Диван на кухню зі спальним місцем
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Диван на кухню зі спальним місцем


Зміст:

  1. Кутовий диван для кухні
  2. Прямий диван зі спальним місцем
  3. Маленькі дивани на кухню
  4. Основні критерії вибору

Незважаючи на зміну тенденцій у світі дизайну інтер’єру кухні, багато що досі залишається актуальним. Наприклад, диван на кухні зі спальним місцем — це практичне рішення на всі випадки життя. Особливо для власників невеликого житла такий предмет меблів може стати незамінним. Здебільшого його використовують для гостей чи родичів. Але щоб диван був справді функціональним та комфортним, при виборі потрібно враховувати кілька нюансів. Кожен із них ми розглянемо максимально докладно, щоб полегшити процес придбання.

Диван на кухню зі спальним місцем

Кутовий диван для кухні зі спальним місцем

Серед найпрактичніших диванів для кухні варто виділити кутовий варіант. Він має велику кількість посадкових місць, а також додаткове місце для зберігання різних речей. До того ж є модульні конструкції, які дозволяють час від часу змінювати форму дивана.

Важливо: Багато виробників відзначають, що за бажанням клієнта можна змінити відстань кута, виходячи з параметрів вашої кухні.

Диван на кухню зі спальним місцем

Прямий диван на кухню зі спальним місцем

Безперечно, прямий викочування диван буде доречним тільки на просторій кухні. Адже якщо встановити його у маленькій кухоньці, то вільного простору практично не залишиться. Серед очевидних мінусів даної конструкції також можна виділити швидкість зношування. Зокрема йдеться про місце для сидіння. Згодом спати на ньому буде не комфортно і загалом зовнішній вигляд сильно зміниться. Тим не менш, у великих приміщеннях такий диван трапляється досить часто.Диван на кухню зі спальним місцем

Маленькі дивани на кухню зі спальним місцем

Гарний великий диван часто є не практичним рішенням для кухні. Деколи маленька конструкція виглядає набагато ефектніше і доречніше, незалежно від параметрів приміщення. До того ж, є модульні дивани, які дозволяють змінювати їх форму та розміри. Частини конструкції у вигляді пуфів можна зберігати у вітальні або на балконі. При цьому не важко буде їх зібрати разом для організації спального місця для гостей.

Для маленьких кухонь найбільш правильним рішенням буде придбання диванів без підлокітників. Оскільки вони обмежують у русі, і роблять цей простір замкнутим. До речі, останнім часом дедалі актуальнішими стають зроблені власноруч еко-дивани. Для їх виготовлення використовують ящики овочів або піддони. Виглядають вони незвичайно, але при цьому чудово доповнюють кухонний інтер’єр.

Диван на кухню зі спальним місцем

Диван на кухню зі спальним місцем: основні критерії вибору

Як уже говорилося вище, диван на кухні може бути досить функціональним і поєднувати в собі не тільки місце для сидіння, а й спальне місце. Тому для невеликих приміщень дуже важливо підібрати найбільш вдалий варіант. Для цього необхідно враховувати основні критерії:

Диван на кухню зі спальним місцем

  • механізм трансформації. Перш ніж придбати диван, обов’язково подивіться його механізм трансформації. Найбільшою популярністю користується «дельфін». Оскільки така конструкція проста у використанні, не займає багато місця і має невелику скриньку для зберігання. Щоб розкласти диван треба трохи потягнути на себе нижню частину сидіння. Вона зразу виїде вперед, а з-під неї підніметься друга частина спального місця. Зробити це дуже просто, процес не потребує додаткових зусиль.

Диван на кухню зі спальним місцемТакож можна звернути увагу на механізм викочування дивана. Вважається, що цей варіант найбільш підходящий для кутової конструкції. Механізм простий у використанні практично не розхитується з часом і в цілому забезпечує ідеально рівне спальне місце. Щоб розкласти диван достатньо лише потягнути за спеціальну петельку і сидіння виїде вперед, а спинка встане на його місце. Примітно, що у складеному вигляді він не займає багато місця і його можна встановити впритул до стіни.

Диван на кухню зі спальним місцем

  • матеріал, який використовується для виготовлення каркасу. Безперечно, дерев’яні конструкції вважаються найнадійнішими та міцнішими. Серед бюджетних варіантів популярністю користуються дивани із каркасом із ДСП. Звичайно ж, не варто розраховувати, що вони матимуть високу зносостійкість. Але загалом це хороший варіант для кухні. До речі, саме він легко піддається обробці, завдяки чому існує широка палітра кольору корпусу.
  • матеріал для оббивки. У цьому питанні у багатьох виникають складнощі. Оскільки потрібно вибрати як привабливий зовні, а й практичний варіант. На думку дизайнерів, найкраще звернути увагу на екошкіру. Цей матеріал ідеально підходить для частого використання та згодом практично не втрачає свого вигляду. За бажання нижню частину можна зробити із щільного текстилю. Також існують матеріали зі спеціальними вологовідштовхувальними властивостями або просоченням від бруду. Що стосується колірного рішення, то багато залежить від дизайну кухні та особистих уподобань. Тому орієнтуватися варто лише на них.
  • наявність місця для зберігання. З кожним роком з’являється дедалі більше диванів, які мають спеціальне місце для зберігання. Тобто вони більш функціональні та найкраще підходять для невеликих кухонь. При бажанні в нішу можна прибрати гостьову постільну білизну або використовувати її для зберігання кухонного начиння.

Диван на кухню зі спальним місцем

Меблі купуються на кілька років, тому до вибору рекомендуємо ставитися з особливою серйозністю та ретельністю. Намагайтеся завжди враховувати масштаби приміщення, колірне рішення та частоту приїзду гостей. Адже тільки з цим обліком диван буде гарним вкладенням для комфорту у повсякденному житті.

Диван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцемДиван на кухню зі спальним місцем

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *