Дизайн двоповерхового будинку, правила будинку «Лофт»
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дизайн двоповерхового будинку, правила будинку «Лофт»


На прикладі дизайн проекту двоповерхового будинку 400 кв. метрів, що знаходиться в Таганрозі, ми хочемо виявити деякі закономірності та правила дизайну будинку, які допомагають гармонійно сформувати будь-який простір.

Дизайн вітальні в стилі лофт

Чому люди будують удома? Для того, щоб бути ближчими до природи, всередині неї! І безглуздо повністю відгороджуватися глухою цегляною стіною, ігноруючи чудові краєвиди з вікон. Так ось, архітектурне рішення даного будинку було визначено таким чином, щоб було максимально більше світла за рахунок панорамних вікон, а відкрите планувальне рішення першого поверху дозволило наповнити простір повітрям.

Одним з головних правил дизайну двоповерхового будинку — застосування одного покриття для підлоги, адже будинок схожий на єдиний організм, і вибирати паркетну дошку потрібно орієнтуючись на всі приміщення, очевидно крім ванної кімнати і допустимі включення керамограніту на кухні, наприклад.

інтер'єр вітальні із застосуванням екологічних матеріалів

Перший поверх у двоповерховому будинку не має дверей, за винятком ванної кімнати та власне вхідних дверей, залишаємо при цьому відкриті дверні отвори, максимально збільшивши їх. Тим самим ми планувально зонуємо приміщення, але при цьому залишаємо його єдиним, гармонійним, який провокує спілкування великою родиною. Сценарій житла може бути абсолютно різноманітним. Очікуючи, поки господиня приготує апетитну вечерю, члени сім’ї можуть розважитись у вітальні, подивившись цікавий фільм чи почитавши улюблену книгу з великої бібліотеки, – це була обов’язкова умова замовників при проектуванні дизайну будинку 400 кв.

дерев'яні балки на стелі у вітальні

Містка графітна кухня, обідній стильний стіл компанії Bentsony, увінчаний італійською люстрою Crystal lux MAXIMO, спокійні лаконічні стіни, стриманий декор – запорука успішного дизайну проекту двоповерхового будинку.

сучасна кухня в інтер'єрі будинку

графітова кухня в інтер’єрі з елементами стилю лофт

кухня в будинку стиль лофт

Найгірше, що може статися, це коли людина виїжджає за місто, будує кам’яний будинок і клеїть у ньому флізелінові шпалери, робить натяжну стелю, вистилає підлогу ламінатом. Будуючи таку пластикову коробочку, людина не має різниці, що вона живе в багатоповерхівці в місті, що вона живе все ж таки за містом. Купуючи ділянку на лоні природи під будівництво, ви повинні розуміти, що це зобов’язує використовувати максимально натуральні матеріали як облицювання будинку, так і всередині. Основним правилом дизайну двоповерхового будинку є використання натуральних матеріалів, це деревина, цегла (вона виготовляється з глини), справжній фактурний камінь, декоративна штукатурка, навіть скло, оскільки воно пов’язує людину та природу.

арт бетон в інтер'єрі кухні

Використання дорогих натуральних матеріалів не завжди прийнятне, тому допустима якісна імітація під камінь, наприклад, за допомогою іншого натурального матеріалу, — декоративної штукатурки. Вона екологічна, естетична, сучасна та вандалостійка.

сходи з підсвічуванням в сучасному інтер'єрі

Геометричний другий поверх включає індивідуальні кімнати і міні бібліотеку. Наявність інтимних зон у будинку обов’язково, наш менталітет не готовий до таких рішень, як, наприклад, у Людвіга Міс Ван Дер Рое, ідея якого ґрунтується на тому, щоб не ділити приміщення на окремі кімнати, у тому числі спальні та ванні, а залишати відчуття лабіринту. Цей підхід також може бути правилом дизайну будинку.

друге світло в коридорі

смілива форма стелі, що переходить у сходи

інтер'єр сходової зони

дизайн стелі довгого коридору

Спальня головних героїв нашого проекту простора, має свій гардероб та макіяжну зону. Неймовірно зручно, прокинувшись, можна неквапливо упорядкувати себе і спуститися до своєї сім’ї у всій красі.

м'яка оббивка в інтер'єрі спальні

вбудована макіяж зона в спальні

сучасний світлий інтер'єр спальні

зонування стін спальні

Обличчя господарів просторого двоповерхового будинку відображає організований простір гостьової кімнати, це той момент, на який на тебе тут чекають. Ми допомогли господарям вдома правильно та затишно організувати кімнату для гостей, де є все найнеобхідніше, куди справді хочеться приїжджати.

цегляна стіна в інтер'єрі спальні

цегляна стіна в інтер'єрі спальні

телевізор у шафі в інтер'єрі спальні

Кабінет нашого героя було вирішено завдяки сучасним матеріалам – цегла, декоративна штукатурка, паркетна дошка, фарбування. Світильник «Босма» наголошує на геометричності ліній та лаконічності простору, що концентрує на роботі та допомагає зосередитися.

кабінет у стилі лофт

контрастні кольори в кабінеті

сучасний інтер'єр кабінету

Шикарна дитяча для дівчинки з місткою робочою зоною, зі своїм повноцінним гардеробом, та зоною відпочинку та гри. Динаміку простору надають акцентні штори, текстиль, декор, те, що з часом можна змінити відповідно до настрою.

інтер'єр сучасної дитячої

оформлення стін дитячої для дівчинки

дитяча для дівчинки в пастельних тонах

дитяча для творчості

Нині це багатофункціональна кімната відпочинку для всієї родини, у майбутньому – дитяча. Тут можна займатися спортом, уроками, малювати, грати, використовувати кімнату як кінотеатр, це значно вносить різноманітність у сімейне життя та робить її ще міцнішою.

інтер'єр сучасної кімнати відпочинку

інтер'єр кімнати для молодої сім'ї

кінотеатр в інтер'єрі

кінотеатр у кімнаті відпочинку

У розкішних ванних кімнатах ми використовували керамічну плитку фабрики Gemma (Єгипет). Її якісна текстура нагадує камінь та дерево, це гармонійне поєднання у дизайні будинку 400 кв.

зонування інтер'єру ванної кімнати

інсталяція в інтер'єрі ванної

інтер'єр ванної кімнати

дизайн сучасної ванни

просторий інтер'єр ванної

Дотримуючись основних правил дизайну будинку, можна створити класний функціональний проект двоповерхового інтер’єру будинку, який радуватиме не лише замовників, а й дизайнерів, як творців такого успішного продукту.

інтер'єр вхідної зони

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *