Дизайн-проект будинку з незвичайними картинами
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн-проект будинку з незвичайними картинами


Якщо ви думаєте про те, як органічно вписати твори художнього мистецтва в інтер’єр свого житла, то ця публікація про дизайн-проект одного домоволодіння може виявитися корисною для вас. Багато оригінальних та незвичайних картин вміло вписалися у дизайн будинку, виконаного у змішанні сучасного та класичного стилів інтер’єру. Дивно, але навіть у рамках практичного приміщення, твори сучасного мистецтва виглядають непросто доречно, а й органічно поєднуються з іншою обстановкою ванних кімнат і санвузлів.

Заміський будинок

Пройшовши в будинок, ми опиняємось у просторому холі, де розміщена найбільша картина з колекції художніх творів господарів. Для того щоб картина виглядала ефектно, необхідно створити відповідний фон — вибрати нейтральну палітру кольору, обмежитися найпростішими моделями світильників (якщо ви хочете забезпечити ваш твір індивідуальним підсвічуванням в темний час доби). Залежно від розмірів картини, це можуть бути як настінні світильники, так і освітлювальні прилади з поворотними механізмами, що монтуються до стелі. Якщо для картини достатньо забезпечення прийнятного фону та підсвічування, то зі скульптурами малих форм необхідно подбати про гідні підставки, столики або інші предмети меблів, які зможуть бути достатньо нейтральними, щоб не «перетягувати» увагу на себе, але при цьому виглядатимуть привабливо і становитимуть гідний супровід скульптури.

Просторий хол

Далі проходимо у просторе приміщення, що з’єднує кухню, їдальню та вітальню за допомогою відкритого планування. При такому компонуванні функціональних сегментів економиться значна кількість корисного простору, при цьому зберігається відчуття простору, свободи переміщення. У цьому просторому приміщенні продовжується використання світло-жовтої обробки для стін та дерев’яної полірованої дошки для покриття для підлоги. Для такого світлого та сонячного простору, що випромінює тепло, трохи холодної палітри зовсім не поміщало. Застосування блакитних та сірих відтінків для оформлення фартуха в кухонній зоні, текстильного декору та килимового покриття у сегменті вітальні та витонченого впровадження небесної синяви у просторі їдальні.

Відкрите планування

Для невеликої їдальні зони, розрахованої на чотири людини, оригінальне зображення на сучасному творі мистецтва, стало родзинкою дизайну. Круглий дерев’яний стіл та стільці незвичайної форми з аналогічного матеріалу дуже виразно виглядають у компанії з картиною з прохолодною палітрою.

Оригінальна картина

У більш просторому приміщенні їдальні, розрахованої на прийняття гостей і влаштування званих вечерь, і меблі, і картина виглядають інакше. Натуральний колір деревини місткого обіднього столу та чорне забарвлення стільців зі спинками знайшли відображення в оформленні рами для великої картини. Цей витвір художнього мистецтва підсвічується приладами, прикріпленими до підрамника. Пастельна палітра оздоблення стін стала вдалим, нейтральним тлом для декоративного акценту.

Дизайн їдальні

Протягом вітальні, яку ми бачили раніше, розмістився ще більш місткий сегмент відпочинку з м’якими меблями, каміном та відео-зоною. Незважаючи на те, що всі предмети м’яких меблів мають різну за кольором та фактурою оббивку, у результаті композиція виглядає дуже органічно. Зв’язує це невелике коло із зручних місць для відпочинку великий журнальний столик оригінальної моделі. Камін і розташований над ним телевізор для багатьох домовласників та дизайнерів стали невід’ємними атрибутами комфортної та затишної вітальні – природний та технологічний релаксанти вже давно йдуть «пліч-о-пліч» у багатьох сучасних інтер’єрах. І, звичайно ж, настінний декор – невелика картина на світлому тлі облицювання акцентної стіни дерев’яними настінними панелями виглядає виразно та ефектно.

Інтер'єр вітальні

Ще одна вітальня оформлена з не меншим затишком та комфортом, увагою до декору, текстилю та оригінальним підбором освітлювальних приладів. Шоколадний колір шкіряної оббивки крісел, фактурний текстиль дивана плетений журнальний столик із ротанга склали органічний та зовні привабливий ансамбль. Легкі вкраплення світло-блакитного кольору в декорі, текстилі та елементах світильників не тільки внесли різноманітність кольорів в інтер’єр вітальні, але і додали її образу свіжості та легкості.

Шоколадні відтінки меблів

Оздоблення стін у цій вітальні має темніший колір і досить яскраво виражену фактуру, але художньому твору на стіні цей факт не заважає. Справа в тому, що і сама картина набагато темніша, ніж усі мистецькі роботи, які ми зустрічали раніше в інших кімнатах. У дизайнерів вийшло дуже тонко провести паралелі колірних рішень, знайдених у настінному декорі та втілити ці відтінки в інтер’єрі вітальні.

Гармонійні поєднання

Світле просторе приміщення спальні з обробкою в пастельних тонах активно декороване картинами. Пісочні та бежеві відтінки в оформленні спальні стали відмінним фоном для яскравих картин у темних рамках. З такими колоритними художніми роботами на другий план навіть відходить центральний елемент спальні – ліжко з м’яким узголів’ям та текстильною оббивкою каркасу. У просторому приміщенні спальні, окрім спального місця та супровідних тумб зі світильниками, місця вистачило для організації невеликої зони відпочинку та читання.

Світла спальня

Інтер’єр другої спальні виглядає темнішим і контрастнішим і все завдяки оригінальному виконанню великого ліжка і супутніх їй предметів меблів — тумбочок та місткого комода. Подібний вибір був продиктований використанням художніх робіт із використанням темних кольорів та чорних рам. Азіатські мотиви в інтер’єрі проглядаються як у картинах, так і в деяких елементах оздоблення, меблювання та декору спальні. Тут також знайшлося місце для встановлення зручного крісла з металевим каркасом та м’якою оббивкою та невеликого столика-підставки із дзеркальними поверхнями.

Азіатські мотиви

Використання для обробки сірого кольору – найнейтральнішого зі всіх спокійних відтінків, дозволило створити атмосферу, в якій затишно та комфортно, легко розслабитися та насолодитися міцним сном. Легкий сріблястий блиск елементів меблів, дзеркальних поверхонь та відливу на шторах, надає приміщенню більш сучасного вигляду та привносить деяку загадковість в образ спальні.

Зона відпочинку

Сонячний інтер’єр світлої спальні був буквально створений для яскравих та колоритних картин із темним фоном. Світло-жовтий відтінок стін та теплий, яскравий тон дерев’яних поверхонь чудово виглядає разом із яскравими роботами, золотистою рамою однієї з картин та незвичайним кольором оббивки крісла у зоні відпочинку.

Сонячний дизайн

Усі спальні в приватному будинку з колекцією картин мають невеликі зони відпочинку та читання. І ця кімната для сну та відпочинку не стала винятком – зручне крісло та невеликий столик-підставка організували затишну зону біля вікна.

Незвичайна картина

Ванні кімнати

Немає нічого дивного в тому, що і в утилітарних приміщеннях будинку, господарями якого є любителі образотворчого мистецтва, на стінах знайшлося місце для картин. Наприклад, у цій пісочно-охристій ванній кімнаті та картини витримані у відповідній кольоровій гамі. Оздоблення, в якому органічно поєднуються мозаїчне облицювання та обклеювання стін водостійкими шпалерами, стало чудовим тлом для пари невеликих художніх робіт.

Пісочна палітра ванної

У другій ванній кімнаті інтер’єр має легкий ухил у бік азіатських мотивів у дизайні — під картині, яка прикрашає стіну утилітарного простору. Азіатські мотиви відбилися у виборі палітри кольорів – спокійні, нейтральні тони, що створюють розслаблюючу атмосферу. А також у переважному виборі натуральних матеріалів (або дуже вдалих їх імітацій) для виконання облицювання підлог та фартуха ванної, систем зберігання з безліччю скриньок під подвійною раковиною.

Інтер'єр ванної кімнати

Ще один невеликий утилітарний простір – санвузол, розташований у мансардному приміщенні, оформлений із не меншим смаком. У цій кімнаті поверхонь, схильних до частого впливу вологи практично немає, тому обробка вологостійкими шпалерами з дрібним принтом виявилася доречною. Поєднання білого, сірого та деревного відтінку створило гармонійний та весняно привабливий, але при цьому стриманий альянс.

Дизайн санвузла

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *