зручними лежаками. Поєднання дерева та металу, світлих та темних відтінків, каменю та живих рослин – все це дозволило створити оригінальний, практичний та неймовірно комфортний образ тераси для проведення часу на відкритому повітрі.

Багатофункціональна тераса

Спускаючись сходами до дерев’яного настилу, можна потрапити до басейну, біля якого обладнана зона для відпочинку та прийняття сонячних ванн. Але для тих, хто боїться обгоріти під сонцем, є містечка в тіні великих дерев. Потрібно лише перетягнути елегантні лежаки з металевими каркасами під розлогі гілки дерев.

Басейн з дерев'яним помостом

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *