Дизайн проект міланської квартири з терасою
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн проект міланської квартири з терасою


Пропонуємо до вашої уваги цікавий дизайн-проект однієї міланської квартири, виконаний у сучасному стилі. З притаманним сучасній стилістиці прагненням до мінімалізму, але не на шкоду комфорту та зручності домочадців, дизайн цієї світлої та просторої квартири здатний надихнути на оригінальні рішення та нетривіальний підхід до оформлення власного житла.

Контрастний дизайн міланської квартири

Сучасний стиль інтер’єру міланської квартири заснований на створенні максимально вільного та світлого приміщення, зручного та комфортного, оригінального, але при цьому не химерного. Головний принцип оформлення приміщень італійського житла сучасності – «краще менше та краще». Мінімальний набір меблів модульної системи дозволяє створити комфортну обстановку без втрати відчуття простору та свободи.

Інтер'єр вітальні

За допомогою контрастних поєднань колірних рішень, прийнятих для обробки поверхонь квартири, вдалося створити динамічний та сучасний інтер’єр. Біла стеля і стіни дозволяють надати приміщенню ще більше візуальне збільшення, а темне покриття підлоги кольору венге відмінно «грає» на збільшення висоти кімнати.

Зона відпочинку біля панорамного вікна

Завдяки великим панорамним вікнам, вітальня не тільки заповнена сонячним світлом більшу частину доби, але й здається візуально більшою, ніж вона є насправді. Сидячи в м’якій зоні вітальні можна не тільки милуватися видом на місто, а й бачити все те, що відбувається на терасі — це дуже зручне розташування під час прийому великої кількості гостей або вечірки.

Чорно-білі поєднання у дизайні вітальні

За допомогою м’яких меблів, представлених у модульній модифікації, можна складати різні композиції зони відпочинку вітальні. Залежно від ситуації, м’яке меблювання може бути складене у вигляді затишного місця для сімейних посиденьок, являти собою базу для розміщення максимально можливої ​​кількості гостей під час прийому і навіть стати спальним місцем для друзів, що спізнилися.

Модульна система м'яких меблів

Відео-зона вітальні створена у просторі міжкімнатної перегородки. З одного боку перегородка є монолітною спорудою і чітко зонує простір, але з іншого – наскрізна конструкція, для її облаштування використані скляні полиці і тому світло проникає в цій зоні в обидва приміщення.

Відео-зона у міжкімнатній перегородці

Використання вбудованих систем зберігання із дзеркальними дверима допомагає створити не лише візуальне розширення меж простору, а й сучасний зовнішній вигляд приміщення. Важливим елементом для придбання легкості у монолітних споруд від підлоги до стелі стало вбудоване підсвічування.

Вбудовані системи зберігання

Оригінальне оформлення стелі стало завершальним штрихом створення контрастного, чорно-білого інтер’єру вітальні. На тлі білої стелі темні елементи декору виглядають особливо ефектно.

Оригінальне оформлення стелі

Кухня та їдальня

Простір кухні та їдальні є наскрізним приміщенням з паралельним плануванням розміщення систем зберігання, робочих поверхонь і побутової техніки. Монолітні споруди від підлоги до стелі дозволяють створити максимальну кількість містких систем з мінімальним використанням корисного простору невеликого приміщення. За допомогою дзеркальних і скляних поверхонь, а також вбудованого підсвічування великої шафи-вітрини вдалося створити легкий, але при цьому сучасний образ систем зберігання.

Інтер'єр їдальні та кухні

Велика кількість дзеркальних і скляних поверхонь буквально розмиває межі простору приміщення кухні-їдальні. Глянцева поверхня мармурової стільниці обіднього столу стала чудовим фокусним центром цієї функціональної зони. Доповнена простим та лаконічним дизайном стільців, обідня група виглядає сучасно, оригінально та при цьому практично.

Мармурова стільниця та дзеркальні поверхні

Дзеркальні поверхні сучасного дизайну

Кухонний гарнітур із абсолютно гладкими фасадами виглядає дуже сучасно. За допомогою оригінального виконання монолітної споруди вдалося досягти нетривіального зовнішнього вигляду, в якому бетонні поверхні начебто відливають металевим блиском, настільки гармонійно доповненим сяйвом нержавіючої сталі побутових приладів.

Оригінальний кухонний гарнітур

У приміщенні спальні прагнення сучасної стилістики досягло свого апогею. Суворі форми та чіткі лінії панують у кімнаті для сну та відпочинку – все просто та лаконічно, але із зручністю та комфортом. Навіть цей невеликий простір вдалося візуально розширити за допомогою дзеркальних вставок.

Дизайн спальні в міланській квартирі

Відкрита тераса в квартирі, розташованій у гарному місті – це не тільки можливість насолодитися міським пейзажем, а й трапезувати на повітрі. Навіть неширока тераса здатна вмістити обідню групу в такому компактному виконанні — вузька стільниця з мармуру і білі, легкі табурети склали чудовий союз.

На відкритій терасі

Ванна кімната

При створенні інтер’єру практичного приміщення дизайнер і домовласники не відступили від основної концепції. Тут також є контрастні поєднання в обробці, багато дзеркальних і скляних поверхонь. На тлі чорного глянцю біла сантехніка виглядає особливо ефектно, виразно.

Чорно-біла ванна кімната

У сучасних дизайн-проектах складно знайти варіанти оформлення приміщень, в яких не використовувався б цілий спектр відтінків сірого кольору. Цей нейтральний тон здатний привнести в інтер’єр розкіш і спокій, витончену елегантність і скромну привабливість.

Дизайн утилітарного приміщення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *