Дизайн проект квартири у Скандинавському стилі у Копенгагені
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн проект квартири у Скандинавському стилі у Копенгагені


Скандинавський стиль в інтер’єрі – це простота та комфорт, легкість та зручність, функціональність та привабливий зовнішній вигляд. Багатьох дизайнерів та домовласників підкуповує мінімалістичність скандинавської стилістики, не позбавлена ​​декору. Прості та лаконічні предмети інтер’єру на тлі світлого оздоблення до душі та багатьох наших співвітчизників. Необов’язково жити у Європі, щоб приміряти до власного житла мотиви облаштування приміщень, які у скандинавських народів.

Пропонуємо до вашої уваги огляд приміщень однієї квартири, розташованої в столиці Данії, в Копенгагені. Для квартири з складним плануванням і кімнатами, що мають асиметричні форми, біла обробка і мінімалістська обстановка стала знахідкою, а оригінальний нечисленний декор дозволив привнести в інтер’єр унікальність і персоналізувати його. Почнемо нашу фото-екскурсію з просторого холу, який є не лише візитною карткою квартири, а й сполучною кімнатою для кількох кімнат.

Скандинавський стиль у датському житлі

Відмінна риса скандинавського стилю — це, майже в 100% випадків, біла обробка стін і стелі, покриття для підлоги у вигляді ламінату, дерев’яної дошки або паркету, найчастіше зі світлих порід деревини або її якісної імітації. Яскраві та помітні предмети декору та меблі маленьких розмірів на тлі білих стінок, також є одним з головних прийомів стилістики північної Європи.

Яскравий настінний декор

У скандинавських країнах зими холодні і досить тривалі, тому не дивно, що і у своїх оселях жителі північної Європи відбивали, що бачили навколо – білі простори та легкі вкраплення природного матеріалу – деревини різних порід. Але яскраві предмети інтер’єру, контрастні поєднання, колоритні елементи меблювання або текстильне оформлення таким світлим приміщенням просто потрібні. Наприклад, настінний декор не займає місця, але здатний кардинально змінити зовнішній образ того чи іншого приміщення. Яскравий художній твір на білому тлі виглядає найбільш ефектно, виразно.

Просторий хол

Ще один приклад активного використання скандинавського стилю в оформленні приміщення – шкіри тварин, шматки натурального, але частіше синтетичного (все ж таки Європа активно бореться за відмову від вбивства тварин) хутра, як нагадування про ті часи, коли використання звіриних шкур було єдиною можливістю пережити зиму.

Контрастні елементи

Деякі приміщення у квартирі мають неправильну форму, еркери, скоси у площинах або просто закутки простору. Для подібних кімнат біла обробка — просто знахідка, що дозволяє не тільки візуально розширити простір, але і приховати недоліки архітектури, дозволяє не акцентувати увагу на асиметрії та нерівностях приміщень.

Біле оздоблення приміщення

З просторого холу ми проходимо у вітальню — невелику кімнату з такою ж білою обробкою стін і аналогічним покриттям для підлоги. Скандинавський стиль не для тих. хто хотів би продемонструвати розкіш та багатство. Це стилістика для практичних людей, які вважають, що функціональність будь-якого предмета інтер’єру є первинною. Це стиль для домовласників, які впевнені, що затишна та комфортна вітальня – це зручний диван, пара крісел та невисокий столик. Ще можна додати пару торшерів, щоб у кімнаті можна було не лише розмовляти та відпочивати після трудового дня, а й почитати книгу чи просто провести час у сімейному колі, створивши більш інтимну атмосферу за допомогою локальних джерел освітлення. Ну а для різноманітності обстановки у вітальні, для усунення асоціацій зі стерильною операційною, найпростіше використовувати яскравий або контрастний настінний декор. Яскрава картина великих розмірів або ціла композиція з художніх робіт, об’єднаних загальною концепцією, стануть не лише яскравим додаванням облаштування кімнати, але й особливістю інтер’єру вітальні.

Дизайн вітальні

У кухонному просторі також панує біла палітра кольорів. Кипяно-білий колір оздоблення та виконання фасадів кухонних шаф розбавлений лише темними плямами побутової техніки та настінного декору. Для довгого та досить вузького приміщення, паралельне планування розташування систем зберігання, робочих поверхонь та побутових приладів стало оптимальним варіантом облаштування кухонного простору.

Кухонне приміщення

Далі розглянемо особисті кімнати та заглянемо у невелику спальню, розраховану на одну людину. Не дивно, що ця невелика і досить вузька кімната має білу обробку і обставлена ​​дуже скромно. Як контрастні акценти найпростіше використовувати текстиль. Вікна в інтер’єрах, оформлених у скандинавському стилі, часто зовсім не драпіруються або для їх оформлення використовується білий напівпрозорий тюль. Значить, для яскравості та контрасту в текстилі залишається оформлення спального місця та додаткового меблювання.

Невелика спальня

Яскраві декоративні подушки, строкатий принт оббивки невеликого пуфа, та картина як настінний декор – ось і все, що порушує білу ідилію невеликої спальні.

Яскравий текстиль та настінний декор

У другій спальні місця виявилося достатньо для встановлення двоспального ліжка, але не більше. І знову мінімалізм, скромність і комфорт беруть гору над надмірністю та прикрасою. Лише настінний декор доступний приміщенням із настільки скромною квадратурою.

Біла спальня

Поруч із спальнями розташована ванна кімната, безумовно, з інтер’єром у білих тонах. Біле виконання обробки стін і стелі перемежується з облицюванням керамічною плиткою в темно-бежевих тонах площин з найбільш високим рівнем впливу вологи – на підлозі та у просторі душової кабінки.

Дизайн ванної кімнати

Біле оздоблення приміщення та виконання меблювання не лише візуально розширюють межі ванної кімнати, але й допомагають створити справді світлий, легкий та свіжий образ приміщення. А саме цих якостей ми очікуємо від утилітарного простору для водних процедур.

Білі поверхні

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *