дизайн фасаду та екстер'єру на фото
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

дизайн фасаду та екстер’єру на фото


З кожним роком все більше наших співвітчизників віддає перевагу колоніальному стилю, який зародився на початку ХVII століття під впливом культури іммігрантів, що перебралися в Північну Америку з держав Європи.

В основі стилю – функціональність у всьому та відсутність непотрібних деталей. У зв’язку з тим, що його засновниками були переселенці, особливості їхнього побуту наклали певний відбиток на архітектуру тогочасних будівель. Типове житло колоніста — це ферма, що розкинулася на широкій ділянці, де вистачало місця всім представникам його численного сімейства.

Будівлі в американському стилі нескладно дізнатися за такими характерними ознаками, як:

горизонтальний характер розміщення;

відсутність високих фундаментів;

Мальовничий інтер'єр заміського будинку

дах, що має асиметричний вигляд;

Особняк в американському стилі

два входи: парадний та додатковий (як правило, з виходом на терасу);

Ефектний американський особняк

безліч вікон, нерідко прикрашених віконницями;

Будинок із затишним лужком

наявність гаража на першому поверсі;

Типовий американський будинок

зовнішні галереї, здатні захистити від лютих вітрів та затяжних дощів;

Будинок із зовнішньою галереєю

достаток слухових та горищних вікон.

дизайн фасаду та екстер'єру на фото

Зупинимося на деяких цікавих моментах

Завдяки тому, що будинки, збудовані в американському стилі, мають невисокий фундамент, високі сходи на вході не потрібні. При цьому допоміжні приміщення (такі як підвал) проектуються на значній глибині. Типовий американський ґанок схожий на майданчик, захищений навісом. Вся ця споруда підтримується за допомогою стійок.

Інтер'єр заміського особняка

Дахи в американських будівлях дуже оригінальні. Намагаючись виділитися, американські домовласники приділяють цьому елементу пильну увагу. Найчастіше, жителі країни віддають перевагу мансардні види покрівлі, оскільки простір мансарди дозволяє втілити у життя безліч дизайнерських ідей. До того ж на горищі завжди можна влаштувати комору. Високі або гострі дахи можна зустріти нечасто.

Колоритний котедж з гострим дахом

Будинки, зведені в американському стилі, створюють почуття простору. Американцям подобається, коли будинок оточений зеленню.

Будівництво в американському стилі

Колірна гама, в якій витримані такі будинки, сприяє спокійному розміреному життю в колі сім’ї: найчастіше застосовуються пастельні тони. Ви не зустрінете тут тих архітектурних надмірностей, якими рясніють будівлі в стилі рококо або бароко. Тут все максимально практичне.

При зведенні американських будинків спочатку застосовувалися ті матеріали, які легко знайти у районі будівництва, тобто. натуральне дерево, камінь чи піщаник. Сучасні будівельники прагнуть повністю приховати від усіх фактуру матеріалу, використаного при спорудженні будівлі. Прийнято все штукатурити, фарбувати та зашивати наглухо. Найчастіше можна побачити будівлі, вкриті пофарбованою вагонкою, або оббиті вініловим сайдингом різних кольорів. Такі поверхні без особливих зусиль миються та підфарбовуються.

Інтер’єр будівель в американському стилі відрізняється простотою та практичністю, і найголовніше – не потребує надмірних матеріальних витрат. Завдяки імітації дорогих матеріалів і грамотно підібраним поєднанням кольорів досягається ефект натуралізму. Тут не зустрінеш складних архітектурних форм – використовуються ніші, арки, уступи. Цікаво, що в інтер’єрі американських будинків відсутні гострі кути, оскільки турбота про дітей для їхніх господарів – насамперед.

Будівлі у такому стилі мають особливе планування, яке передбачає окремі кімнати для всіх членів сім’ї. Кухня має величезні розміри. Найчастіше вона з’єднана з вітальнею і зветься family-room. У ній обов’язково розміщується сімейний обідній стіл та сучасний телевізор.

Суворий інтер'єр особняка

Відповідно до чинної традиції спальня дорослих розташовується на першому поверсі будівлі. Крім гаража з доступом до майстерні, нижній поверх нерідко вміщує майданчик для тренажерів та спортивного інвентарю. Вище розташовані кімнати для молодших членів сім’ї та санвузли.

Чарівний заміський будинок

Кожен американець дуже ретельно ставиться до дизайну ділянки поблизу свого будинку. З фасадного боку будівлі розташовуються квітучі клумби та яскраво-зелені лужка. Обійшовши будову, можна побачити зону для відпочинку, де розміщуються садові меблі, барбекю та майданчик для дитячих ігор.

Безперечно, інтер’єр будинку, задуманого в американському стилі, просто створений для щасливого і комфортного життя в оточенні численного сімейства.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *