Дизайн кабінету фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн кабінету фото


Дизайн кабінету фото

Як оформити дизайн кабінету

Для людини, яка працює практично цілодобово з різними діловими паперами або має іншу специфіку роботи, яка передбачає обов’язкове продовження робочого дня будинку, особистий кабінет у квартирі стає необхідністю. У такому приміщенні дизайн потрібно підібрати так, щоб одночасно був і строгий стиль і відчувався домашній затишок. Адже кабінет можна використовувати як для невеликого відпочинку від робочого дня, так і для офіційних візитів колег по роботі. Головна особливість – дизайн кабінету не вимагає обов’язкової строгості як на робочому місці, а відповідно оформлення можна виконати відповідно до свого характеру та звичок.

Дизайн кабінету фотоЗупиняти свій вибір на класичному стилі не обов’язково, тим більше, що часом площа кабінету не така велика. Тому всі предмети в ньому необхідно розташувати максимально компактно, і при цьому, щоб дотримувалася їх функціональна частина. Так, домашня робота за комп’ютером передбачає розташування в кабінеті офісних меблів, або невеликий її частини.

Дизайн кабінету фотоЯкщо робота вдома передбачає різні переговори зі сторонніми людьми, то варто подбати про те, щоб кабінет мав солідний зовнішній вигляд і мав співрозмовника до «домашньої» розмови. У такому випадку для кабінету рекомендується часткове оздоблення в класичному стилі, а саме:
1. Для солідності оздоблювальні роботи зі стінами та стелею проводяться за допомогою натурального матеріалу або імітації під нього (наприклад, обробку можна зробити, використовуючи натуральне дерево або подібний матеріал – ним може стати блок хаус).
2. Що не порушувати цілісності інтер’єру, меблі під таке оздоблення теж бажано підібрати з натуральних матеріалів. Однозначно потрібна наявність книжкової шафи, замість офісного стільця бажано придбати шкіряне крісло, робоче місце має бути просторим, тому письмовий стіл повинен бути досить масивним (або наскільки дозволять розміри кімнати).
3. Дрібні елементи також у кабінеті також важливі. Так, приміщення можна прикрасити вазами, статуетками, «голим» стінам можна надати респектабельний вигляд за допомогою дорогої картини або гарного настінного годинника. Підлогу можна закрити оригінальним покриттям для підлоги (наприклад, пробкою), або «страшненьке» покриття прикрасити красивим килимом. Сучасну техніку, наскільки можна, рекомендується зробити прихованою. Наприклад, монітор комп’ютера може бути побудований у стінку, і при необхідності закриватися спеціальними стулками, а системний блок «захований» за дверцятами столу.
4. Якщо класичний стиль має на увазі більш сучасне оформлення, то оздоблення кабінету також можна зробити деревом, але світлішими породами, а як декоративні елементи вибрати кераміку, мармур, фарфор або скло.

Дизайн кабінету фотоЯкщо класичний стиль набрид, то оформлення кабінету можна виконати, використовуючи більш сучасні будівельні матеріали, наприклад, декоративними штукатурками. Тоді офісну техніку не потрібно «ховати», а навпаки зробити її основним предметом інтер’єру. Крім того, таке оформлення буде дешевшим, ніж оформлення за допомогою натуральних матеріалів.

Фото дизайну інтер’єру кабінету

Дизайн кабінету фотоДизайн кабінету фотоДизайн кабінету фотоДизайн кабінету фотоДизайн кабінету фотоДизайн кабінету фотоДизайн кабінету фото

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *