Дизайн проект малогабаритної однокімнатної квартири
Спальня

Дизайн проект малогабаритної однокімнатної квартири


Якщо ви плануєте ремонт або перепланування в невеликій квартирі, то наступний дизайн-проект оформлення дуже скромних за розмірами апартаментів може стати у нагоді. Сучасний дизайн, нейтральний вибір палітри кольорів і мінімалістська обстановка — все разом вдалося перетворити на досить затишне і зовні привабливе житло. Отже, разом ознайомимося з інтер’єром квартири невеликої площі, оформленої в сучасному стилі.

«Сірий колір — це новий білий в інтер’єрі», саме цим гаслом сучасних дизайнерів керувалися власники невеликої квартирки. Цей найнейтральніший з квітів, з безліччю відтінків, здатний стати чудовим тлом для сучасного житлового приміщення. Для того щоб створити акцент у просторі із сірим оздобленням достатньо пари яскравих плям, навіть білий колір у цьому випадку виділятиметься та притягуватиме всі погляди. Почнемо наш огляд із кухонного простору, який поєднаний із вітальнею.

1

Однорядне планування кухонного гарнітура змогло вмістити необхідну кількість побутових приладів, робочих поверхонь та систем зберігання. Чимало посприяло цьому розташування верхнього ярусу кухонних шаф від самої стелі у дві лінії – у верхніх ящиках зберігається тварина, якою рідко користуються, ближче до робочої зони розташовані всі необхідні для приготування їжі кухонні аксесуари. Абсолютно гладкі фасади меблевого гарнітуру зливаються з ідеально підібраною за кольором побутовою технікою.

Однорядне планування кухонного гарнітуру

Привнести колірне розмаїття в інтер’єр кухні-їдальні-їдальні вдалося за допомогою яскраво-жовтих відкритих полиць для посуду та барної стійки, більше схожої на звичайну консоль. Ці яскраві плями на сірому фоні змогли не тільки створити приємний погляд акцент, але і привнести в дизайн приміщення свіжість, запал і позитивний настрій. Не говорячи вже про функції, які вони справно виконують.

Яскраві акценти на сірий фон

Для того, щоб зберегти відчуття простору в невеликому приміщенні, власникам довелося використати деякі дизайнерські прийоми. Наприклад, зона вітальні представлена ​​дуже мінімалістки — пара легких крісел і журнальний столик, ніяких масивних меблів, великих кутових диванів або цілих ансамблів з м’якого меблювання. Для цих же цілей спальню не стали ізолювати із загального простору, лише захистивши від кухонної зони перегородкою, яка виконує, крім іншого, роль системи зберігання в спальному сегменті.

Спальна зона за перегородкою

Обстановку спальні інакше як аскетичної не назвеш, але це саме те, чого прагне мінімалістським чином налаштований сучасний стиль оформлення приміщень. Тільки ліжко, невеликий столик-підставка та шафа, він же міжкімнатна перегородка – ось і вся скромна, але більш ніж достатня обстановка спальні, в якій можна комфортно відпочити і виспатися. Лише невеликі художні роботи з яскравими плямами кольору трохи розбавляють інтер’єр у сірих тонах.

Мінімалістська обстановка

Єдиним справді ізольованим від загального простору квартири приміщенням стала ванна кімната. У цьому досить просторому утилітарному приміщенні вдалося розташувати не тільки необхідний для водних та санітарно-гігієнічних процедур набір сантехніки, але й зберегти образ вільного, просторого приміщення. Світле оздоблення стін, використання скляних перегородок та одного яскравого акценту, сприяли створенню легкого, але цікавого образу ванної кімнати.

Світлий інтер'єр ванної кімнати

Гордість невеликої квартири – наявність прибудинкової території, де можна зберігати вуличний транспорт та облаштувати невелику зону відпочинку просто неба. Можливість випити філіжанку ранкової кави, гріючись на сонечку — безцінна.

Зона відпочинку на відкритому повітрі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *