Дизайн проект невеликої трирівневої квартири в лофт стилі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн проект невеликої трирівневої квартири в лофт стилі


Компактність завжди цінувалася у дизайнерському мистецтві. Особливо це важливо, коли площа наданого приміщення не дозволяє використовувати великі форми. Використання поділу будівлі на рівні дозволить створити затишну та зручну оселю з безліччю функціональних зон.

Цегляна будова невеликого розміру із трьох поверхів у руках майстра дизайнерського мистецтва перетворилася на затишний будинок. Безліч вікон різної форми та розмірів дозволяє не відчувати обмеженості простору.

Важливим елементом у такій будові є сходи. Тут вона виконана з комбінації дерева та металу. Широкі сходи та надійні поручні роблять переміщення по дому безпечним.

У ніші під сходами компактно помістилися кухонні меблі та невелика кількість найнеобхіднішої побутової техніки. Світлий колір фасадів робить це місце дещо просторішим і не дозволяє низько розташованим сходам сходів створювати гнітючий настрій.

Як підлогове покриття нижнього поверху використовується цегла. Цей натуральний матеріал здатний дарувати тепло та затишок приміщенню. А його м’який відтінок поєднується з багатьма іншими тонами. Для більшого комфорту можна використовувати товстий килим. Тут постелено підлогу з етнічними візерунками.

Вихід на цегляну терасу

Стулки великого панорамного вікна дозволяють вийти на терасу, яка утворилася під час будівництва будівлі. Її компактні розміри обмежують можливості, але їх достатньо для створення приголомшливого естетичного образу приміщенню. Живі квіти освіжають краєвид із вікна та розбавляють урбаністичний пейзаж.

Велике панорамне вікно як вихід на терасу

Невелика вітальня обставлена ​​лише найнеобхіднішим. Тут можна побачити поділ на зону відпочинку та їдальню зону. Всі меблі гранично прості і зручні. Вона вибиралася з урахуванням функціонального навантаження зон. Незвичайна картина на стіні є яскравою плямою у спокійній палітрі кольорів, яку вибрав дизайнер для оформлення кімнати.

Кімната з цегляною підлогою

Верхні поверхи будинку оформлені по-іншому. Як підлогове покриття тут настінний ламінат. На відміну від першого поверху, де немає навіть штор на вікнах, тут кімнатам надали обжитого вигляду. Серед матеріалів, що використовуються для оформлення кімнат:

  1. шкіра;
  2. дерево;
  3. м’який текстиль.

Такий вибір дизайнера дозволяє зробити кімнати затишнішими.

Утна кімната з ламінатною підлогою

Спальня також поділена на багатофункціональні зони. Невеликий простір виділено для сантехніки, на яку не знайшлося іншого місця. Особливу увагу приділено системам зберігання. У такій компактній квартирі цей дизайнерський хід дозволить вирішити багато проблем, пов’язаних із економією простору.

Крім цього велика кількість білого дозволить візуально розширити межі кімнати і висвітлити приміщення. Цьому ж сприяє велике панорамне вікно з стулки, що відкриваються.

Поєднання санвузла зі спальнею

У спальні є балкон із чудовим видом на вулицю. Там чудово розмістилися садові меблі, які дозволять комфортно влаштуватися за філіжанкою кави. Чорна цегла, що використовується для балкона, забезпечує стильне поєднання деталей оформлення.

Затишна спальна зона біля вікна

Системи зберігання у такому будинку можна зустріти повсюдно. У них зручно складені речі, книги, необхідні в господарстві дрібниці та багато іншого.

Система зберігання для книг та дрібниць

Аскетичний стиль оформлення лише на перший погляд виглядає сухо. Насправді безліч декоративних дрібниць та аксесуарів дозволяють створити затишок у кімнатах і надати їм більш обжитого вигляду. Наявність плюшевих покриттів та м’яких банкеток згладжує прямі лінії, які у великій кількості присутні в інтер’єрі.

План трирівневої квартири

Завдяки грамотному підходу таке незвичайне планування житла дозволяє вмістити сюди всі необхідні зони та з комфортом жити тут багато років.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *