Дизайн проект будинку в білому кольорі та скандинавському стилі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн проект будинку в білому кольорі та скандинавському стилі


Для мешканців скандинавських країн не була властива гонитва за розкішшю та багатством, що відбилося в оформленні інтер’єрів. Скандинавський стиль випромінює простоту та лаконічність, комфорт та затишок домашнього вогнища. Недарма багато наших співвітчизників придивляються до цієї лаконічної та всім зрозумілої стилістики при плануванні ремонту власного житла. Зазвичай домовласників підкуповує простота виконання оздоблення, практичність меблювання та яскраві акценти у декорі дизайн-проектів у скандинавському стилі. Різноманітність природного освітлення, світла гамма, природні матеріали та деякий мінімалізм, з яким оформляються приміщення в стилі північної Європи, привертають увагу багатьох росіян. Нам, так само як скандинавам, знайомі холодні зими, нескінченні снігові поля, тепло каміна або печі, що збирають навколо себе всю родину та друзів удома. У цій публікації нам хотілося б на прикладі дизайну одного приватного будинку продемонструвати сучасну інтерпретацію скандинавського стилю. Сподіваємося, що дизайнерські ідеї лаконічності та легкості оформлення житла виявляться вам корисними.

Садиба в скандинавському стилі

Щойно проникнувши в домоволодіння, ми бачимо, що в цій оселі дизайнери застосовували практично всі запропоновані скандинавському стилю канони – використовували біле оформлення стін та стелі, дерев’яну дошку для покриття для підлоги з унікальним природним малюнком, зберегли відчуття простору навіть у кімнатах з невеликою площею, дозволили сонячному. світла проникати всюди, не зупиняючи його шторами чи гардинами, застосовували природні матеріали виготовлення меблів, використовували хутряні покривала і килимки.

Вітальня

Минаючи передпокій, ми опиняємось у невеликій, але вільно обставленій вітальні з білою обробкою та застосуванням темної породи деревини для підлогового покриття. Невеликий диван з чорною шкіряною оббивкою сидінь і спинки, крісло-гойдалка і невелике вбудоване місце для сидіння — ось і все меблювання цієї аскетичної вітальні. Завдяки великому вікну, простір буквально залитий сонячним світлом, а біла обробка робить його ще більше, ніж воно є насправді, створює легку, навіть повітряну атмосферу.

Двосторонній камін

Розташований у вітальні камін, за фактом є частиною кухонно-столового простору. Двостороння конструкція дозволяє милуватися вогненним полум’ям, як із зони відпочинку, так і з функціональних сегментів приготування та поглинання їжі. Лаконічний дизайн каміна не виділяє його серед іншого оформлення кімнати, але він все одно стає центром тяжіння всіх поглядів.

Родинне вогнище

Наступне приміщення — простора кухня-їдальня, оформлена з тим же лаконізмом і простотою, що і вітальня. В обробці цього простору ми бачимо лише одну відмінність – оформлення покриття для підлоги, яке з практичних міркувань не продовжує скандинавські традиції використання деревини. Світле оздоблення зливається з не менш білим виконанням меблевого гарнітура, лише темні плями силуетів побутової техніки та стільниці робочих зон розбавляють світлу ідилію. Лінійне планування кухонного гарнітура з островом залишає достатньо вільного простору не тільки для того, щоб комфортно виконувати всі робочі процеси та переміщатися по кімнаті, але й відчувати простір та свободу у цьому кухонному просторі.

Перехід на кухню

Біла кухня-їдальня

Обідній стіл впритул присунутий до кухонного острова для економії корисного простору. Композицію столової групи завершують легкі конструкції білих металевих стільців. Декілька підвісних світильників білого кольору практично розчиняються на загальному тлі приміщення.

Білі гладкі фасади

З приміщення кухні-їдальні є два виходи – на задній двір та в сусідній простір кімнати для відпочинку, через який також можна потрапити на вулицю. Великі скляні двері з темним оформленням забезпечують не тільки вихід на задній дворик домоволодіння, але й забезпечують внутрішні простори житла яскравим природним освітленням.

Вихід на заднє подвір'я

Простір для сну та відпочинку нічим не обмежений від інших приміщень, лише знаходиться на деякому піднесенні по відношенню до кухні. І знову біла обробка, темна пляма спального місця, невеликий металевий стілець-крісло і лише вбудована лінива як практичний декор. Ніщо не порушує ідилічну простоту, затишок та комфорт простору, оформленого у скандинавському стилі з властивим йому мінімалізмом та любов’ю до натуральних матеріалів.

Кімната для відпочинку

У скандинавському стилі все підпорядковане практичності та простоті, лаконічності та комфорту. В утилітарних приміщеннях стилістика не змінює своєї концепції – просте, світле оздоблення поверхонь, лише необхідні предмети інтер’єру, меблювання та аксесуари. Дизайн цієї ванної кімнати з душовою демонструє факт того, що для зручної, практичної та зовні приємної обстановки потрібно зовсім небагато.

Ванна кімната

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *