Дизайн інтер'єру клубу
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн інтер’єру клубу


Найчастіше клубами за інтересами називають закриті клуби. У них можуть потрапити лише люди, які мають членські квитки та сплачують внески. У цьому є сенс: потік відвідувачів регулюється, що дозволяє підтримувати у такому закладі обстановку затишку та респектабельності. А в нічному клубі, як правило, відпочиває та розважається молодь, виплескуючи веселощі та азарт на танцполах.

Якими є основні вимоги до дизайну інтер’єру клубу?


Але якою б специфікою не був клуб, вимоги до його дизайну однакові: естетика у зовнішньому вигляді та відображення енергетики, якої потребує кожен відвідувач. Звичайно, особливості клубів також мають враховуватися. Треба сказати, що молодь, яка обирає клуби місцем відпочинку від побутових проблем, сьогодні дуже вимогливо ставиться і до дизайну, і до інших деталей цих закладів. Їх влаштовує лише гарне оформлення, в якому відчувається сміливість, розкутість, і так само гарна музика. Тільки такі клуби, де можна забути про всі тривоги, бути самим собою, де все відповідає смаку та віку відвідувачів, користуються популярністю. Тому завдання кожного власника клубу – визначити свій унікальний стиль, щоб клуб відрізнявся від інших подібних місць особливою енергетикою, ритмікою музики темношкірих та європейських корифеїв. А, можливо, «родзинкою» стане гламурність, така необхідна для «золотої молоді».

a10.jpg

Інтер’єр – це запорука успіху

Що потрібно, щоб клуб був успішним, щоб туди прагнули потрапити? Він має бути стильним, креативним, у його оформленні мають переважати яскраві світлові ефекти, має звучати найсучасніша музика. А ще – дизайн інтер’єру клубу, цікавий та багатогранний, виконаний молодими претензійними дизайнерами – професіоналами. Поодинці подужати такий проект просто нереально, тому найкраще звернутися до нашої студії, де працює цілий колектив творчих особистостей. Вони допоможуть власникам у відкритті чи ремонті клубу, а, головне, – у його оформленні. Таким чином, замовник матиме гарантію, що його розважальний бізнес привабить безліч постійних відвідувачів, клуб набуде унікального стилю, а бізнес стане прибутковим. У цьому вам допоможуть дизайнери нашої студії. Власник може бути впевнений, що фахівці не вийдуть за рамки виділеного бюджету, а інтер’єр клубу стане комфортним, яскравим, впізнаваним.

Тож з чого почати? Насамперед слід визначитися з фінансовою складовою: яку суму може витратити власник на цей проект? У цьому ціновому питанні також здатні допомогти фахівці, грамотно зіставивши масштаб передбачуваних робіт з наявним бюджетом.

Далі дизайнерам належить створити концептуальний проект, а вже потім свою авторську роботу — дизайн-проект, який буде служити керівництвом для будівельників. Залежно від складності цих проектів часу може знадобитися близько двох місяців.

Дизайн – проект інтер’єру клубу враховує буквально всі елементи інтер’єру, матеріальні витрати, необхідні оздоблювальні матеріали та предмети інтер’єру.

У Санкт-Петербурзі стає дедалі більше різного роду клубів. Вважається, що це дуже прибутковий бізнес, у нього вигідно вкладати гроші.

Концепція та будівництво

Клуб важко порівняти з якимось іншим розважальним закладом. Він включає елементи ресторану, бару, кафе, дискотеки. Саме тому створення проекту для будівництва клубу вважається найскладнішим. Є й такий нюанс: будівництво не можна розпочинати, доки власник точно не визначився з концепцією клубу, яка забезпечить у майбутньому успіх закладу.

Проект включає цю розробку концепції, дизайн клубу та його екстер’єр, тобто зовнішній вигляд. Під час будівництва особливе значення мають оздоблювальні роботи, від яких багато в чому залежатиме якість оформлення клубу.

Це складний процес, тому наша компанія може запропонувати цілу низку послуг з організації клубного будівництва.

Дуже часто клуби розміщуються у реконструйованій старій будівлі. Враховуючи багатогранність діяльності клубу (кафе, бар, ресторан, дискотека), реконструкція має складний характер. Приміщенню належить придбати свій власний стиль і, як наслідок, цільову аудиторію, при цьому зберегти формат закладу. До плану робіт включаються перепланування, повна або часткова зміна концепції.

Все це може бути зроблено «без сучка і задирки» тільки під керівництвом справжніх професіоналів, яким добре відомі всі вимоги до реконструкції клубу.

a11.jpg

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.