Дизайн маленької квартири
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн малогабаритних квартир


Для дизайнера інтер’єрів створення дизайну малогабаритних квартир є непростою справою, тому що у невеликому просторі необхідно отримати комфортну обстановку для постійного проживання, максимальну місткість та ергономічність. Тому і вирішення цього завдання має бути комплексним та творчим. На відміну від просторих інтер’єрів будинків і квартир, де немає будь-яких обмежень проектування, в дизайні інтер’єру малогабаритної квартири існує велика нестача простору і дизайнеру доводиться знаходити оптимальний вихід. Тому формувати дизайн інтер’єру має кваліфікований фахівець.

Інтер’єр малогабаритних квартир

Головною рисою нестачі корисної житлової площі є поступове накопичення непотрібними речами, у невеликому просторі поступово перетворяться на гору мотлоху, що заважає проходу. Від цього погіршиться не тільки вигляд інтер’єру, але і його ергономічність, тому що якщо ви хочете дістатися потрібної Вам речі, необхідно буде витратити масу дорогоцінного часу. Тому необхідно поставити завдання, які речі Вам необхідні в першу чергу, а які можна віддати друзям та родичам або позбутися їх.

Дизайн малогабаритних квартир
Від згубної звички накопичення непотрібних речей, оскільки інтер’єр малогабаритних квартир повинен бути лаконічним, як і будь-які інші інтер’єри. Розмір приміщення не дасть можливість накопичувати старі речі і тому, щоб сховати зайві речі, передбачають в інтер’єрі обладнані простори, наприклад, балкони або невеликі комори, де будуть передбачені приховані стелажі для зберігання. Звернувшись до нас Ви здивуєтеся, якого результату можна досягти, ми облаштуємо інтер’єр так, щоб інтер’єр малогабаритної квартири виглядав просторим і не захаращеним.
Дизайн малогабаритних квартирЗапроектувавши камери зберігання дизайнеру необхідно розмістити в приміщенні меблі, які будуть Вам необхідні. У колишні часи меблі мали величезні розміри, що займали більшу частину простору приміщення, а придбати інші меблі не було можливості. Насамперед це стосується шведських стінок, які призначалися для зберігання всіх речей та приховування їх від сторонніх очей. Сьогодні цю проблему дизайнери обігрують гіпсокартонними коробами, вбудованими шафами купе, або придбати меблі на індивідуальне замовлення, все залежить від стильового напрямку малогабаритної квартири та вимог замовника до дизайну інтер’єру. Декілька шаф для книг або речей можна поміняти на шафу-купе або замовлені корпусні меблі, здатні вписатися в будь-який інтер’єр.Дизайн малогабаритних квартирПаралельно всім цим етапам, дизайнер інтер’єру приступає до підбору колірної гами інтер’єру та приймають подальші дії про її комплексне доопрацювання. Використання світлих відтінків в інтер’єрі малогабаритних квартир є найкращим вибором, так як інтер’єр стає світлішим і зорово збільшується. Теплі тони в спальні, дитячій чи вітальні зможуть надати інтер’єру відчуття умиротворення, а темні та контрастні кольори можуть надати сил, бадьорості та енергії. При грамотному поєднанні кольорових гам можна досягти хорошого результату в оформленні інтер’єру.

Дизайн малогабаритних квартир

Дизайн невеликої квартири

На жаль, у молодих людей у ​​наш час більше ймовірності отримати квартиру за заповітом, ніж заробити своєю працею. Статистика підтверджує, що житло, отримане таким чином, в основному дістається у вигляді однокімнатної квартири або якщо пощастить двокімнатної квартири. І ось тоді доводиться ламати голову над тим, як створити сучасне і затишне гніздечко з квартири, де колись проживала ваша бабуся, з меблями, що залишилися. Відразу потрібно буде визначитися з тим, чи залишаться старі меблі або ви повністю організуєте все на свій лад, кардинально змінивши дизайн всієї квартири. Перше, що потрібно, це ретельно обдумати планування. Якщо у квартирі проживає молода сім’я, яка не планує найближчим часом дитину, тоді можна виявити все буянство фантазії і вперед до експериментів.

Дизайн малогабаритних квартир

Для початку варто вибрати головну зону. Багато хто вважає, що цим місцем має бути вітальня, але насправді виходить, по-іншому. І деякі виділяють основне місце для кабінету чи їдальні. Після вирішення цього завдання, можна братися за проектування інтер’єру інших приміщень і, звичайно, меблів для них. Будь-який простір ділиться за бажанням на окремі зони, у цьому допоможуть перегородки. Вони можуть бути які завгодно, все залежить від виявленої фантазії.

Дизайн малогабаритних квартирНаступним етапом є вид ремонту. Зважаючи на те, що квартира швидше за все буде старою, доведеться витратитися на деякі матеріали. І знову виникає низка питань, як вкластися у свій бюджет. Отже, необхідно знайти метод, у якому вдасться гранично заощадити. Проводячи ремонтні роботи, можна реалізувати свої задуми щодо оформлення дизайну. Як варіант одну з пофарбованих стін можна доповнити фактурним візерунком. Після чого за допомогою фарби обвести та прикрасити його. Якщо заплановано внести корективи в дизайн інтер’єру, пам’ятайте про підлоги. Для візуального збільшення кімнати та надання новизни інтер’єру вашого житла, обробіть підлогу в білих тонах.

Дизайн малогабаритних квартирНе поспішайте позбавлятися старих, здавалося б, нікому не потрібних меблів. У неї можна вдихнути нове життя. Пофарбуйте двері в колір, який любите або повністю замініть щільними шторами з насичених тканин. Головне, не бійтеся змін, сміливо використовуйте свою фантазію та оригінальність. Адже в результаті можна отримати чудовий та затишний стиль вашого житла.

Дизайн малогабаритних квартирДизайн малогабаритних квартирДизайн малогабаритних квартирДизайн малогабаритних квартирДизайн малогабаритних квартир

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *