Дизайн проект квартири в сірому та коричневому кольорі у Сан Франциско
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн проект квартири в сірому та коричневому кольорі у Сан Франциско


Більшість майстрів дизайнерського мистецтва використовує для своїх проектів елементи різних стилів. Поєднуючи в різних комбінаціях предмети, що належать різним епохам або напрямкам, можна досягти приголомшливого ефекту.

Невелика квартира в Сан Франциско зібрала деталі обстановки з різних течій. Тут можна зустріти вінтажні меблі поруч із сучасними предметами обстановки. Продумана комбінація робить житло затишним та функціональним.

Вітальня з оригінальним інтер'єром

Оригінальна вітальня, залита світлом

Перше, що впадає у вічі у цій вітальні, це великі вікна. Крізь них у приміщення потрапляє багато природного світла. При необхідності створити приємну напівтемряву можна, засунувши щільні штори.

Фарбування стін відповідає модним тенденціям. Лише одна із стін виділена яскравим кольором, решта залишилися білими. Посередині кімнати встановлений оригінальний журнальний столик, схожий на цілісний шматок деревини. Цей незвичайний предмет вважатимуться центром всієї композиції.

Незвичайний журнальний столик

Біля вікна затишно розташувався маленький столик із вінтажними стільцями. Зовнішній вигляд цього ансамблю нагадує кафе з 80-х років. За таким столиком можна влаштуватися із цікавою книгою чи перекусити.

Комплект стіл та стільці біля вікна

Функціональний кабінет

Окрему увагу хочеться приділити кабінету. Він оформлений особливим чином, всім своїм виглядом вказуючи, що його господар – чоловік. Меблі в кабінеті міцні та масивні. Подекуди можна зустріти металеві елементи з клепками.

Невеликий робочий стіл виглядає надійним та функціональним. Таке робоче місце оснащене додатковим освітленням для зручнішого використання. Стіл схожий на верстат. На ньому зручно розташовується все необхідне для домашньої роботи обладнання та інструменти. Покриття столу здатне витримати механічну дію, не втрачаючи свого вигляду довгі роки.

Кабінет із строгим інтер'єром

Стіл-верстак для роботи в майстерні

Інший робочий стіл більше підійде до роботи з паперами. При цьому він виконаний у тому ж стилі, що й робочий верстат. Поруч зі столом встановлені великі відкриті полиці, які дозволять зручно зберігати все потрібне.

Робочий стіл у кабінеті біля вікна

М’які меблі тут представлені двома невеликими диванами зі шкіри. Біля них розташований простий торшер. Велика яскрава картина на стіні дещо розбавляє строгість обстановки.

М'які меблі для кабінету

Інші приміщення в квартирі у Сан Франциско

Спальня витримана у двох основних кольорах: темно-синьому та білому. Сірий килим на підлозі вдало вписався у спільний інтер’єр, доповнивши гармонію. По обидва боки від ліжка розташовані невеликі тумбочки з ліжками. Великі дзеркала над ними несуть, скоріше, декоративне навантаження, ніж практичне.

Велика вінтажна скриня в тон основного кольору використовується як тумба. При цьому його участь у загальній композиції вносить свій настрій. Невелика м’яка лава біля вікна робить інтер’єр більш затишним.

Спальня у синьому кольорі

У кухні переважають світлі відтінки. Велика кількість хромованих поверхонь розсіює промені світла і дозволяє приміщенню виглядати більш просторим і світлим. Робоча зона відокремлена від решти простору перегородкою, обробленою імітацією хромованого металу. За перегородкою ховається побутова техніка та інше кухонне начиння.

Кухня з хромованими металевими елементами

На кухні можна помітити присутність глибокого синього кольору. Він розбавляє основний колір та створює оригінальний контраст. Високі барні стільці виготовлені з металу та дерева. Вони виглядають досить просто, тим самим завершуючи образ холостяцькій кухні.

Кухонна зона, відокремлена барною стійкою

Загалом квартира справляє враження житла, призначеного для мешкання чоловіка. При цьому, додавши в інтер’єр кілька яскравих плям, можна досягти пом’якшення ліній та загального настрою обстановки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *