дизайн-проект квартири у Москві
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

дизайн-проект квартири у Москві


На прикладі дизайн-проекту однієї квартири нам хотілося б розповісти про тенденції 2015 року, які заслужили популярність у дизайнерів і домовласників по всьому світу. Ми всі хочемо бачити наше житло красивим, зручним, комфортним та безпечним. Але для досягнення ергономічного та зовні привабливого дизайну квартири чи домоволодіння є тисяча шляхів та кілька варіантів комфортного облаштування ви побачите у даній публікації.

Білі поверхні

Використання білого кольору для обробки приміщень буде актуальним завжди. І не тільки тому, що відтінки білого чудово поєднуються з будь-якими кольорами і здатні візуально розширювати межі простору. Білі поверхні наповнюють приміщення свіжістю та легкістю, дарують відчуття свободи та простору. А якщо йдеться про білі глянцеві поверхні – то це ще й дуже зручно в плані щоденного прибирання. Недарма глянсові білі фасади кухонних шаф були визнані найпрактичнішими за опитуваннями домовласників у європейських країнах. Серед наших співвітчизників біле оформлення стін також стає дуже популярним. А використання різних відтінків білого для виконання тих чи інших предметів меблів трапляється все частіше.

Біле оздоблення

Системи зберігання з перфорацією

Вбудовані системи зберігання від підлоги до стелі завжди виглядають дуже монолітно, а в невеликих просторах ще й важко. Білий колір фасадів, розбавлений скляними або дзеркальними поверхнями, здатний візуально полегшити конструкції. Подібні системи зберігання можуть бути вбудовані як в ніші приміщень, так і служити своєрідними ширмами, створюючи зонування просторих кімнат.

Білі фасади

Контрастні поєднання

Використання діаметрально протилежних відтінків в інтер’єрі приміщення – давній дизайнерський прийом, актуальний у всі часи. На білому тлі обробки темне меблювання, освітлювальні прилади або декор виглядає найбільш виграшно, ефектно. Наприклад, обідня група, складена із пластикових стільців та столу з глянсовою поверхнею чорного кольору, перетворює світлий простір, привносить в інтер’єр приміщення дух сучасності, прогресивності. Завершує оригінальний образ їдальні композиція з трьох підвісних світильників, виконаних з одного матеріалу, але різної форми.

Контрастні поєднання

Економія корисного простору

Економія корисної площі наших кімнат – одвічне питання всіх дизайнерів та домовласників. Рідко хто з нас може похвалитися тим, що простору в його житлі вистачає на комфортне та затишне існування і при цьому залишається відчуття простору. Використання двоярусних ліжок у дитячих спальнях – тенденція, якою вже багато років і існуватиме вона у всі часи. За рахунок розташування спальних місць один над одним, можна викроїти істотну кількість квадратних метрів для ігор та розваг, занять та творчості дітей.

Двох'ярусне ліжко

Для облаштування сучасного кабінету достатньо 1-1.5 квадратних метра – невелика консоль для встановлення тонкого монітора чи ноутбука та зручний стіл чи міні-крісло. Іноді цей нехитрий ансамбль доповнюється парою відкритих полиць для розміщення документів та паперів, канцелярського приладдя. Для облаштування робочого місця можна використовувати невеликий закуток простору, подовжити підвіконня або прикріпити консоль до незадіяної стіни або її частини.

Робоче місце

Економія корисної площі

Використання вбудованих меблів, розсувних та складних механізмів

Для невеликих просторів міських квартир використання вбудованих меблів давно стало нев’янучим трендом – це практична та зовні приваблива можливість розміщення максимально можливої ​​кількості систем зберігання у мінімальній кількості корисної площі житла.

Сучасна спальня

Вбудовані меблі часто виглядають важко, тому для шаф-купе найчастіше рекомендується використання скляних (прозорих або матових, однотонних або з фотодруком) і дзеркальних поверхонь. Дзеркала не тільки виконувати свою основну функцію, але й дозволять візуально розширити простір, зробити невелику кімнату легше і просторіше.

Вбудовані меблі

Дзеркальні поверхні

Застосування розсувних і складних меблів буде актуальним завжди. Важко знайти квартиру, в якій не було б розкладного дивана, що служить у звичайний час комфортною м’якою зоною для розташування у вітальні, а у разі приїзду гостей – спальним місцем. Висувні та відкидні ліжка – рідкісний варіант облаштування спальних місць. Ніхто не сперечатиметься з тим фактом, що для організації ліжка для дитини чи підлітка немає кращого варіанту, ніж стаціонарне ліжко. Але дитині також потрібне і місце для ігор, навчання та творчості. І якщо скромна площа дитячої кімнати не в змозі розмістити всі необхідні функціональні сегменти, то розсувний або відкидний механізм ліжка, захований у надрах вбудованої шафи, може стати рятівним варіантом економії простору.

Відкидне ліжко

Секрет у шафі

Суворість в інтер’єрі утилітарних приміщень

Останнім часом все рідше зустрічаються дизайн-проекти ванних кімнат і санвузлів, в яких використовувалися б оздоблювальні матеріали з принтом. І річ не тільки в тому, що для невеликих просторів однотонні площини найбільше показані для візуального розширення простору. Квіткові, геометричні та будь-які інші принти, забарвлення та орнаменти стали використовуватися рідше через перенасичення нашого погляду колоритними квітами, яскравими сплесками вуличної реклами, суєтою та строкатістю міського життя. В рамках свого житла хочеться відпочити від миготіння та різноманітності яскравих плям, хочеться спокою та умиротворення. Домовласники все частіше вибирають для оформлення утилітарних приміщень найнейтральніші з можливих кольорів – пастельні та сірі тони.

Інтер'єр ванної кімнати

Дизайн санвузла

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *