Дизайн проект маленької квартири 32 кв.м: секрети облаштування малогабаритки
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн проект маленької квартири 32 кв.м: секрети облаштування малогабаритки


Затишок будинку не має відношення до його метражу. Квартира площею 32 кв. м не відрізняється від просторих хоромів за функціональністю, за винятком високої густини предметів на 1кв.м. Якщо дотримуватись правил ергономіки при організації простору в скромному периметрі, в результаті допустимо отримати комфортне житло. До речі, останніми роками відзначено тенденцію до придбання малогабаритних квартир. Напевно, нам передалася пристрасть японців до мінімалізму та їх побутовий аскетизм. У будь-якому випадку вдале маніпулювання кольорами, світлом та об’ємом дозволяє досягти відмінних результатів. За ідеєю, невелика площа розрахована на проживання 1 людини або молодої пари. Про оптимальний варіант облаштування та чудеса трансформації на конкретному прикладі і йтиметься.

Загальні рекомендації

Спочатку зосередимося на дизайн-проекті, попередньо зробивши аналіз наявної площі. Це дозволить врахувати альтернативні версії щодо розташування конкретних зон. Адже хтось розглядає ідею з квартирою-студією чи протилежним усуненням зон. З цих причин доведеться уточнювати розташування комунікацій під час демонтажу стіни або вирішувати питання у разі приєднання балкона. У нашій версії приватність спальні позначена добротною перегородкою, а туалетна кімната захована за скляними дверима.

Проект квартириПри різних варіантах місця буде не вистачати і доведеться постійно тіснитися. Не засмучуйтесь, такий же сум і у господарів просторих особняків, оскільки їх потреби особливо не обмежуються можливостями. Прийміть ресурси як даність, але не позбавляйте себе потрібних речей. Якщо ви не можете поставити великий обідній стіл, зверніться до моделі-трансформера або прикріпіть на дверні петлі велику панель до підвіконня. При необхідності вона перетвориться на повноцінний стіл, а в складеному положенні декорована поверхня прикрасить кухню.

Нічого зайвого

Меблі за вашим ескізом – найвдаліший варіант для зони з високою активністю відвідування. Значення столу підвищиться, якщо під стільницею із практичного матеріалу будуть передбачені висувні ящики для столових приладів. При цьому є можливість засунути невеликі табурети в нішу під стіл, щоб не захаращувати прохід. Компактні стільці, що обертаються – знахідка для крихітної кухні. Сидячи на конструкції з рухомим механізмом, нескладно диригувати функціоналом кухні, керувати гаджетами з різних позицій. Додаткові відкриті полиці вгорі дозволяють вільно розставити предмети першорядного значення і, не сходячи з місця, легко дотягуватися рукою. Зосередження в одному сегменті всіх приладів для трапези оптимально організують столовий сервіз.

Обідній стіл

Прилад краще сховати за дверцятами шаф корпусних меблів. Порожні поверхні – це додатковий шанс на користь обсягу та раціональності. Поряд зі світлими стінами та стелею, підлогою кольору горіха та фасадів у тон ламінату та плити, що делікатно виділяється сріблястим кольором, меблева експозиція здається невагомою у потоках денного світла, що ллється з незашторених вікон.

Зона кухні

У скромному форматі не прийнятні важкі штори та темні кольори, але монохромне оформлення однозначно навіює нудьгу. Як драпірування на вибір використовується римська конструкцію або рол-штори. Це дозволяє сюжету за склом стати частиною інтер’єру, розбавивши природною гамою дизайн. Широке підвіконня – додаткове місце для розміщення декоративних предметів.

Куточок відпочинку

Висота стелі в периметрі коригується ступенем насиченості кольору. З цією метою його фарбують на тон світліше за стіни і оснащують плоскими світильниками-таблетками. В оформленні на фото експлуатується сценарій точкового освітлення та додатковими джерелами плоскої форми. В результаті яскраві лампочки бездоганно справляються із завданням освітлення, насичуючи кімнату теплом світлової енергії.

Попутні рішення

Диван по сусідству з кухонним столом сприяє комфортному відпочинку. ТБ в меблевій стінці навпаки, доповнює куточок відпочинку. Ящики у вбудованому модулі вирішують проблему зберігання. Для гардеробу двох осіб достатньо секції з глибиною 1м та шафи в зоні спальні. На верхніх полицях стіни займають почесне місце аксесуари. Ненав’язлива демонстрація численних ваз із кольорового скла в тандемі диванних жовтих подушок зі строкатими вкрапленнями, надають кімнаті ошатного вигляду. Симетричні різнокольорові абстракції на стінах закінчують декоративну композицію.

Знайдеться місце і для робочого куточка. Паралельно присунутий стіл до міжкімнатної перегородки з односторонньою інтеграцією зі стінкою, дозволяє експлуатувати 1-2 закриті осередки для дрібного письмового приладдя та за призначенням використовувати нішу з полицями. Компактне крісло щільно присувається до столу і не перешкоджає пересуванню.

6

Статична перегородка, за якою заховані широке ліжко та мобільна шафа, в контексті дизайну створює оманливе враження про додаткову кімнату. Тим не менш, за дерев’яною ширмою достатньо місця для спального ложа та вбудованих стелажів з ящиками та кількома відкритими полицями для дрібниць, що створюють ілюзію простору. Велика картина біля узголів’я розбавляє ахроматичне оформлення стін.

Зона спальні

Організація спальні

Мінімум квадратних метрів дозволить встановити умивальник у мобільну тумбу з полицями та обладнати душ у туалетній кімнаті, що ховається за дзеркальними розсувними панелями алюмінієвого профілю. Великі квадратні дзеркала над білою інсталяцією, у супроводі відблисків сантехніки та екрану, що огорожує, дружно відображають зайчиків. Світле облицювання підтримує колірне рішення, а пару аксесуарів і невеликий світильник додадуть настрою. Махровий комплект на рушникосушки органічно римується з блискучою сантехнікою.

Туалетна кімната

Навіть у стиснутому просторі можна уникнути захаращеності і безладдя. Допоможуть у цьому певні знання ергономіки та власна фантазія.

Акцент на аксесуарах

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *