Дизайн проект дерев'яного дачного будиночка на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн проект дерев’яного дачного будиночка на фото


Пропонуємо вашій увазі дизайн одного дачного будиночка, особливість якого полягає в тому, що все оздоблення внутрішніх приміщень виконано з дерева, як втім, і більшість меблів, предметів декору та аксесуарів інтер’єру. Можливо, оригінальні дизайнерські ідеї стануть натхненням для тих, хто планує ремонт чи реконструкцію власного заміського житла.

Дачний будиночок

Невеликий заміський будиночок зовні більше нагадує просторий гараж, призначений для двох машин. Принаймні двері в цьому скромному домоволодінні повністю стилізовані під гаражні ворота. Не дивно, що будиночок, інтер’єр якого є тотальним використанням деревини, має облицювання фасаду, виконане з пофарбованих дерев’яних панелей.

Двері-ворота

Світлий відтінок фасаду виділяється на тлі місцевого пейзажу, повного зелених рослин. Сірі двері-воріт ніби мають продовження вже на землі, у вигляді майданчика, засипаного дрібним гравієм. Окрасою екстер’єру дачного будиночка стали досить великі рослини, посаджені у великі садові горщики.

Фасад заміського будинку

Що стосується інтер’єру заміського будинку, то він сповнений сюрпризів — практично всі поверхні приміщень оброблені за допомогою дерева. При цьому для облицювання та виготовлення конструктивних елементів житла були використані різні модифікації природної сировини – від колод до дощок, від гілок дерев до невеликих брусів.

Дерево всюди

Центральне та найширше приміщення в дачному житлі – їдальня. Естетика інтер’єр перегукується не тільки з сільським життям, але й з мотивами оформлення житла, прийнятими у минулому столітті – дух старовини та близькості до природи створили оригінальний, зовні привабливий альянс.

Їдальня

Великий дерев’яний обідній стіл з різьбленими ніжками і зручні стільці зі спинками з того ж матеріалу склали містку столову групу. Ця кімната може бути не тільки приміщенням для сімейних трапез, але й для збору гостей для заміської вечірки або просто відпочинку на природі.

Кантрі-стилістика

Очевидно, що створюючи дизайн інтер’єру цього дачного будинку, дизайнери та домовласник робили ставку на екологічність оздоблення та меблювання приміщень, не забуваючи про зручність та комфорт, які невіддільні в нашому сприйнятті заміського житла, куди ми вирушаємо для відпочинку від міської суєти, шуму та пилу.

Сільські мотиви

Завдяки вікнам на даху просторе приміщення їдальні наповнене великою кількістю природного освітлення, адже простір є прохідним і по обидва боки від його довгих частин розташовані інші кімнати.

Вікна у даху

З одного боку від центральної кімнати, що виконує функції їдальні, розташувався кабінет із бібліотекою. У робочій кімнаті ми бачимо ті ж дизайнерські прийоми, які були використані в їдальні – тотальне оздоблення деревом та переважно дерев’яні меблі та аксесуари.

Кабінет-бібліотека

Робочі поверхні кабінету скомпоновані в П-подібну форму, що дозволяє розмістити досить велику за площею кількість простору для роботи на невеликій ділянці кімнати.

Робоче місце

По інший бік їдальні знаходиться ще один кабінет, але з інтер’єром, в якому проглядається особистий, відокремлений підхід до організації та оформлення приміщення. Крім робочого місця у вигляді старовинного секретера із системами зберігання для паперів та документів, у кімнаті є ще й зона відпочинку, представлена ​​зручною кушеткою. Висвітлення в невеликій кімнаті представлене кількома вилами освітлювальних приладів для створення різної інтенсивності та яскравості атмосфери для роботи або відпочинку.

Кімната відпочинку та роботи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *