Дизайн фасаду заміського будинку
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн фасаду заміського будинку


Виконуємо послуги з розробки дизайну фасаду та прилеглої території у різних стилях у Ростові-на-Дону та Ростовській області.

Дизайн фасаду заміського будинку

Дизайн фасаду заміського будинку – окрема та дуже цікава тема. Зазвичай стиль майбутнього котеджу вибирають заздалегідь, і зовнішній вигляд фасаду обговорюють ще в процесі проектування. Але чи доводилося вам бачити будинки, фасад яких ріже око? Іноді це невідповідність зовнішнього вигляду та навколишнього ландшафту, іноді – неправильно підібраний колір, іноді взагалі щось невловиме, але недоречне саме для цього будинку.

Дизайн фасаду заміського будинку

Буває, просто набрид фасад господарям і все. Як «переодягнути» свій будинок, не порушуючи початкову гармонію? Не обов’язково повністю змінювати зовнішній вигляд котеджу, спочатку можна спробувати декорувати фасад, додати незначні деталі, змінити колір, обробку.

Дизайн фасаду заміського будинку

Що реально зробити? По-перше, часто фасад намагаються освіжити. Тобто перефарбувати. При цьому вибирають фарбу, що імпонує власнику, але не завжди підходить для того чи іншого стилю. Ще гірше, коли невмілі доморощені майстри (а іноді й наймані робітники) підбирають відтінок на власний розсуд, не зважаючи на дизайн і внутрішній інтер’єр будинку.

Дизайн фасаду заміського будинку

Радикальна зміна кольору будинку в процесі реконструкції або ремонту може абсолютно змінити не тільки будову, але й ландшафт. Щоб не нашкодити іміджу всієї будівлі, дизайнери радять відштовхуватися від зовнішнього сприйняття.

Дизайн фасаду заміського будинку

Постарайтеся подивитися на свій будинок очима сторонньої людини, випадкової перехожої. Для цього рекомендують зробити кілька фото, бажано у різні пори року та уважно розглянути кожне з них. Іноді осіннє оздоблення пом’якшує контрасти, а зима і літо, навпаки, оголюють непривабливі сторони заміського будинку. Нерідко все відбувається навпаки. Неважливо. Просто подивіться на свій будинок з боку в різних ракурсах і вирішіть, що ви хотіли б змінити.

Дизайн фасаду заміського будинку

Найчастіше перефарбовують не весь фасад, а окремі елементи. В цьому випадку треба подумати про сумісність кольорів. Наприклад, білі пластикові вікна та червоний дах залишаються, а сам будинок вам хотілося б бачити жовто-коричневого відтінку. Уявили картину? Подобається? Уперед! Якщо щось не влаштовує – підбирайте інші варіанти. Найкраще заздалегідь підібрати нейтральні, сполучні відтінки (як правило, він один) та мінімальну кількість інших. Бажано, щоб останні належали до однієї колірної гами. Можна, звичайно, досягти відмінного результату, граючи на контрастах або поєднавши три і більше кольори, але це дуже складно.

До речі, темні кольори дуже цікаві, але тут головне – не переборщити. Якщо темно-коричневі або темно-сині (вишневі, темно-зелені тощо) деталі не домінують, а підкреслюють основний колір, це більш привабливо.

Не треба забувати про загальну стилістику будівлі. Те, що підійде заміському будинку в класичному стилі, не підходить котеджу в стилі «кантрі». Багато будинків будувалися з урахуванням історичних особливостей місцевості, обраного дизайну тощо. І перш ніж кардинально змінити колір будівлі, варто замислитись, а чи треба це робити? А як і робити, то як?

Надати дизайну заміського будинку особливість можна і в інший спосіб. Додавши дерев’яні або деталі, що імітують дерево, обробку каменем, плиткою, навіть металом.

Впевнені, розглянувши можливі варіанти ви обов’язково знайдете свій. Головне, не поспішайте.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *