Дизайн кухні 20 кв. - 70 фото, красиві ідеї інтер'єрів
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн кухні 20 кв. — 70 фото, красиві ідеї інтер’єрів

Дизайн кухні 20 кв. (+70 фото)

Кухня — це чудове місце, де можна продемонструвати свій вишуканий смак у сфері інтер’єру, а також подарувати гостям домашню атмосферу тепла та затишку. Відразу варто відзначити, що вибирають дизайн кухні 20 кв. справжні щасливчики, тому що саме ця площа дозволяє максимально втілити практично будь-яку ідею чи планування у реальність. Такий простір ідеально підходить для створення не тільки практичного, а й естетично приємного куточка душі.

Вибираємо стиль інтер’єру

Дизайн великої кухні може бути виконаний в одному напрямку стилю, а може поєднувати в собі відразу кілька різних варіантів. Головне – завжди пам’ятати про грамотне поєднання творчих моментів та практичності.

Кухня 20 кв.м. у сучасному стилі

Цей варіант чудово підходить для людей, які звикли йти в ногу з часом. До особливостей сучасного дизайну можна віднести практичність, лаконічність, оригінальний вибір меблів, поєднання традицій та інновацій. Наприклад, картини епохи бароко в тандемі з м’яким дизайнерським куточком. Крім того, цей напрямок чудово доповнює будь-який вже наявний інтер’єр.

Кухня 20 кв.м. у сучасному стилі - Дизайн інтер'єру
Кухня 20 кв.м. у сучасному стилі - Дизайн інтер'єру

Кухня 20 кв.м. у класичному стилі

На такому виборі сміливо можуть зупинитися поціновувачі розкоші, лиску та елегантної традиційності. Основні риси – це точна симетрія в розташуванні меблів та декору, натуральні матеріали оздоблення (камінь, метали, дерево) та вишуканий декор (фрески, бронзові свічники, керамічні фігурки).

Кухня 20 кв.м. у класичному стилі - Дизайн інтер'єру
Кухня 20 кв.м. у класичному стилі - Дизайн інтер'єру

Кухня 20 кв.м. у стилі кантрі

Прекрасне рішення для любителів сільської простоти та затишку. Старі меблі, глиняний посуд, дерев’яне оздоблення, плетений декор, натуральний текстиль. Така кухня не залишить байдужим нікого. Вона з легкістю зможе перенести гостей у дитинство.

Кухня 20 кв.м. у стилі кантрі - Дизайн інтер'єру
Кухня 20 кв.м. у стилі кантрі - Дизайн інтер'єру

Кухня 20 кв.м. у стилі прованс

Даний дизайн – це світлі тони, квіткові орнаменти, фарфоровий посуд, витончені меблі та максимальна елегантність у всьому. Додатково створюють відчуття умиротворення живі квіти, прозорі фіранки та милий hand-made декор.

Кухня 20 кв.м. в стилі прованс - Дизайн інтер'єру
Кухня 20 кв.м. в стилі прованс - Дизайн інтер'єру

Кухня 20 кв.м. у стилі фьюжн

Оригінальний вибір для творчих та ексцентричних людей. Такий інтер’єр дуже цікавий тим, що включає в себе відразу кілька різних стилів, відтінків, архітектур. Велика кількість неординарного декору, поєднання з двох-трьох кольорів, старі та сучасні меблі – це одні з головних особливостей.

Кухня 20 кв.м. у стилі ф'южн - Дизайн інтер'єру
Кухня 20 кв.м. у стилі ф'южн - Дизайн інтер'єру

Колірні рішення

Правильно підібрана гама кольорів та відтінків відіграє величезну роль в оформленні інтер’єру кухні. Саме таким чином можна красиво підкреслити загальний дизайн і створити незабутнє враження.

Біла кухня 20 кв.

Білий відтінок візуально зможе зробити велику кухню ще більш просторою та світлою. Цей колір буде гармонійно вписуватися в стиль прованс, мінімалізм і кантрі. Він настільки універсальний, що може поєднуватись практично з будь-якими яскравими елементами, наприклад, з коричневими меблями або строкатим декором. Ідеальний варіант для тих, хто поважає практичність, комфорт та традиційність.

Біла кухня 20 кв. - Дизайн інтер'єра
Біла кухня 20 кв. - Дизайн інтер'єра

Жовта кухня 20 кв.

Лимонні акценти здатні не лише «освіжити» простір, а й візуально зробити громіздкі речі набагато повітрянішими, ніж вони є насправді. Найчастіше жовтий колір використовують у окремих елементах текстилю чи меблів, ніж був надлишку. Це можуть бути світло-жовті штори, кухонний декор та м’який куточок. Якщо вибирати такий соковитий відтінок для обробки, тоді навпаки можна злегка розбавити його салатовими або білими меблями, дрібними орнаментами на шторах і живими квітами.

Жовта кухня 20 кв. - Дизайн інтер'єра
Жовта кухня 20 кв. - Дизайн інтер'єра

Зелена кухня 20 кв.

М’ятні ноти у дизайні інтер’єру дуже привабливо виглядають у поєднанні з наступними кольорами: коричневим, білим, жовтим, персиковим, сірим. Якщо в загальну зелену гаму додати декор у вигляді плетених виробів або дерев’яних фігурок, шпалери або штори з елементами природи, а також глиняний посуд, то за лічені хвилини можна отримати теплу атмосферу лісового будиночка на власній кухні.

Зелена кухня 20 кв. - Дизайн інтер'єра
Зелена кухня 20 кв. - Дизайн інтер'єра

Сіра кухня 20 кв.

Консервативніший, але не менш популярний колір для дизайну. Фахівці часто поєднують його з білим чи жовтим. Такий відтінок чудово підходить як як обробка, так і у вигляді текстилю. Його легко розбавити за допомогою тепліших відтінків. Сірий чудово розставить потрібні вишукані акценти у класичному та сучасному стилі інтер’єрів.

Сіра кухня 20 кв. - Дизайн інтер'єра
Сіра кухня 20 кв. - Дизайн інтер'єра

Червона кухня 20 кв.

Гранатовий колір на кухні – це яскравість, екстравагантність та сміливість самих господарів. Вишневий і малиновий створять ніжніший дизайн, а насичений бордовий підкреслить окремі елементи (меблі та декор).

Один із найпопулярніших і перевірених варіантів – це тепле поєднання червоного та білого. Варто відзначити, що по-справжньому красиво «заграти» червоний колір може разом з гарним освітленням.

Червона кухня 20 кв. - Дизайн інтер'єра
Червона кухня 20 кв. - Дизайн інтер'єра

Оздоблення

Один із найважливіших моментів в оформленні дизайну – це оздоблення приміщення. Саме тому варто звертати увагу не лише на естетичні фактори, а й на характеристики, а також якість вибраних матеріалів.

Підлога

Вибір покриття для кухні – це складне, але цікаве завдання, яке легко виконується за допомогою потрібних знань. Наприклад, при виборі матеріалу варто дивитися на такі параметри: вологостійкість, легкість у догляді, міцність та декоративність.

До перевірених і гідних уваги матеріалів відносять лінолеум, плитку, дерево, ламінат і пробкову підлогу. Ламінат відмінно впишеться в будь-який загальний дизайн, дерево гармонійно виглядатиме в класичному, кантрі, мінімалістичному та етнічному стилях. Пробкову підлогу варто вибирати в тому випадку, якщо хтось із членів сім’ї часто страждає на алергію.

Дизайн кухні 20 кв. - Оздоблення підлоги
Дизайн кухні 20 кв. - Оздоблення підлоги

Стіни

До основних матеріалів для обробки стін на кухні можна віднести шпалери, пластикові панелі, фарбу, декоративну штукатурку та обшивку деревом. Шпалери та пластикові панелі – більш стандартний варіант із величезним вибором кольорів. Декоративна штукатурка та обшивка деревом – чудова та оригінальна ідея для сучасної кухні, але варто пам’ятати про те, що в майбутньому для її реконструкції потрібно значно більше коштів та часу, ніж для заміни фотошпалер або кольору фарбування.

Дизайн кухні 20 кв. - Обробка стін
Дизайн кухні 20 кв. - Обробка стін

Стеля

Величезною популярністю в усьому світі зараз користуються натяжні та підвісні стелі. Не менш актуальна і побілка. Підвісні стелі — це досить практичне, економічно і красиво. Їх конструкція та склад ідеально підходять для кухні. Натяжні стелі захоплюють як характеристиками, а й багатогранністю свого вигляду: глянцеві, матові, сатинові.

Дизайн кухні 20 кв. - Оздоблення стелі
Дизайн кухні 20 кв. - Оздоблення стелі

Декор та текстиль

Мило розставлений декор на тлі гарних штор – це насолода для очей. При виборі текстилю для кухні площею 20 кв. не варто забувати про функціональність та практичність. Наприклад, потрібно враховувати той факт, що при різному освітленні обстановка може виглядати зовсім інакше, тому, вибираючи темні відтінки штор – потрібно подбати про хороше центральне та декоративне освітлення. Світлі відтінки тканин не такі вибагливі до світла. Потрібно звернути увагу на малюнки. Наприклад, дрібні орнаменти на тканині здатні «візуально» зробити нижче зависоку стелю, а горизонтальні смуги можуть злегка пом’якшити «гостроту» меблів і кутів.

Що стосується декору, то він повинен повністю відповідати загальному дизайну кухні та гармонійно вписуватись у потрібну кольорову гаму. Також окрасою можуть стати цілком звичні речі, такі як барвисті солянки, посуд ручної роботи та полички з вітражами.

Дизайн кухні 20 кв. - Декор та текстиль
Дизайн кухні 20 кв. - Декор та текстиль
Дизайн кухні 20 кв. - Декор та текстиль

Меблі для кухні 20 кв.

При виборі меблів варто зважати на той факт, що не обов’язково все приміщення має бути заповнене стелажами. Достатньо вбудованої кухонної техніки або м’якого куточка, які в тандемі можна вважати лаконічним і правильним вибором саме для кухні. Сучасні дизайнери радять хоча б одну стіну залишити вільною від меблів, а також декору. Це рішення буде виглядати дуже органічно та затишно.

Дизайн кухні 20 кв. - меблі
Дизайн кухні 20 кв. - меблі
Дизайн кухні 20 кв. - меблі
Дизайн кухні 20 кв. - меблі
Дизайн кухні 20 кв. - меблі

Освітлення та підсвічування

Існують гарні поради від фахівців щодо вибору освітлення для просторої кухні:

1. Розбавити надто «строгу» атмосферу допоможуть підвісні світильники над обідньою зоною;

2. Можна значно заощадити електроенергію, вбудувавши роздільне освітлення, яке за потребою включатиметься в окремих зонах кухні;

3. Висвітлення робочої зони має бути яскравішим для потрібної роботи з продуктами, а освітлення м’якого куточка та обіднього столу – приглушеним для розслаблення;

4. Різнокольорові світлодіодні стрічки можуть стати чудовим елементом декору;

5. Плафони повинні бути матовими, щоб не зліпити надто яскравим світлом.

Дизайн кухні 20 кв. - Освітлення та підсвічування
Дизайн кухні 20 кв. - Освітлення та підсвічування
Дизайн кухні 20 кв. - Освітлення та підсвічування

Дизайн кухні 20 кв. — Фото

Ми зібрали для вас вибір фотографій з оригінальними варіантами оформлення кухонь площею 20 кв.м. Вона однозначно зможе надихнути вас на нові ідеї. Приємного перегляду!

Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото
Дизайн інтер'єру кухні 20 кв. - фото

Відео: Кухня 20 кв. — Ідеї інтер’єрів

https://www.youtube.com/watch?v=-1IUSGgxJx8

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *