Дизайн інтер'єру будинків та котеджів
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн інтер’єру будинків та котеджів


Сьогодні все більше людей віддають перевагу життю в заміському будинку на лоні природи. Вони продають свої квартири в загазованих галасливих метушливих мегаполісах і переїжджають на «пмж» у котеджні селища, а то й просто у села. І, крім іншого, нових «переселенців» приваблює можливість побудувати і облаштувати справжній ДІМ, який міг би стати родовим гніздом для багатьох поколінь.

Саме тому інтер’єр заміського будинку є для приватного житлового сектора актуальним питанням, що вимагає грамотного, зваженого, а головне, професійного рішення. Самостійно, без залучення спеціалістів, обійтися навряд чи вдасться. Гарний, стильний і, що важливо, функціональний інтер’єр у заміському особняку може створити тільки справжній дизайнер, який має необхідні навички та достатній досвід.

nomer-4.jpg

Дизайн інтер’єру котеджу вимагає набагато більшого обсягу знань та умінь, ніж облаштування та оздоблення міської квартири. По-перше, йдеться, як правило, про великі площі, що значно перевищують квартирний метраж. По-друге, заміські будинки – це найчастіше цілий комплекс будівель, інтер’єр яких треба витримати в єдиному стилі. Крім того, в приватному житлі, особливо новому, до поняття «створення обстановки» входить пристрій комунікацій, а це абсолютно вимагає втручання професіоналів, у тому числі технічних фахівців.

Проте, дизайн інтер’єру приватного заміського будинку – це не лише складно, але ще й дуже цікаво! Велика площа дає простір для фантазії художника, невелика кількість несучих стін відкриває можливості для індивідуального планування та поділу простору на функціональні зони, а кілька будівель на одній заміській ділянці надають дизайнеру унікальний шанс створити справжній архітектурно-природний ансамбль.

nomer-5.jpg

Головні цілі, які ставляться перед фахівцями при створенні заміських інтер’єрів, — це гармонія, функціональність і комфорт в приміщеннях, що облаштовуються. І для їх досягнення потрібні серйозні знання в галузі будівельних та оздоблювальних матеріалів. Крім того, потрібно мати почуття стилю і добре розумітися на модних тенденціях, зокрема, і напрямках дизайну, в цілому. Не варто скидати з рахунків і обдарованість дизайнера, який може вигадати цілком оригінальні рішення, які нікому іншому навіть на думку не спадуть.

Наша компанія може здійснити проект дизайну заміського будинку будь-якої складності, що називається, «під ключ». Багаторічний досвід роботи в цій сфері дозволяє реалізовувати всі побажання конкретного замовника щодо інтер’єру, включаючи навіть найсміливіші та нестандартні.

Робота з облаштування заміського будинку завжди ведеться нашими спеціалістами у тісній співпраці з клієнтом, який не тільки висловлює власні фантазії з обробки та меблювання котеджу, але й поетапно затверджує проектування, вибираючи з представлених варіантів найбільш підходящий.

nomer-1.jpg

Дизайн інтер’єру котеджів є однією з пріоритетних складових діяльності нашої компанії. Тому, замовляючи у нас створення обстановки для заміського будинку, замовник може бути впевнений, що ми крім проектування візьмемо на себе весь комплекс оздоблювальних робіт, включаючи придбання матеріалів і надання необхідного обладнання.

Кожен реалізований нами проект є красивим, стильним та комфортабельним інтер’єром, який абсолютно влаштовує замовника. Упевнені, що і та унікальна обстановка, яку ми створимо у Вашому заміському будинку, буде приносити лише радість та почуття глибокого задоволення. Тому сподіваємось на плідну співпрацю. Для того, щоб замовити дизайн-проект у нашій компанії, достатньо зв’язатися з менеджером електронною поштою або зателефонувати за телефоном +7 (812) 946-50-10.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.