Дизайн проект квартири у стилі відвертий Лофт у Москві
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн проект квартири у стилі відвертий Лофт у Москві


Як відомо, стиль лофт в інтер’єр приміщень застосовується у колишніх промислових будинках, переобладнаних у житлові апартаменти. Іноді як основа для створення нового житлового приміщення дійсно береться частина колишнього виробничого цеху або складу. Але трапляється, що і просто просторим будинкам з високими стелями та великими вікнами можна штучно надати індустріальну естетику. Для того щоб створити імітацію промислового приміщення у дизайнерів існує чимало прийомів і способів, але вписати в створений індустріальний інтер’єр всі необхідні для комфортного проживання функціональні сегменти — завдання не з простих.

Гвинтові сходи

Нам хотілося б продемонструвати вам один унікальний дизайн-проект квартири, розташованої у Москві. Якщо говорити узагальнено, то інтер’єр цих московських апартаментів можна було двома словами позначити як богемний лофт. Неймовірний мікс індустріальної естетики, творів сучасного мистецтва, старовинних меблів та предметів декору з сучасною технікою та побутовими приладами – і все це на тлі оригінального оздоблення, в якому проглядаються і незаймані промислові стіни, і вбудовані електричні щитки, відкриті інженерні системи, стельові конструкції.

Інженерні системи

Саме просторе приміщення московської квартири, що поєднує функції вітальні, їдальні, кухні, музичної майстерні та виставкового простору є великою кімнатою з відкритим плануванням та умовним зонуванням. Оформлення приміщення представляє нам напоказ всі канонічні прийоми стилістики лофт — цегляна кладка (частково забарвлена, частково замазана штукатуркою або залишена в первозданному вигляді), стельові балки і перекриття, дерев’яні опори, великі вікна з металевими темними рамами, що зустрічаються лише в інженерні системи та комунікації, виставлені напоказ.

Вітальня

Інтер’єр цього просторого приміщення можна розглядати годинами і відкривати його для себе щоразу по-новому, настільки він наповнений оригінальними предметами декору, антикварними елементами інтер’єру, арт-об’єктами та просто старовинними предметами, використання яких у наш час неактуальне, але зовнішній вигляд більш ніж епатажний в оточенні лофт-стилістики.

Оригінальний декор

Завдяки великим панорамним вікнам, приміщення залите природним освітленням і може собі дозволити досить темні предмети інтер’єру, незвичайне оздоблення та досить рустикальні елементи та конструкції.

Панорамні вікна

Умовно у просторі вітальні можна виділити зону відпочинку з м’якими меблями, відео-зону з телевізором та сегмент музичної майстерні. Крім загальної обробки, всі сегменти кімнати-студії поєднує незвичайне оформлення стелі. Не тільки стельові балки та перекриття, а також інженерні системи під стелею стали фокусним акцентом верхньої частини приміщення, але й різноманітні освітлювальні прилади непередбачуваних модифікацій. Світильники, що звисають зі стельових балок, і прикріплені до них міні-прожектори зачаровують. Але складно зрозуміти які з цих предметів покликані виконувати свої основні функції, а які мають виключно декоративну функцію. Зручні м’які меблі з безліччю декоративних подушок та журнальний столик оригінального дизайну на дзеркальних ніжках склали сегмент м’якої зони відпочинку вітальні.

Зонування приміщення

Лише здавалося б дивним той факт, що предмети сучасного мистецтва і старовинні елементи інтер’єру чудово вписуються в лофт-стилістику. На тлі цегляних стін яскраві арт-об’єкти виглядають виразно та ефектно. Антикваріат у сусідстві з промисловою естетикою набуває ще більш самобутнього характеру, стаючи фокусним елементом.

М'яка зона

Відео-зона представлена ​​величезним екраном, на який проектується зображення із проектора, прикріпленого до однієї зі стельових балок. Майданчик над цією зоною слугує для зберігання предметів колекціонування. Безумовно, подібні цінності потребують досить яскравого висвітлення. Отже – індивідуальній системі підсвічування.

Відео-зона

Проектор

Старовинні предмети та сучасна техніка на тлі індустріального оздоблення виглядають настільки гармонійно, що складно уявити подібну обстановку в будь-якому іншому місці. І ця функціональна, але при цьому творчо наповнена зона сповнена дизайнерських сюрпризів. Наприклад, використання величезного підсвічника замість торшера або оригінальної інтерпретації портрета всім відомої творчої особистості як настінний декор.

Музична зона

Настінний декор

У вечірніх сутінках при неповному освітленні, використовуючи лише світло, що розсіює від стилізованих під свічки лампочок великого торшера у вигляді свічника, можна створити атмосферу, в якій не тільки виконання музики стає проникливим, але і здібності до творення з’являються.

У сутінках

Відкриті інженерні системи, пофарбовані в чорний колір, повсюдно стали частиною не тільки функціональної складової квартири, але і її декоративною особливістю.

Чорні інженерні системи

На просторах московської квартири багато елементів, про призначення яких можна лише здогадуватись. Наприклад, боксерська груша справді призначена для тренувань чи є частиною перформансу богемного лофт-інтер’єру? Або система роликів і коліс, на які намотані дроти комунікацій – необхідність чи примха дизайнера?

Боксерська груша

Декоративні елементи

Їдальня та кухня

Відкрите планування великого простору дозволяє не тільки зберегти відчуття простору, але й створити компонування різних функціональних сегментів у межах однієї кімнати таким чином, щоб зонування між ними було досить умовним. Наприклад, столова зона, розташована у загальному просторі вітальні, знаходиться у безпосередній близькості до каміна. І при цьому обідня група, що складається зі столу оригінального дизайну та прозорих пластикових стільців, розміщена близько від кухонного простору, що, безумовно, полегшує процеси накриття обіду та прибирання брудного посуду після закінчення трапези.Їдальня біля каміна

Особиста кімната – спальня, відокремлена від загального приміщення, але інтер’єр тут не стає більш романтичним чи умиротвореним, як це найчастіше відбувається у більшості жител. Все ті ж індустріальні прийоми у поєднанні з антикварними меблями та декором, старовинними предметами та сучасними освітлювальними приладами. Але якщо стельовими балками грубої обробки цегляною кладкою і старовинними скринями, що стали тумбами нас вже не здивуєш, то присутність практично повністю прозорої душової кабіни в приміщенні спальні — ефектний прийом, на який не кожен домогосподар погодиться.

Душова кабінка у спальні

Саме поєднання промислових елементів, таких як металеві балки, відкриті комунікації, люстри-вентилятори з неймовірно затишними килимовими покриттями та принтами на текстилі, що створюють домашній затишок, дозволяють створити унікальну естетику богемного, комфортного та навіть еклектичного лофта.

Особисті апартаменти

Утилітарні приміщення

У приміщенні спальні за скляними перегородками знаходиться ванна кімната, інтер’єр якої вражає не менше, ніж унікальність інших функціональних сегментів московської квартири. Всупереч загальноприйнятим у нашій країні традиціям облицьовувати поверхні ванної кімнати керамічною плиткою, в цьому приміщенні для водних процедур оздоблення представлено у всьому різноманітті вибраних оздоблювальних матеріалів, кольорів та фактур.

Ванна за склом

Використання незабарвленої деревини для обробки стін, галькового каменю в якості покриття для підлоги, цегляної кладки в якості акцентної поверхні — все це створює унікальний антураж для головного предмета в кімнаті для водних процедур — білої ванни круглої форми. Завершує оригінальний дизайн ванної кімнати не менш унікальна система освітлення, представлена ​​вбудованим підсвічуванням та центральною люстрою у формі білої кулі.

Оригінальний дизайн ванної кімнати

Крім скляних перегородок та дверей, що відокремлюють простір ванної кімнати від спальні, створити більш інтимну обстановку можна за допомогою шторок світлих тонів. Сусідство металевих елементів, грубої обробки за допомогою кольорової штукатурки та ніжних пастельних тонів текстилю – суть концепції богемного лофта московської квартири.

Шторки для ванної

Навіть у невеликому приміщенні санвузла дизайнерам вдалося застосувати всю різноманітність оздоблювальних прийомів, які ми вже спостерігали в інших приміщеннях – цегляну кладку, галькове покриття для підлоги. Але використання старих шин, пофарбованих у різні кольори для стилізації поверхні під раковиною, – це унікальний хід.

Санвузол

Декоративний елемент, з розряду мега-унікальних, чи конструктивна необхідність – мабуть, електричний щиток у цьому санвузлі виконує не лише ці ролі. Елементи, які у звичайних житлових приміщеннях прийнято ховати подалі від очей, приховувати за ширмами і вбудовувати в меблі, в лофт-інтер’єрах виступають на перший план, їхня яскраво присутність у дизайні стає його родзинкою.

Незвичайне оформлення санвузла

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.