Дизайн проект квартири для холостяка у стилі Лофт
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн проект квартири для холостяка у стилі Лофт


Як органічно вписати в сучасний стиль інтер’єру агресивні нотки дизайну? Відповідь на це питання можна отримати, переглянувши фото-екскурсію квартирою одного холостяка, що проживає в Самарі. Гармонійна інтеграція сучасних предметів меблів і декору в строгий і лаконічний інтер’єр дозволила створити оригінальний дизайн квартири, що запам’ятовується. Можливо, деякі дизайнерські ідеї, колірні та фактурні рішення надихнуть вас на здійснення ремонту чи переробки власного житла.

Проникнувши в квартиру і минаючи білий сегмент невеликої передпокою, ми опиняємося в просторому приміщенні з оригінальним, різноманітним, але при цьому строгим оздобленням. Білі поверхні стель і стін тут змінюються цегляною кладкою і зустрічаються з дерев’яним покриттям для підлоги. Завдяки переважанню білих площин та яскравій системі освітлення, розташованої на декількох рівнях, простір здається неймовірно світлим, чистим, просторим та легким.

Передпокій

У російських квартирах нечасто можна зустріти білу обробку в приміщення передпокою, вважається, що подібне оформлення занадто марке для зони з підвищеним ризиком забруднення. Але річ у тому, які саме матеріали використовувати для облицювання стін та підлоги. Наприклад, керамічна плитка як підлогове покриття – це не тільки простий у щоденному догляді матеріал, вигідна інвестиція та привабливий зовнішній вигляд приміщення, але й можливість візуально розширити невелике приміщення, яке є візитівкою будь-якого житла.

Біле оздоблення

Оригінальний спосіб оформлення простору між двома міжкімнатними дверима — імітація каміна з усіма атрибутами, що належать для зони вогнища. Біла ліпнина з гіпсу в контрасті з цегляною кладкою виглядає особливо ефектно.

Камін між дверима

Незважаючи на те, що камін недіючий і весь його декор – бутафорія, зовнішній вигляд цього сегменту простору привносить в інтер’єр нотку теплоти та затишку сімейного гніздечка, чого часто не вистачає холостяцьким квартирам. До того ж у невеликому просторі каміна можна запалювати свічки або підключити електричну імітацію вогнища.

Імітація вогнища

Завдяки відкритому плануванню приміщення з кількома функціональними сегментами, кімната-студія не втратила свого простору та відчуття свободи. Незважаючи на досить високу функціональну завантаженість, простір загальної кімнати наповнений світлом та повітрям. Переважна біла обробка дозволяє візуально розширювати простір і створювати легку і свіжу атмосферу загальної кімнати. Інтеграція цегляної кладки в інтер’єр просторого приміщення, привносить не тільки колірну та фактурну різноманітність, але й виступає як акцент. Вітальня представлена ​​розташованими навпроти одного сегментами – м’якою зоною відпочинку та відео-сектором із системами зберігання.

Вітальня

У нашій країні є вікова дизайнерська традиція — встановлювати диван у вітальні біля стіни. Але якщо в просторому приміщенні необхідне облаштування кількох зон, диван може стати кордоном між функціональними сегментами. В даному випадку, спираючи спинку дивана на барну стійку кухонної зони, відбувається не тільки зонування вітальні, але й суттєва економія корисного простору.

М'яка зона вітальні

Невеликі білі системи зберігання різної модифікації стали практичним та зовні привабливим доповненням до відео-зони. Шафки з білими гладкими фасадами кріпляться до стіни, тим самим не тільки допомагають економити вільний простір, але й служать досить місткою системою зберігання. А у відкритих полицях білого стелажу можна зберігати книги, предмети колекціонування та інші милі серцю дрібниці, які хотілося б виставити на показ.

Відео-зона та системи зберігання

Завершує образ комфортної та зручної вітальні невеликий журнальний столик зі скляною стільницею та різьбленими ніжками. Ретро-стиль цього предмета меблів приносить нотки ностальгії в досить сучасний дизайн приміщення.

Оригінальний столик

Як і багато в чому, інтер’єр приміщення складається з деталей – загальне враження складається з найдрібніших сегментів. Тому дизайнери завжди приділяють чимало уваги навіть таким незначним, на перший погляд, елементам інтер’єру, як вимикачі, розетки або регулятори освітлення та системи кондиціювання.

У кухонному просторі панують білі та дзеркальні поверхні, а оригінальне оздоблення під деревину і скляний фартух з принтом ефектно відтіняють білу ідилію. Нечасто можна зустріти використання дзеркальних фасадів у кухонних гарнітурах, це пов’язано з підвищеними витратами часу на прибирання подібних площин. Але у випадку із застосуванням поверхонь для верхнього ярусу систем зберігання, ефект виправдовує зусилля господарів.

Кухонна зона

Оригінальна барна стійка стала координаційним центром столового сегменту, зручні міні-крісла із темною оббивкою ефектно завершили обідній альянс. Для неодруженої квартири або житла сімейної пари без дітей такий варіант організації місця для трапез більш ніж виправданий і допомагає заощадити чимало квадратних метрів корисного простору.

Оригінальна столова зона

Великі вікна декоровані за допомогою природних тонів текстилю. Напівпрозорий тюль та штори шоколадного відтінку привносять деяку легкість в інтер’єр та пом’якшують брутальність цегляної кладки, якою облицьовано простір між віконними отворами.

Барна стійка для трапезу

Ефектним доповненням до їдальні стала підвісна люстра з сучасним дизайном. Якщо в приміщенні є кілька джерел освітлення, крім природного світла від вікон, то господарі мають більше можливостей для створення необхідної атмосфери в залежності від ситуації, що склалася.

Цегляна кладка як декор

Незвичайна люстра

Просторе приміщення спальні зоновано на спальну та робочу зону за допомогою сталевої перегородки з ефектом старіння. Білі підвісні стелі із вбудованою системою освітлення візуально розширюють простір, а пастельне забарвлення стін створює сприятливу для сну, що утихомирює атмосферу. Дерев’яна підлогова дошка як покриття привносить природну теплоту в інтер’єр кімнати для сну та відпочинку, створюючи колірну та фактурну різноманітність.

Дизайн спальні

М’яка оббивка каркасу та узголів’я ліжка з віндзорським принтом привносить у сувору обстановку спальні елемент плавності та ніжності, строкатий орнамент дозволяє ліжку стати фокусним центром не тільки у зв’язку з великими розмірами, але й завдяки оригінальному дизайну.

М'яка оббивка узголів'я

Невеликі тумбочки на гнутих ніжках гармонійно поєднуються з матеріалом перегородки, створюючи необхідний спальному приміщенню баланс. Завершує образ спальної зони оформлення вікон за допомогою легкого органу пастельного тону.

Незвичайні тумбочки

За сталевою перегородкою знаходиться зона міні-кабінету. Заховане за дзеркальними дверима вбудованої шафи-купе робоче місце є консоль з комп’ютером і відкриті полиці для зберігання документів та канцтоварів. В іншому просторі шафи знаходиться вбиральня для зберігання одягу, взуття та аксесуарів.

Кабінет за ширмою

Зі спальні є вихід на засклену лоджію, де обладнано невелике місце для відпочинку або коротких трапез.

Місце відпочинку на лоджії

Ванна кімната з цікавим інтер’єром

У ванній кімнаті ми знову бачимо поєднання білих поверхонь, що стало звичним, з цегляною кладкою і дерев’яними елементами інтер’єру. Грамотно розставлені акценти допомагають візуально розширити невеликий простір, але при цьому уникнути ефекту біло-стерильного приміщення.

Дизайн ванної кімнати

Прохолода білого глянцю керамічної плитки і теплота жовтувато-охристих відтінків цегли на стінах створили неймовірно гармонійний союз і оздоблення ванної кімнати, що запам’ятовується. Присутність дзеркальних і скляних поверхонь дозволяє привнести духу легкості, свіжості і навіть легкості в досить брутальний дизайн.

Цегла та білі поверхні

Консольний унітаз є конструкцією зі прихованим в нішу бачком, що допомагає суттєво економити корисний простір ванної або санвузла. А у міських квартирах стандартного планування в утилітарних приміщеннях кожен сантиметр на рахунку.

Консольний унітаз

архітектор Тетяна Савельєва (м. Самара)

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *