Дизайн проект однієї шотландської квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн проект однієї шотландської квартири


Кожна етнічна культура має стиль кантрі в інтер’єрі, має свої особливості, свої індивідуальні елементи та нюанси оформлення простору. У цій публікації ми хотіли б познайомити вас із обстановкою квартири, яка знаходиться в Шотландії і є яскравим прикладом того, як можна оформити сучасне житло за допомогою дизайнерських рішень у кантрі-стилістиці. Ці невеликі за площею апартаменти, що випромінюють світло, чистоту та домашній затишок, можуть стати натхненням для домовласників, які шукають нові та свіжі ідеї організації простору в нетрадиційному ключі, але з комфортом.

Вітальня

Почнемо ми невеликий екскурс шотландським житлом з найпростішої, головної та центральної кімнати – вітальні. Багато приміщень у квартирі мають асиметричну форму, частково скошені стелі, тому не дивно, що домовласники вибрали світлу палітру для обробки поверхонь простору. Білі стіни і стеля, в компанії з бежевим покриттям підлоги відмінно справляються із завданням візуального розширення простору, надання йому свіжості і легкості. В інтер’єрі вітальні, як, втім, та інших кімнат, ми побачимо багато кантрі-елементів та предметів меблів з дерева, різьблених, виконаних під старовину, дійсно антикварних чи штучно зістарених.

Старовинний стілець-крісло

Гармонійне поєднання сучасних предметів декору та меблювання зі старовинними елементами дозволяє створити унікальний, але при цьому неймовірно затишний інтер’єр приміщення.

Оригінальний текстиль

На тлі світлої обробки вітальні різьблені стільці з темної породи дерева виглядають найбільш виграшно. Особлива увага приділяється текстилю, завдяки якому вдається створити справді домашню, теплу атмосферу.

Кухня

Приміщення вітальні з’єднане з кухонною зоною, представленою однорядним розташуванням робочих поверхонь та систем зберігання. Завдяки вбудованій системі шаф, в простір яких успішно інтегровано всю необхідну побутову техніку, простір кухні займає дуже мало місця. Якщо простір вітальні висвітлюється за допомогою люстри оригінального дизайну, то для робочих поверхонь кухні передбачено систему вбудованого підсвічування.

У сучасних кухнях часто плиту замінюють варильною панеллю, звільняючи чимало місця під системи зберігання в нижньому ярусі кухонних шаф. Враховуючи наявність духової шафи, сім’я може бути забезпечена всіма необхідними побутовими приладами для приготування різноманітних страв із істотною економією простору кухонної зони.

Їдальня

Зона їдальні винесена в окреме від кухні та вітальні приміщення. Тут ми також бачимо світле оздоблення, так необхідне для невеликої кімнати і дерев’яне меблювання, яке стало символом шотландських апартаментів. Оригінальні предмети декору не тільки вносять різноманітність в інтер’єр їдальні, а й створюють індивідуальну, персоналізовану атмосферу.

Старовинні меблі

Як покривала, оббивка меблів і текстилю для подушок використовуються натуральні матеріали — бавовна і льон. Очевидно, що саме ці тканини найбільше відповідають кантри-стилістиці, дерев’яним меблям і духу старовини, поміщеному в сучасне житло.

Спальня

Далі ми проїдемо в особисті кімнати і відвідаємо спальню. Не дивно, що і в цьому приміщенні зі скромними розмірами було використано світле оздоблення для всіх поверхонь. Навіть меблювання спальні або виконане зі світлих порід деревини, або пофарбоване в білий колір.

Двох'ярусне ліжко

Завдяки двоярусному розташуванню спальних місць, вдалося заощадити значну кількість простору спальні, не порушуючи при цьому естетики приміщення.

У узголів’ях ліжок є неглибокі ніші, які дозволяють розміщувати, що називається «під рукою», необхідні предмети. Завдяки настінному світильнику. Можна почитати книгу перед сном і для цього необов’язково вставати з ліжка

Зона відпочинку

Невелика зона відпочинку та за сумісництвом куточок для читання представлена ​​легким меблюванням – невеликим столиком та стільцями, одягненими у забавні чохли з намальованим каркасом цих предметів меблів.

Ванна кімната

Біля спальні розташована невелика ванна кімната. За допомогою світлого оздоблення, використання скляних та дзеркальних поверхонь вдалося зорово розширити простір кімнати для водних процедур. Комбінована обробка за допомогою керамічної плитки «під камінь» та вологостійкої штукатурки створює цікавий зовнішній вигляд ванної.

Мармурова стільниця

Мармурова стільниця та невелика поличка для аксесуарів, під колір облицювальної плитки, чудово завершує образ ванної кімнати.

Душ

Блиск сучасних атрибутів ванної кімнати, необхідних для водних процедур, чудово виглядає на тлі плитки, що імітує природний камінь.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *