Дизайн проект будинку виконаний у морському стилі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн проект будинку виконаний у морському стилі


стиІнтер’єр у морському стилі – це свіжість, легкість та простота, овіяні запахом моря, подихом легкого бризу та сонячним світлом. Існує думка, що морський стиль частіше застосовується для заміських домоволодінь, пляжних будиночків та розкішних вілл. Але використовувати мотиви морської стилістики доречно й у місті, у межах власної квартири чи приватного будинку. При цьому немає потреби використовувати при оформленні приміщень предмети з яскраво-вираженою морською тематикою – розвішувати канати або купувати штори з якорями та штурвалами. Морський стиль різноманітний у своїх проявах, мотивах та способах оформлення простору, але при цьому прагне легкості та простоти. Для того, щоб оформити кімнату або всю оселю в цьому стилістичному напрямку, необхідно дотримуватися світлої палітри для обробки поверхонь, використовувати природні кольори для виконання меблів, часто старіючи матеріал, а також не забувати про застосування смугастого принта і біло-блакитних або синьо-бежевих варіаціях декору, освітлювальних приладів та інших елементів інтер’єру.

Інтер'єр у морському стилі

На прикладі інтер’єру одного приватного будинку нам хотілося б продемонструвати способи облаштування житла в морському стилі. Просторі та світлі приміщення наповнені сонячним промінням, випромінюють свіжість та легкість, дарують господарям відчуття свободи та врівноваженості, емоційного спокою та умиротворення. Оформлення вітальні в морському стилі дарує приміщенню легкий, світлий та свіжий образ. Біле оздоблення стелі та стін дозволяє візуально розширити простір. А покриття для підлоги з натуральної деревини привносить нотку природної теплоти в досить прохолодну обстановку. Світла оббивка меблів, її натуральна текстура сприяють влаштуванню комфортної та зовні привабливої ​​атмосфери, зручного облаштування м’якої зони відпочинку.

Вітальня з великими вікнами

Зонування просторого приміщення відбувається на досить умовному рівні – межі сегментів відпочинку позначені меблями та килимовими покриттями. І хоч меблювання у двох зонах практично однакове, але відмінності присутні в текстилі диванних подушок, дизайні настільних торшерів та моделях супутнього меблювання – невисоких столиках та комодах.

Зонування простору

Візуальному розширенню простору сприяє розподіл тональності палітри кольору від нижньої частини кімнати, оформленої в темних природних відтінках, через бежеву палітру, що переважає в меблюванні і, рухаючись до верхньої частини приміщення, де ми бачимо вже виключно білі тони. Лише незначні вкраплення яскравих, колоритних кольорів як декор освітлювальних приладів або живих рослин, порушують світлий, пастельний колір приміщення.

Яскраві акценти на білому тлі

Зона відпочинку біля каміна — непросто частий варіант облаштування сучасної вітальні, але і для багатьох стилістичних напрямків чи не обов’язковий атрибут комфортного відпочинку в своєму житлі. Якщо для північних районів декоративна складова вогнища поступається практичною з очевидних причин, то в південних регіонах нашої країни або в рамках міських квартир, де просто немає можливості зведення повітроводу, можна обмежитися лише декоративною складовою каміна як центр фокусування уваги.

Зона біля каміна

Смугастий принт – одна з небагатьох обов’язкових вимог, які висуваються до приміщень, оформлених у морській тематиці. При цьому не обов’язково використовувати біло-блакитну палітру для виконання смужок на текстилі або як матеріал для абажурів підлогових або настільних торшерів, світильників і навіть люстр. Найпростіше відобразити це забарвлення в текстилі диванних подушок, покривал, також можна використовувати смужку для виконання килимового покриття або настінного декору у вигляді панно.

М'яка зона вітальні

Морська стилістика тісно пов’язана з використанням натуральних матеріалів – деревина, плетіння з дози або ротанга, бамбукові елементи та навіть солома. В рамках міських жител, безумовно, найбільш органічно виглядатимуть предмети меблів та декору, виконані з деревини або виконані у високоякісній імітації природного матеріалу.

Біло-сині мотиви

Відкрите планування у розподілі простору між кухонною та столовою зонами, дозволяє зберегти відчуття простору та легкості, яке було у вітальні. Біле приміщення з великими вікнами буквально купається в потоках природного освітлення, крім величезних вікон цьому сприяють колірні рішення в меблюванні та оздобленні кухні-їдальні. Білі фасади кухонних шаф, що перемежуються блиском нержавіючої сталі в комплекті з текстилем меблевої оббивки в синіх тонах, створюють прохолодну атмосферу кухонного та столового простору. Предмети меблів з дерева та покриття для підлоги, у свою чергу, «відповідають» за привнесення теплоти і яскравості в інтер’єр.

Кухня-їдальня

Оригінальна столова зона представлена ​​містким обіднім столом з дерев’яною стільницею та пофарбованими у темно-синій колір ніжками, лавкою в стилі кантрі, виконаною з того ж матеріалу, що і стільниця та зручними стільцями з металевим каркасом та м’якими сидіннями. Завершують образ зони для сімейних трапез та прийняття званих обідів композиція з трьох підвісних світильників з елементами з прозорого пластику та нержавіючої сталі.

Обідня група

Спальня в морському стилі – це умиротворення, спокійний сон, легкість та простота. У такому приміщенні ніщо не відволікає, не дратує погляд. Як правило, біле або світло-пастельне оздоблення стін і стелі поєднується з використанням деревини для підлогового покриття, в південних районах можна застосовувати керамічну або кам’яну плитку для оформлення підлог, але тоді необхідно подбати про циновку або легке килимове покриття хоча б у зонах підходів до ліжка. .

Спальня в морському стилі

Вага кімната та інші утилітарні приміщення в будинку, оформленому в морському стилі — це світле і дихаючий чистотою і свіжістю простір. Світлі тони, що використовуються не тільки для оздоблення, але й меблювання кімнати, її освітлювальної системи і навіть декору, дозволяють створити той характер, який ми найчастіше очікуємо від приміщення для водних процедур – чистий, легкий, що дарує відчуття комфорту, розслаблення та свободи.

Ванна кімната

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *