Дизайн офісу
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн офісу

Дизайн інтер’єру офісу в Ростові-на-Дону

Офіс будь-якої компанії — це її обличчя, але найцікавіше, що від ретельності розробки дизайну офісу залежить продуктивність компанії, а значить, і успіх. Чи варто говорити, що в неохайно організований та обставлений офіс клієнти не повертатимуться, не працюватимуть довго з такою компанією і потенційні партнери.

Дизайн офісуДизайн інтер’єру офісу визначається багатьма чинниками, насамперед — діяльністю компанії, кількістю офісних працівників, фірмовим стилем тощо. Можливо, що комусь може здатися, що оформлення офісу справа зовсім проста, проте поспішаємо їх переконати, поставити пару столів і стільців і повісити жалюзі — це ще не все.

Дизайн офісуДля того щоб офіс був дійсно зручним для своїх мешканців необхідно продумати неймовірно величезну кількість найрізноманітніших дрібниць, а це під силу найчастіше лише професійному дизайнеру, який має досвід подібних розробок. Якщо ви вирішили ризикнути та оформити офіс самостійно, то почніть із кольору. Дизайн інтер’єру офісу найкраще виконувати в корпоративних кольорах, якщо таких немає, їх варто обов’язково придумати

Дизайн офісу в Ростові-на-Дону

Другий важливий момент – це зонування простору. Продумайте робочу зону, зону, де стоятиме оргтехніка, зону кухні та відпочинку, якщо у вас в компанії працюють люди, що палять — продумайте місце в гарній вентиляцією для них. Зрештою, вдале зонування допоможе підвищити продуктивність ваших співробітників. До цього питання необхідно ставитися набагато акуратніше, ніж, наприклад, до питання зонування житлової квартири.

Дизайн офісуПо-третє, необхідно продумати освітлення, яке відповідає не лише за комфортне перебування співробітників по офісу, а й за економію за рахунками. Окрім загального освітлення, на кожному столі має стояти власний освітлювальний прилад. У зв’язку з цим подумайте про розташування розеток, їх кількість і про зручний доступ до них.

Пропонуємо Вам подивитися на проект «Коворкінг центру» в Ростові-на-Дону

Дизайн офісу

Дизайн офісу

Дизайн офісу

Дизайн офісу

Дизайн офісу

Дизайн офісу

Дизайн офісу

Офісні приміщення останні роки під час ремонту також намагаються зробити максимально комфортними для роботи, стильними та продуманими у функціональному плані. І це не забаганка, не тенденція моди і навіть не спроба підкреслити статус компанії. Хоча, останнє все ж таки важливо і інтер’єр у цьому відношенні відіграє свою помітну роль. Дизайн-рішення для оформлення інтер’єру офісу створюють професіонали. Вони знають, що якщо грамотно продумати приміщення, можна підвищити помітно продуктивність праці та забезпечити всім співробітникам цього офісу комфортні умови роботи. А що потрібно для людей, які більшість часу проводять саме в стінах офісних приміщень?
Сьогодні є безліч прикладів, коли великі, розкручені компанії вкладають великі кошти у дизайн своїх офісних приміщень. Це робиться з метою створити свою візитну картку, підкреслити особливий статус такої компанії, її стиль та правила.

А також дизайнер інтер’єру завжди продумує так, щоб людям було зручно працювати, приємно знаходиться у стінах цього приміщення, а також щоб було місце для невеликого відпочинку у перервах плідного робочого процесу. Давно доведено психологами, що такий підхід показує просто чудові результати. Тож можна точно сказати, всі витрати на послуги дизайнера, на оздоблювальні матеріали та креативні ідеї хвилі виправдані. Це також своєрідні інвестиції в успішний сучасний бізнес. інвестиції, що дають відмінний прибуток.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *