Дизайн-проект іспанського дачного будиночка у сільському стилі на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн-проект іспанського дачного будиночка у сільському стилі на фото


У вас є невеликий заміський будинок, який потребує ремонту чи реконструкції, шукайте ідеї для натхнення, щоб облаштувати дачне житло з комфортом, але без надмірностей? Тоді вам може бути корисний наш невеликий екскурс інтер’єром маленького дачного будиночка, розташованого в сонячній Іспанії. Простий та затишний дизайн у сільському стилі здатний не тільки надихнути на ремонт, а й захопити своїм розслабленим виглядом, сонячним настроєм та позитивним настроєм.

Передпокій

Отже, почнемо нашу екскурсію із передпокою. Потрапляючи в будинок, у вас ще залишається відчуття, що ви на вулиці, завдяки скляній стіні, через яку добре видно бурхливу рослинність дачної ділянки.

Біля сходів

Практично у всіх приміщеннях цього невеликого будинку оздоблення буде поєднанням білосніжних і деревних відтінків — світлі стіни і стеля, дерев’яні покриття для підлоги, сходи, дверні отвори і конструкції перекриттів. У будиночку багато старовинних меблів, які додають інтер’єру теплоту та затишок домашнього вогнища.

Старовинні меблі

Старі меблі не реставруються, не фарбуються. Її зовнішній вигляд привносить до дизайну приміщень індивідуальності, оригінальності, адже з кожним предметом меблів або елементом декору пов’язана своя сімейна історія. Але й нові предмети інтер’єру гармонійно вписуються у сільську обстановку, стаючи її невід’ємною частиною.

Велика увага приділяється деталям. Створюючи справді домашню обстановку, неможливо не враховувати дрібниць, у тому числі складається образ приміщення загалом. Чи в міській квартирі ми знаходимося чи на відпочинку за містом – нам важливо, з якого матеріалу зшиті наші подушки, в якій вазі стоять живі квіти і чи є вони взагалі.

Вітальня

На першому поверсі будинку розташувалася найпростіша кімната житла – вітальня. Це світле та затишне приміщення для відпочинку, згідно з канонами заміського життя, обладнане каміном, біля якого так приємно сидіти вечорами та спостерігати за вогнем.

Біля каміну

Де як не в дачному будиночку будуть доречними плетені меблі з ротанга, журнальний столик з бамбуковим каркасом і старовинна шафа-вітрина, що служить системою зберігання для будь-яких дрібниць, які нам так необхідні.

Кухня-їдальня

Тут же, на першому поверсі дачного будиночка, ми можемо оглянути простору кухню, поєднану зі їдальнею. Це універсальне приміщення для всієї родини гармонійно поєднує сучасну побутову техніку та атрибути сільського життя – дерев’яні лави, місткий обідній стіл, шафи зі шторками замість дверцят.

Обідня група

На відміну від більшості кімнат дачного будиночка, в кухні оздоблення стін є кам’яною кладкою зі світло-пісковою затиркою. А сірі відтінки каміння знайшли відображення у кольорі підвісних світильників та блиску нержавіючої сталі побутових приладів та відкритих стелажів для кухонного начиння.

На другому поверсі

На другому поверсі також є невелика кімната для відпочинку, яка може бути додатково вітальнею або місцем для читання та занять творчістю. Завдяки великим вікнам від підлоги до стелі. Кімнати дачного будиночка майже весь день залиті сонячним світлом. Біле оздоблення стін і стелі лише додає відчуття легкості, чистоти та свіжості.

Дитяча

Яскраві фарби Іспанії

У дитячій кімнаті ми бачимо ті самі колірні рішення – багато білого кольору, рідкісні вкраплення деревного колориту та яскраві акцентні плями в меблюванні та декорі. Навіть невелике приміщення здається просторим, якщо в ньому достатньо природного освітлення.

Ванна кімната

Ванна біля вікна

Ванна кімната не стала винятком у низці приміщень з великими вікнами. Тут теж є величезне вікно, в яке можна дивитися, насолоджуючись пінною ванною. Обробка в білосніжних тонах, що стала традиційною, була застосована і в кімнаті для водних процедур, навіть тут ми бачимо дерев’яне підлогове покриття.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *