дизайн проект інтер'єру на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

дизайн проект інтер’єру на фото


Класичний стиль в інтер’єрі приміщень виявляє себе симетрією та урочистістю, властивою оздобленню палаців. Сучасний класицизм вже не такий пафосний, він адаптований для оформлення нових квартир та будинків. Нинішнє розуміння цього стилю включає прояви:

  • рококо;
  • класицизм античності;
  • ампір;
  • бароко.

Квартира в класичному стилі характеризується стриманістю, спокоєм та фундаментальністю образу.

Повноцінна класика проявляється у перламутрових переливах, барельєфах та колонах. Меблі також прикрашені різьбленням та візерунками. Для її виготовлення використовуються дорогі породи дерева:

  • рожеве;
  • лимонне;
  • карельська береза;
  • вишня;
  • горіх.

Також можна використовувати раритетні антикварні екземпляри. Все це властиво істинним поціновувачам мистецтва. Якщо ж питання стоїть лише у створенні привабливого вигляду кімнат будинку, то можна використовувати простіші матеріали та копії антикваріатів.

Аксесуари мають особливе значення у створенні стилю. Гравюри, картини, чудернацькі рами і розмаїття дзеркал доповнюють інтер’єр. Штори, що закривають вікна або використовуються як перегородки, обов’язково складаються з декількох шарів. Їх забарвлення та прикраси дуже вигадливі. Тут доречне використання ламбрекенів, драпірувань та оборок.

Окреме місце займають скульптури від невеликих статуеток на тумбочках до людських фігур на повний зріст. Шафи наповнені книгами в солідних палітурках. Свічники використовуються для декорування віталень та спалень.

Для будь-якого приміщення пріоритетним буде природне освітлення. У класичному стилі це особливо актуально, оскільки великі витончені рами є невід’ємною частиною інтер’єру. Дизайнери рекомендують саме для класичного стилю використати вітражі. Такий виріб може стати центральною фігурою усієї обстановки.

Штучне світло представлене насамперед центральним світильником. Це можуть бути металеві багаторіжкові вироби у формі смолоскипів або свічок. Доречними будуть і тканинні плафони, що дарують м’яке розсіяне світло. Кришталеві люстри додадуть образу кімнати шику, сяючи переливами світла в гранях підвісок. Центральний світильник зазвичай доповнюється невеликими бічними приладами, які витримані в тому ж стилі.

Базовий колір має бути благородним та спокійним. Вибрати варто з бежевої, молочної чи кремової гами. Такий фон дозволить надалі не обмежувати себе у підборі кольорів меблів та аксесуарів. Доречними будуть насичені кольори. Їх краще використовувати для стін чи меблів. Це можуть бути відтінки зеленого, синього, коричневого чи бордового. Архітектурні конструкції виконуються у білому кольорі.

Найбільш підходящими матеріалами для оформлення кімнати в класичному стилі є:

  • мармур;
  • дерево;
  • натуральні тканини;
  • шкіра

Як декор використовую позолоту або відповідну імітацію. По можливості варто уникати дешевих неякісних матеріалів, які не дозволять інтер’єру виглядати дорого та шляхетно.

Застосування основ класики у квартирі-студії

Незважаючи на коріння стилю, що сягає глибокої давнини, в такому інтер’єрі доречне використання сучасної побутової техніки. Чи не зіпсувати загальний настрій кімнати можна, вбудувавши такі машини в меблі. Для цього виробники техніки виготовляють спеціальні моделі, а виробники меблів доповнюють свою продукцію нішами. Ці особливості необхідно врахувати для того, щоб класичний стиль став актуальним та комфортним у сучасних квартирах.

Виділення кухонної зони за допомогою меблів

Класичний стиль буде безпрограшним варіантом для вітальні. Варто витратити деякий час та засоби для оформлення саме цієї кімнати, оскільки вона є центральною у будь-якому житлі. Натуральні матеріали, вишукані тканини оббивки меблів та декоративна порцеляна за скляними дверцятами шаф справлять незабутнє враження на відвідувачів. Така вітальня скаже про господарів промовистіше, ніж будь-яка інша кімната в будинку. Важливо, щоб образ був бездоганним настільки, наскільки можливо лише класика.

Велику залу гідно доповнять колони та арки. Таке приміщення дозволяє використовувати велику кількість дзеркал у золочених рамах. Такий інтер’єр сяятиме розкішшю та благополуччям.

Цікаво виглядає і кухня у класичному стилі. Оформлення цього приміщення потребує особливого підходу, оскільки велика кількість техніки та сантехнічного обладнання передбачає виготовлення специфічних меблів. Блоки, що виїжджають, і ніші здатні приховати сучасну техніку. Металеві елементи мають бути стилізовані під класику.

Найбільш відповідні відтінки для інтер’єру відносяться до натуральної гами. Меблі переважно виконуються з матеріалів, що імітують натуральну деревину. Столи та робочі поверхні невеликої висоти є найбільш підходящими для розміреної та спокійної роботи на такій кухні. Стільці та обідній стіл може бути прикрашений різьбленням. Посуд для прийому гостей відрізняється витонченістю та виготовляється з благородної порцеляни. Нанесення фамільного герба на такий посуд може наголосити на вишуканості обстановки.

Доповненням стилю будуть приємні для ока вишукані дрібниці. Це велика кількість оборок, шнурків, світильників, свічників, пензлів та багато іншого.

Для того, щоб класичний стиль органічно вписався в сучасне життя, необхідно поєднувати практичність і вишуканість. Підходячи до процесу оформлення квартири з належною увагою та старанням, можна досягти ідеального образу, який радуватиме господарів квартири та їх гостей довгі роки.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *