Дизайн проект дерев'яного заміського будинку в Румунії
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн проект дерев’яного заміського будинку в Румунії


Часом після міської метушні хочеться бути ближче до природи. Якщо дістатися до справжнього зробленого з колод будиночка в селі немає можливості, то можна оформити відповідним способом свій заміський будинок.

Одним із яскравих прикладів таких адаптованих місць став невеликий будиночок у Румунії, який поєднує в собі всю красу життя на природі з комфортабельними умовами.

Фасад будівлі з металу та дерева

Фасад будинку виконаний з дерева та металу. Цей дизайнерський хід створює відчуття надійності та монументальності будівлі. Фасад будинку, що виходить надвір, демонструє образ цілком сучасної будівлі. У той же час внутрішній дворик виглядає, як затишна лісова галявина, що заросла квітами та переплетеними гілками дерев.

Оригінальна будова у Румунії

Дерев'яна тераса зі стилізованими під старовину горщиками

Паркан має комбіновану структуру. Частина його виконана з дерев’яних планок, частина виглядає як сільський тин. Таке оформлення чудово виглядає у поєднанні з вибраним стилем ландшафтного дизайну та кам’яними доріжками. Садові стежки тут є кам’яними плитками неправильної форми, що знаходяться в деякому віддаленні один від одного. На мить може здатися, що тут колись текла річка і залишила по собі безладно розкидане велике каміння.

Комбінований паркан навколо двору

Зарослий на вигляд двір є дизайнерською знахідкою. На перший погляд, він виглядає недоглянутим. При цьому зручне розташування доріжок дозволить відчути себе на лісових стежках серед квітів та пряних трав.

Велика кількість зелені у дворі

Велика кількість рослин є особливістю цього двору. Вони обплітають паркани, прикрашають терасу і розташовуються по всій території в горщиках та діжках.

Плетінь уздовж доріжки на ділянці

Дерев’яне покриття веранди дозволить простору будинку плавно влитися в атмосферу двору. Штучно зістарені горщики доповнюють атмосферу та підкреслюють колоритність усієї композиції.

Оригінальні елементи декору для ландшафтного дизайну

Для зручності використання в оформленні двору використовуються спрямовані світильники та інші пристрої та конструкції, що роблять практичне застосування цього простору зручним та комфортним.

Дерев'яні сходи на терасу

Чіткі прямі лінії та прості форми простежуються у всіх елементах оформлення. Такий стиль робить композицію простою та гармонійною. Велика кількість природних вигнутих ліній, які мають живі рослини, розбавляється правильними геометричними фігурами, що використовуються при декоруванні простору.

Діжки для рослин правильної форми

Таке єднання з природою стає можливим завдяки великій кількості зелених насаджень у ландшафтному дизайні. Крім того, важливу роль у створенні наявного ефекту відіграють натуральні матеріали у вигляді каменю та деревини, а також природні кольори та відтінки.

Рослини для оформлення ландшафтного дизайну

Ідея дизайнера полягала у підтримці максимальної природності образу, що створюється. Крім того, такий метод декорування завжди буде свіжим та оригінальним, оскільки прояви природи в будь-якій сфері людської діяльності не може бути одноманітним та пересічним.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.