Дерев'яна цегла
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Дерев’яна цегла


Будівництво – це дороге заняття. Будівельні матеріали, оплата спеціалістам, робота дизайнера обійдуться кругленьким вкладенням. Однак зараз придумані такі будівельні матеріали, які обходяться набагато дешевше, практичніше та безпечніше. Дерев’яна цегла – останній модний винахід у світі будівель.

Дерев'яна цегла
краса в простоті

Деревина, як відомо, природний матеріал, який має гарну теплопровідність. Саме тому для людини буде дуже приємно перебувати у такому будинку. Плюс до всього, дерево має властивість дихати, тому пропускає через себе величезну кількість повітря.

Дерев'яна цегла

Дерев’яна цегла, по суті, матеріал новий на ринку і поки не сильно набув популярності у використанні. Щодня винаходять дедалі більше нових будівельних матеріалів. Словосполучення «дерев’яна цегла» викликає суперечливі почуття. Як цегла може бути дерев’яною? Однак у сучасному світі – це цілком якісний матеріал, який застосовується у модних заміських будинках.

Дерев'яна цегла

Дерев’яна цегла є звичайним дерев’яним бруском, певного розміру, у формі цегли. З різних боків цегла має замочки, за допомогою яких вони з’єднуються між собою. Такий спосіб з’єднання не вимагає клею, утеплювачів, що дає змогу заощадити фінанси. Сировинним матеріалом є хвойні дерева: сосна, ялина, модрина або кедр.

Технологія твору дерев’яної цегли має кілька етапів:
1. Висушування деревини до 12% вологості повітря
2. Механічна обробка
3. Формування заготівлі, простукування шипів

Стандартний розмір такого будівельного матеріалу — 650 мм завдовжки і 190 завширшки. Будівля здійснюється з готової цеглини. Як тільки оздоблювальні роботи будуть закінчені в такий будинок, можна відразу ж в’їжджати. Якісна обробка дерева не вимагає просушування, що заощаджує час на роботі. Натурний матеріал має природний вигляд і привертає увагу. Він не піддається деформації, як бруски більшого розміру. Сама по собі будова з дерев’яної цегли створює тріщини, що надає всій конструкції гарного естетичного вигляду.

Дерев'яна цегла

Під час будівництва будинку не обійтися тільки дерев’яною цеглою, потрібно використовувати силові конструкції, перемички та стовпці. Така цегла порівнюється з якісними меблями. Часто використовується для декорацій чи створення ландшафтної структури.

Дерев'яна цегла

Дерев’яна цегла в інтер’єрі

Дерев’яну споруду можна обробити воском і насолоджуватися унікальним малюнком у себе в кімнаті. Будинки з дерев’яної цегли дають шанс прикрасити будинок зсередини, а також є відмінним рішенням для будівництва літнього будиночка. Він не пропускатиме спеку та токсини всередину. На замовлення можна створити будь-яку форму та профіль майбутньої конструкції. Перевага такого будівельного матеріалу також у тому, що цегла маленька і досить легка. Це дозволить не використовувати важку техніку для підняття матеріалу.

Дерев'яна цегла

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *