дизайн міжкімнатних дверей у квартирі
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

дизайн міжкімнатних дверей у квартирі


Чи давно ви робили ремонт своєї квартири? Зважаючи на те, що вас зацікавив заголовок цієї статті, ремонт у вашій квартирі йде повним ходом. Як людині, яка звикла все робити тільки після опрацювання всіх тонкощів справи, вам доведеться зіткнутися з безліччю питань. Певна і істотна частка цих питань стосуватиметься дверей вашої квартири. Так Так. Не дивуйтесь. Така невелика частина інтер’єру вимагатиме вирішення значної частини складних питань при ремонті квартири. Один з них – якого кольору будуть двері у спальній кімнаті, у вітальні… Якому кольору віддати перевагу при вирішенні «дверного» питання? Звісно, ​​білому.

Перш ніж ви прочитаєте відповідь на це запитання, скажіть, які двері, якого кольору виринають з глибини пам’яті вашого дитинства, юнацтва? Без сумніву – двері білого кольору.

На підсвідомому рівні у вас склався певний стереотип дверей обов’язково білого кольору. Іншого образу у голові просто не існувало. Цим і пояснюється інтерес до білих дверей. З однією поправкою. До сучасних дверей. Двері вашого дитинства вас уже не цікавлять, мабуть. Хоча народна приказка говорить: «Нове – це добре забуте старе». І сучасність підтверджує цю народну мудрість. Білі двері, що опинилися на задвірках дизайнерського світу, знову виходять на його передній план.

Білі двері у спальні

І причиною популярності білих дверей, що відроджується, не можна назвати мізерний асортимент дверей або відсутність нових ідей в сучасному дизайні. І те, й інше присутній у достатній кількості.

Що змушує знову звернутися до білого кольору?

Головною причиною зростання популярності білих дверей, як кажуть фахівці, є універсальність кольору. Двері інших кольорів складні у підборі правильного поєднання з кольором меблів, стін, підлоги. Тому декоративний вигляд дверей нині став відігравати важливу роль інтер’єрі. Охочих морочитися з правильним підбором дверей до підлоги або підлоги до дверей стає дедалі менше. Білий колір відмінно гармонує з безліччю кольорів, якщо не з усіма. Тому питання створення гармонії кольорів в інтер’єрі квартири, можна сказати, відпадає. Зі зверненням до фахівців, оплатою їхніх проектів – теж. А це, погодьтеся, важливо.

Універсальний білий колір
Універсальний білий колір

Білі двері, як ні які інші, створюють в кімнаті незвичайну легкість, що надихає. У поєднанні з білими стінами, меблями, вони візуально розширюють простір кімнати.

Білі двері
Білі двері в білому просторі

Властивість білих дверей візуально збільшувати обсяг приміщення буде корисним у невеликих приміщеннях. Будь-який інший темний колір не дозволив би цього досягти.

Класичним вважається поєднання білих дверей з білими вікнами. Воно теж родом із минулого, з дитинства, коли й двері та вікна в обов’язковому порядку були білими.

Білі двері, білі вікна - чудове поєднання
Білі двері, білі вікна - чудове поєднання

Білі двері мають ще одну чудову властивість, дуже обожнювану не дуже охайними домогосподарками. Ця властивість приховувати пил на дверях. Воно ж рятує і на білих меблях. Але тут не можна не сказати про маркість білих дверей. Тому вони вимагають частішої уваги до себе.

Білі двері – ідеальна чистота

В основному, білі двері не мають складних форм і прикрас, за винятком ручок. Це, на думку деяких дизайнерів, найчастіше не привертає увагу гостей до них. Але це у певній ситуації виявиться саме тим, що потрібно. Уявіть собі різьблені, складні конструкції білі двері зі слідами пальців ваших малюків і гостей, які милуються цими дверима. Досить пікантна ситуація, чи не так? Отже, простота білих дверей – це також їх плюс, який змушує нас повернутися до них.

Просто та чисто

Відмінно виглядають білі двері у поєднанні з наличниками та плінтусами. При цьому темна лиштва як би виділяє, підкреслює білий колір дверей на тлі стін. Контрастність у разі робить досить сміливим такий вигляд дверей. Але дизайнери припускають такий варіант. Особливо, якщо так само оформлені і вікна цієї кімнати. Біла лиштва, у свою чергу, як би збільшує дверний отвір, що доповнює відомий ефект білого кольору в невеликих приміщеннях.

Білі двері, лиштва та плінтуси
Білі двері, лиштва та плінтуси

Білі двері та стилі інтер’єру

Білий колір завжди був кольором ніжності та чистоти. Через ці якості він присутній практично у всіх стилях інтер’єру. В тій чи іншій степені. Це вже залежить від стилю.

Білі двері широко використовуються в інтер’єрі стилі мінімалізму. Прекрасно доповнюють аскетичний характер цього стилю.

Білі двері у стилі мінімалізму
Білі двері у стилі мінімалізму

Скандинавський стиль, що тяжіє за своєю природою до світлих тонів в інтер’єрі, просто приречений на білі двері. Ніщо так, як білі двері, не підкреслить білу безмовність Півночі.

Білі двері у скандинавському стилі
Білі двері у скандинавському стилі

Щоб трохи скрасити простоту виду білих дверей, можна виявити фантазію. Оригінальна фурнітура допоможе вам у цьому. Відмінним варіантом боротьби з простотою білих дверей може бути їхнє засклення. Це тільки додасть їм ще більшої легкості.

Білі двері не такі прості
Білі двері не такі прості

Білі двері є деякою сполучною ланкою між вашим минулим та сьогоденням. Як знати, може ваша ностальгія за молодістю, і сучасні технології зможуть подолати деякі сумніви в правильності вибору білих дверей. Ця стаття також вам у цьому допоможе. Хоча, якщо ви дочитали до цих рядків, то можна вважати, що білі двері стоятимуть у ваших кімнатах. Або вже стоять. А ви, прочитавши цю статтю, просто утвердилися у правильності вибору класичних білих дверей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *