Деталі, які зроблять інтер'єр спальні краще
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Деталі, які зроблять інтер’єр спальні краще


Іноді просто хороший інтер’єр потребує буквально однієї або двох деталей, які зроблять його чудовим. Це, до речі, одна з причин, чому так складно повторити декор з журнальних зйомок — дизайнери продумують безліч дрібниць, про які можна знати тільки профі. Проте чомусь ми можемо швидко навчитися.

Взяти, наприклад, інтер’єр спальні: він повинен бути комфортним, стильним, подобатися та підходити вам за всіма параметрами. Але навіть у той момент, коли все готове, є низка нюансів, на які варто звернути увагу. Можливо, треба зовсім небагато, щоб нова спальня виглядала як із обкладинки.

001.jpg

Зона поруч із ліжком є ​​найважливішою у всьому приміщенні, тут не повинно бути зайвих чи не зовсім відповідних елементів. Це стосується не лише зайвих деталей, але також непотрібних обсягів. Спробуйте замінити звичні настільні лампи підвісними світильниками — чудове доповнення для пари тумб. Підвісні елементи зазвичай вимагають складнішого і довго монтажу, але результат завжди коштує будь-яких труднощів. Поверхні тумб, що звільнилися, можна використовувати для зберігання книг або декору, проте найбільш виграшно інтер’єр буде виглядати в тому випадку, якщо ви залишите їх майже порожніми.

У процесі монтажу підвісних світильників зверніть увагу на висоту розташування. Головним критерієм тут є комфорт: лампа не повинна світити вам прямо в обличчя, коли ви перебуваєте в ліжку.

002.jpg

Ще одна деталь, яка точно не буде зайвою у вашій спальні – переносний столик для сніданку. Можливо, традиція пити ранкову каву в ліжку виглядає дещо старомодно, але в цьому є свій шарм. Якщо ви досі сумніваєтеся, чи не буде покупка зайвою і марною, почніть з простого столика зі ніжками, що складаються. Така модель у «позаурочний» час може служити як піднос або місце для зберігання чогось на кухні.

До речі, такий столик дуже зручно використовувати і для роботи за ноутбуком, проте фахівці здорового способу життя не рекомендують використовувати комп’ютери в спальні, тому залишимо столик для повільних сніданків у ліжку у вихідні дні.

003.jpg

Короткий пуф у формі куба — універсальна річ, яка не буде зайвою в інтер’єрі спальні. На перший погляд може здатися, що такий предмет не надто практичний та купується лише як декор. Ви зміните свою думку, як тільки почнете користуватися ними! Простий і зручний пуф знадобиться, коли ви одягаєтеся, щоб щось на нього поставити, щоб дістати щось з верхньої полиці, як стілець для туалетного столика і таке інше. Навіть якщо площа спальні не дозволяє експериментувати з додатковими предметами меблів, маленький пуф доречний, адже його просто засунути під стіл або прибрати в шафу.

004.jpg

Важко знайти людину, у якої в спальні не зберігалася хоча б кілька книг. Згодом кількість книг та журналів зростає, але місця для їх зберігання так і не з’являється. Це варто виправити! Якщо ви не хочете купувати та встановлювати у спальні повноцінний книжковий стелаж, обзаведіться хоча б однією полицею. Вона може бути підвісною або вбудованою в нішу, розташовуватися як над узголів’ям ліжка, так і в нижній частині стіни, мати звичний або креативний дизайн — у будь-якому випадку подібне доповнення зробить інтер’єр спальні більш затишним та стильним.

005.jpg

Багато хто з нас використовують декоративні подушки для прикраси ліжка вдень. Проблема лише у тому, де зберігати ці подушки вночі. Для цієї (а у перспективі не тільки для цієї) мети дизайнери радять продумати спеціальне місце зберігання. Відмінний варіант — ліжка, порожниста всередині, в яку можна скласти подушки, пледи або інші постільні приналежності.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.