Дизайн проект Хай-тек квартири в чорно білих тонах
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн проект Хай-тек квартири в чорно білих тонах


Пропонуємо вам ознайомитись з одним цікавим проектом оформлення квартири у чорно-білих тонах. При облаштуванні апартаментів як акценти інтер’єру в чорних і білих тонах використовувалися яскраві меблі та неонове підсвічування. Отриманий образ житла можна назвати не лише сучасним, сміливим, драматичним та трохи авантюрним.

Чорно-біла кухня або царство контрастів

Почнемо нашу захоплюючу екскурсію чорно-білими приміщеннями дивовижних апартаментів з кухонного простору. Напевно, вам доводилося вже бачити абсолютно чорні кухонні фасади або білі меблеві гарнітури, але настільки активне використання цих двох контрастних поєднань не тільки в меблюванні, але і оздобленні приміщення, можна зустріти нечасто. За допомогою кольору вдалося не лише зонувати приміщення, а й візуально змінити його форму та розмір – очевидно, що світлий тон розширює простір, а темний робить кімнату скромнішою у розмірах.

Оригінальний дизайн кухні

Той самий образ кухонного простору, але з неоновим підсвічуванням зовсім змінює настрій інтер’єру. Від строгого, контрастного дизайну залишається лише форма, новий колір створює не просто акцент – він перетворює наше сприйняття цього функціонального сегмента як частини житла.

Кухонний простір з підсвічуванням

Безумовно, колірні рішення стали ключовими моментами при оформленні кухонного приміщення, але оригінальності додали до кімнати й інші елементи інтер’єру. Наприклад, використання нестандартного кухонного острова – обідній стіл з інтегрованою варильною панеллю та потужною витяжкою над нею стали однією із родзинок кухні.

Чорні та білі зони кухонного приміщення

Очевидно, що для сміливих рішень в обробці та меблювання кухні необхідні певні ресурси – для активного використання чорного світла, наприклад, важлива не тільки площа кімнати, але й наявність великих джерел природного освітлення. У комплексі з значними розмірами приміщення, панорамні вікна від підлоги до стелі, відіграли ключову роль у можливості не обмежувати дизайнерські ідеї у втіленні.

Незвичайне виконання кухонного острова

Тотальний чорний колір, в якому виконана частина кухні, ніби засунув цей функціональний сегмент на задвірки сцени, дозволивши білосніжній частині кухонного простору виступати в головній ролі. На перший погляд може здатися, що найбільших зусиль з точки зору збирання вимагатиме біла зона, але за чорними поверхнями набагато складніше доглядати, на них видно все – від простих відбитків пальців до висохлих крапель води.

Контрастні поєднання у просторому приміщенні

З чорно-білого царства кухні просуваємось у вітальню, яка прилягає до кухонного простору і є не менш цікавим проектом.

З кухні у вітальню

Контрастна вітальня з яскравими меблями

Просторе приміщення вітальні добре освітлене сонячним світлом, що проникає через величезні панорамні вікна, навіть легкий напівпрозорий тюль не перешкоджає світловому потоку. В інтер’єрі вітальні білий колір переважає, чорні акценти рівномірно розподілені по всьому простору. Відмінною рисою дизайну приміщення є наявність яскравих предметів меблів. Але крім яскравих колірних рішень оббивки, крісла мають ще й оригінальний дизайн. Незвичайні меблі надають строгому та контрастному інтер’єру вітальні деякої сюрреалістичності, грайливості.

Яскраві меблі у вітальні

Неонове підсвічування вітальні перетворює контрастний, і навіть драматичний простір на зону відпочинку в якомусь закладі з напоями та музикою, додаючи дизайну динамізму та авантюрності.

Неонове підсвічування для вітальні

Крім місткого дивана, м’яка зона відпочинку вітальні представлена ​​оригінальними кріслами. Одне з них, з чорним каркасом і червоною оббивкою м’якої підкладки, виглядає дуже драматично, привносячи в інтер’єр вітальні нотки яскравості, драматизму та унікальності. Легкі столики-підставки з металевим каркасом традиційно чорного кольору ефектно завершують образ цього функціонального сегменту.

Біло, чорне та червоне - класика жанру

Використання дзеркальних поверхонь, розміщених від підлоги до стелі, візуально стирає межі простору. Просторе помешкання здається ще більше. Для оригінальних крісел з яскравою оббивкою таке тло стало ефектним доповненням образу.

Яскраві крісла на дзеркальному тлі

М’які меблі вітальні розташовуються навпроти відео-зони, в якій (як це не дивно) всі предмети мають чорне забарвлення. Невисокі системи зберігання з гладкими фасадами дозволили створити достатньо простору для розміщення необхідних речей, не обтяжуючи при цьому інтер’єр вітальні. Масивні стелажі чорного кольору здатна «витримати» не всяке оточення навіть ультрасучасного приміщення.

Контрастний інтер'єр вітальні

Крім меблів незвичайного дизайну та колоритних забарвлень, вітальня відрізняється від інших приміщень використанням настінного декору – як у вигляді звичних для нас чорно-білих художніх робіт, так оригінальних способів створення акцентів. Наприклад, неонова вивіска химерної форми, що світиться.

Незвичайний настінний декор

Яскраві елементи на чорно-білому тлі

У розі просторої вітальні знайшлася зона для облаштування робочого місця. Чорно-білі поєднання, що вже стали основою концепції оформлення житла, і тут поставлені в основу. Письмовий стіл оригінальної форми чорного кольору і не менш дивовижна відкрита полиця в тон склали гармонійний альянс.

Незвичайне оформлення робочого місця

Інтер’єр вітальні можна сміливо називати еклектичним, хоч він і далекий від звичайної вистави стилю еклектика в оформленні житлових просторів. Крім сучасної стилістики, у цьому приміщенні присутні яскраві елементи, характерні для поп-арту та способи оздоблення стилю лофт. Бетонні плити на стелі, лише частково приховані чорними підвісними конструкціями з вбудованим підсвічуванням, відкриті погляду комунікації, система освітлення – дуже точно вказують на любов господарів до стилістики лофт.

Змішування стилістик в одному інтер'єрі

Еклектичний вибір методів оформлення

Ефектний передпокій або як вразити гостей з першої хвилини

Величезна дзеркальна шафа, яку ми бачили у вітальні, є частиною передпокою. Ця неймовірно містка система зберігання буквально розчиняється у просторі за рахунок відбивних властивостей фасадів. Ефектним доповненням білої передпокою з чорною стелею стали крісло та вішалка для підлоги з глянсовою поверхнею.

Передпокій з дзеркальною шафою

Світлі та темні поверхні спальні – ексклюзивний дизайн

Безумовно, у будь-якій спальні ключовим елементом інтер’єру є ліжко. Ну а якщо цей найважливіший предмет меблів виконаний у чорному кольорі, то на тлі світлого оздоблення виглядатиме особливо виграшно. У просторій кімнаті з великим вікном і стелею можна не обмежувати себе у виборі, як колірних рішень, так і конструктивних особливостей простору.

Контрастний інтер'єр спальні

Як і у вітальні, в спальні, для оформлення стелі було використано поєднання необлицьованих бетонних плит з відкритою системою освітлювальних приладів і підвісними системами чорного кольору з вбудованим підсвічуванням. Оригінальним елементом обробки стало застосування одного матеріалу для облицювання підлог та акцентної стіни за узголів’ям ліжка.

Чорно-білі поверхні спального приміщення

Спальне місце доповнене оригінальними тумбами. Незвичайний дизайн не скасовує функціональність цих чорних предметів меблювання. Ефектно завершує образ композиція із підвісних світильників із оригінальними сітчастими плафонами.

Оригінальні тумби та незвичайні світильники

Навпроти ліжка знаходиться відео-зона з невисокими системами зберігання. Чорний колір та гладкість фасадів вже стала традиційною для оригінальних апартаментів.

Відео-зона навпроти ліжка

Утилітарні приміщення з нетривіальним підходом до оформлення

Білий колір у ванній кімнаті – класика жанру. А ось застосування чорних відтінків для оформлення приміщення для водних процедур – сміливе рішення, на яке вирішиться далеко не кожен домовласник. Зате поєднання цих двох контрастних тонів призводить до створення цікавого, але практично практичного дизайну. Ну а яскраве неонове підсвічування допоможе привнести в інтер’єр ванної кімнати не тільки різноманіття кольорів, але і грайливість, оригінальність.

Незвичайне оформлення ванної кімнати

Чергування білих і чорних поверхонь в оздобленні приміщення дозволяє створювати цікаві оптичні ілюзії, то розширюючи, то звужуючи уявлення про розміри кімнати. Підсвічування в цьому випадку виступає посередником, з’єднуючи протилежності в єдиний образ.

Чорні та білі поверхні обробки

Інтер’єр санвузла вражає своєю неординарністю. Чорна сантехніка на тлі облицювання аналогічного кольору, дзеркальна стіна та акцентна поверхня, оформлена у вигляді величезного постера – все у цьому утилітарному приміщенні працює на створення унікального образу. Оригінальний дизайн ефектно завершує вбудоване підсвічування.

Оригінальний санвузол із чорною сантехнікою

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *