Дизайн проект лофт-квартири у світлих та білих тонах
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн проект лофт-квартири у світлих та білих тонах


В даний час використання лофт-естетики можливе не лише у просторах, які були колись виробничими цехами чи складськими приміщеннями. Навіть у звичайній міській квартирі із середніми розмірами житлоплощі можна використовувати мотиви індустріальної стилістики для створення цікавого, нетривіального та сучасного інтер’єру. Якщо вам хочеться лише натякнути на стиль лофт у своїй оселі, відтінити сучасні мотиви індустріальним шиком, то дизайн-проект квартири, який ви побачите далі, може стати корисним та надихаючим епізодом. Почнемо нашу невелику екскурсію по квартирі зі скромними розмірами, світлою палітрою кольорів і легкими мотивами індустріальності в інтер’єрі.

Дизайн у світлих тонах

Щойно потрапивши в квартиру, ми відразу опиняємося в зоні кухонного простору, відокремленого від передпокою скляними ширмами. Незвичайне дизайнерське рішення щодо раціонального використання корисного простору призвело до створення оригінальної та зовні привабливої ​​обстановки.

Кухонна зона

З одного боку, кухонна зона повністю ізольована від решти простору і можна не турбуватися про звуки та запахи, що виходять із цього функціонального сегменту житла. З іншого боку – цей невеликий закут приміщення настільки світлий і прозорий, що мимоволі сприймається як невід’ємна частина загального простору

Кухня за склом

Невелика стійка на кшталт барної, стала місцем для організації коротких трапез. А табурети оригінальної конструкції ефектно доповнили затишне місце для сніданків.

Барна стійка

Світлі гладкі фасади кухонних шаф, розташовані за допомогою лінійного планування, безумовно – найекономічніший, з погляду витрати квадратних метрів, варіант. Відсутність фурнітури на дверцятах шаф також економить необхідні сантиметри кухонної зони. Від стилю лофт кухонному простору дісталася цегляна кладка, хоч і не в природному забарвленні, а з білою поверхнею, зате дуже фактурна і ефектна з погляду виробленого візуального враження.

Фартух під цеглу

Незважаючи на деяку відокремленість кухонного простору, частина його меблювання та оздоблення продовжується у зону вітальні. Тут ми бачимо і включення білих цеглинок в обробку стін і наявність відкритих полиць з підсвічуванням на кшталт тих, що були використані в кухні. Невеликий диванчик із шкіряною оббивкою яскраво-коралового кольору став непросто прикрасою вітальні, а фокусним центром, що привертає увагу.

Вітальня зона

Відкриті полиці для сувенірів та інших дрібниць не обтяжують інтер’єр, а виступають навіть як декор. Завдяки підсвічуванню нижньої частини конструкцій, вони ніби ширяють у повітрі. А у вечірній час підсвічування створює більш інтимну, відокремлену обстановку, ніж центральне освітлення.

Відкриті полиці

Біла цегла

Біле оздоблення стін завжди «виручає» в невеликих просторах, сприяє не тільки візуальному розширенню приміщень, але й створенню легкої та невимушеної атмосфери, служить чудовим тлом для меблювання та декору будь-яких колірних рішень.

Декор

Білі стіни

Навпроти м’якої зони вітальні на розсувній панелі знаходиться відеозона. Перевага сучасних телевізорів, безумовно, в тонких екранах, які можна як картину повісити практично на будь-яку поверхню. Оригінальність в інтер’єр цього сегменту приміщення привнесло комбінування поверхонь «під світле дерево» та «під бетон». В даний час у магазинах будівельних та оздоблювальних матеріалів можна придбати як настінні панелі, так і шпалери, поверхня яких виглядає як бетонна, але тільки вам немає потреби турбуватися про негативні якості подібних площин, а користуватися перевагами обраного матеріалу.

Відео-зона

Двері-купе

У спальні ми бачимо просто і лаконічний інтер’єр з величезним переважанням світлих відтінків. Біле оздоблення стін візуально розширює простір, використання вставок «під бетон» і світильники з прозорими плафонами, що звисають зі стелі, нагадують про впровадження лофт-естетики в сучасний дизайн особистого простору. Меблі простих і чітких форм, декор практично відсутній, навіть текстиль не вносить колірну різноманітність у палітру інтер’єру – все в цій спальні працює на створення найнейтральнішої, розслаблюючої атмосфери, яка служить лише тлом для створення сприятливої ​​атмосфери для міцного сну.

Спальня у світлих тонах

Щільні штори темно-шоколадного кольору і найтонший білий тюль створили привабливий зовнішній вигляд і функціональний союз. Для приміщень, оформлених у стилі лофт використання текстилю для декору вікон невластиве, але ж приміщення квартири ніколи не було виробничим цехом, і вікна в кімнаті стандартних розмірів, а для спальні важливо створення оптимально сприятливої ​​освітленості.

Шоколадні штори

Деяку індустріальність обробці вертикальних поверхонь надають настінні панелі «під бетон» і служать чудовим нейтральним тлом для створеного навпроти ліжка відео-зони.

ТБ у спальні

Увага до деталей – запорука успішної реалізації дизайнерських ідей. Як завжди, загальне враження складається з безлічі нюансів, деталей та дрібниць. В оформленні кімнати для сну та відпочинку навіть із найпростішим та найсуворішим інтер’єром важливо звертати увагу навіть на незначні, на перший погляд, елементи дизайну.

Підвісні світильники

Узголів'я ліжка

Зі спальні є вихід на засклену лоджію, де облаштовано затишне місце для відпочинку і навіть коротких трапез. Білі меблі на тлі шоколадного оздоблення виглядають виразно, привабливо і яскраво, органічно гармонуючи з обстановкою спальні.

Оформлення лоджії

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *