Дизайн проект вітальні в стилі Лофт на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн проект вітальні в стилі Лофт на фото


Як інтегрувати стиль лофт у сучасний інтер’єр і зберегти при цьому тепло та затишок домашньої атмосфери? Як поєднати промислову естетику в оздобленні та антикварні предмети декору чи дизайнерські меблі? Відповіді на ці запитання можна отримати з невеликої фото-екскурсії вітальнею однієї нью-йоркської квартири. Комфортна обстановка, поєднання сучасних предметів інтер’єру та меблювання у стилі ретро, ​​використання художніх творів сучасного мистецтва – і все це на кількох квадратних метрах із збереженням відчуття простору та свободи.

Вітальня в стилі лофт

Спочатку стиль лофт виникла при облаштуванні колишніх промислових приміщень під житлові апартаменти. В даний час для організації інтер’єру в дусі промислової естетики необов’язково мешкати у будівлі, яка колись була фабричним цехом чи складським приміщенням. Якщо міська квартира має досить просторі кімнати з високими стелями і великими вікнами, то оформлення її інтер’єру в стилі лофт не складе особливих труднощів. Якщо вам нехтує використання таких лофт-мотивів, як відкриті комунікації, великі колони і конструкції перекриттів, виставлені напоказ, то організувати цегляну кладку як акцент однієї зі стін, нескладно.

Цегляна стіна як акцент

Зона відпочинку вітальні представлена ​​зручним диваном зі шкіряною оббивкою приємного охристого відтінку, журнальним столиком оригінального дизайну та торшером арочної модифікації з великим тканинним абажуром. Завершують образ приємні дрібниці, що створюють затишну атмосферу – килим із принтом та ефектом потертості та невелика підставка, виготовлена ​​з дерев’яного бруска.

Сучасний та затишний лофт

Використання пенька як предмет інтер’єру – чи не самоіронія та унікальність дизайну? Погодьтеся, що на виготовлення такої оригінальної підставки знадобиться небагато часу та коштів, а природного тепла та ноток унікальності такий предмет інтер’єру привнесе в обстановку вітальні чимало.

Пеньок-підставка

Диван зі шкіряною оббивкою чудово виглядає на тлі цегляної стіни, створюючи в інтер’єр вітальні деякий дух брутальності. Це досить практичний варіант для квартир, де є маленькі діти, і білі дивани можуть бути присутніми в інтер’єрі тільки як журнальні ілюстрації. Для того, щоб трохи пом’якшити брутальний дизайн дивана, можна використовувати більш «затишний» текстиль як оформлення диванних подушок. М’який велюр або навіть хутро стануть не тільки родзинкою зони відпочинку, але й привнесуть колірну та фактурну різноманітність в інтер’єр усієї кімнати.

Увага до деталей

Вдень у просторі вітальні досить природного світла, завдяки великим вікнам. Для темного періоду є кілька варіантів освітленості – центральна люстра для яскравого освітлення в момент зібрання всієї родини або прийняття гостей у спільній кімнаті. Для більш інтимної обстановки більше підійде освітлення торшера, що розсіює, з дугоподібним штативом і абажуром з лляного текстилю.

Торшер арочної моделі

Локальне освітлення

Білий журнальний столик із глянсовою поверхнею стільниці та сталевим блиском ніжок став ноткою сучасності в образі вітальні. Зручна, ергономічна форма та стійка конструкція дозволяють столику легко ставати місцем для сидіння, якщо у вітальні збирається кілька людей для прийому чи вечірки.

Шкіряна оббивка дивана

Білий журнальний столик

Як завжди, загальне враження про дизайн приміщення складається не тільки із зовнішнього вигляду найбільших чи яскравих предметів інтер’єру. Будь-які дрібниці, декоративні елементи, текстильне оформлення – все формує наше сприйняття того чи іншого оформлення простору. Наповнюючи інтер’єр милими серцю дрібницами, ми не тільки прикрашаємо приміщення, але й робимо його неймовірно персоналізованим, унікальним.

Прохолодна палітра

З одного боку від дивана розташувався двоярусний столик-каталка. Ця зручна. Мобільна станція може служити як візок для напоїв і закусок на вечірці, так і у вигляді підставки для книг у звичайні дні. Любителі трапез «під телевізор» також оцінять такий предмет інтер’єру у своїй вітальні. До того ж, його легко транспортувати з кухні та назад із брудним посудом.

Столик-каталка

Мобільна станція

З іншого боку від місця відпочинку розмістився сегмент коротких трапез. Якщо в квартирі проживають двоє людей, то невеликий круглий столик і пара зручних стільців можуть організувати столову зону.

Зона для коротких трапез

Легка за зовнішніми враженнями, але стійка та міцна, за своїми характеристиками, меблювання невеликої столової зони не обтяжує інтер’єр, сприяє створенню легкої та невимушеної атмосфери у всій вітальні. Повітря образу сегмента коротких трапез надає фон з легких, напівпрозорих фіранок.

Витончені та легкі меблі

Живі рослини на білому тлі

Трохи живої зелені та інтер’єр всього простору вітальні перетворюється, наповнюється весняною свіжістю і здається, що навіть запах свіжого листя можна відчути, дивлячись на фото.

Сервірування столика

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *