Дизайн проект квартири у Парижі з панорамними вікнами
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн проект квартири у Парижі з панорамними вікнами


Панорамні вікна – це знахідка для тих, хто не приймає обмежений простір. Навіть невелике приміщення може виглядати об’ємніше і просторіше, достатньо використовувати в його оформленні великі рами.

Серед переваг панорамних вікон можна виділити:

  1. оригінальність інтер’єру;
  2. візуальне розширення простору;
  3. велика кількість природного світла;
  4. шляхом виключення парникового ефекту, панорамні вікна покращують клімат у приміщенні;
  5. можливість насолоджуватися чудовим видом з вікна.

Над рівнем неба

Невелика квартира в Парижі знаходиться на верхньому поверсі старовинної будівлі. Це дозволяє дещо посилити прояви переваг її панорамних вікон.

Квартира з панорамними вікнами на верхньому поверсі будівлі

Більшість зон цього житлового приміщення розташовується біля вікон. Готуючи їжу або проводячи час із сім’єю за вечерею, можна оглядати мальовничі околиці, які чудово видно з такої висоти.

Кухонна зона вздовж панорамних вікон

Вогні нічного міста, відбиваючись у величезних шибках, створюють романтичну обстановку. Вишукані металеві перила зовні надають образу приміщення вишуканості та шику.

Вид з панорамних вікон на ніч

Їдальня зона розташована в кутку приміщення, що робить її оточеною з двох сторін прозорим склом. Меблі для оформлення цього простору виглядають простими, завдяки чітким лініям та правильній формі. Урізноманітнити такий інтер’єр допомагає люстра в класичному стилі, що імітує старовинні свічники.

Поєднання простих меблів із розкішними елементами оформлення

Якщо хочеться побути наодинці з собою і обмежити видимість, можна використовувати сучасні штори, які закриють панорамні вікна повністю. Вони розташовуються з обох боків від рам і закриваються одним легким рухом.

Їдальня зона перед панорамними вікнами

Кухонна зона характеризується великою робочою поверхнею. Її можна використовувати як для приготування їжі, так і для проведення різноманітних заходів у родинному колі або друзів. Чарівності цієї частини житла надають елементи декору, картини та специфічне освітлення.

Робоча поверхня біля великого вікна

Оригінальне підсвічування на підлозі

Дзеркало у масивній рамі доповнює образ кімнати. Крім того, велике дзеркало також служить для візуального розширення простору. Завдяки такому дизайнерському підходу невелика площа квартири не створює гнітючого настрою.

Як двері дизайнер використовував розсувні перегородки. Їхня масивність і проста форма гармонує з меблюванням.

Масивні розсувні перегородки

Грамотне зонування простору для невеликих приміщень має велике значення. Щоб отримати можливість створити якнайбільше функціональних зон, потрібно використовувати різні способи поділу. У цій квартирі застосовуються арки, перегородки та поділ за допомогою цільового призначення меблів.

Дзеркало та інші елементи декору приміщення

Спальня по сусідству з ванною кімнатою

Спальня та ванна кімната в невеликій квартирі

Спальня займає невеликий простір. Але в ній гармонійно розмістилося все потрібне. Обшиті деревом стіни створюють домашній затишок та тепло. А санвузол, що знаходиться поруч, відокремлений розсувними перегородками, стане зручною особливістю цього приміщення.

Перехід із сапальні у ванну кімнату

У ванній кімнаті також є вікна, які можна закрити за потреби за допомогою жалюзі. Стильний хромований рушникосушильник носить як практичний, так і декоративний характер. Ванна, відгороджена скляною перегородкою, добре вписується в загальну «легкість» інтер’єру.

Інтер'єр ванної кімнати з панорамними вікнами

Стиль, обраний дизайнером цієї квартири, підкреслено простий. При цьому прозорість стін та перегородок, велика кількість дзеркал та скляних елементів забезпечують велику кількість повітря та світла. Для невеликого простору такі якості важливі і дозволяють відчути на собі всі переваги квартири в Парижі з панорамними вікнами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *