Декорування стін.  10 креативних ідей для вашого будинку
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Декорування стін. 10 креативних ідей для вашого будинку


Креативні ідеї для декору стін

Коли хочеться змін, зовсім не обов’язково починати повноцінний ремонт, часом достатньо лише невеликих деталей, щоб інтер’єр заграв новими фарбами. Спробуйте, наприклад, яскраво і незвичайно прикрасити стіни — вигляд кімнати загалом стане свіжішим та цікавішим.

10 креативних ідей для декору стін

Хочете прикрасити стіни картинами, але не хочете поратися з рамами? Є відмінне рішення: використовуйте звичайні кліпси канцелярські, ви легко знайдете такі в будь-якому магазині. Підвішуйте улюблені зображення та фотографії, у будь-який момент їх можна легко змінити.

10 креативних ідей для декору стін

Якщо ви все ж таки вирішите помістити свої улюблені зображення в рами, то спробуйте пограти з фоновими відтінками. Замініть стандартний білий фон блідо-блакитним, він виглядає доречно в будь-якому стилі інтер’єру та по-літньому свіжо.

10 креативних ідей для декору стін

Приголомшлива ідея того, наскільки сучасно та витончено можна продемонструвати різнорідні, милі серцю дрібниці, які зазвичай накопичуються у нас вдома. Просто помістіть їх у центр картинних рам, самі ж рами пофарбуйте в один колір, створивши таким чином стильну композицію.

10 креативних ідей для декору стін

Напевно, ви вже пробували створювати композиції з декоративних тарілок на стіні, це відмінна ідея для надання неповторного шарму у вашому інтер’єрі. Спробуйте розбавити традиційну стриману колірну гаму яскравими фарбами, таким чином розставивши нові акценти, пограйте з розмірами та стилями тарілок.

10 креативних ідей для декору стін

Настінні полиці можна використовувати для картин, фотографій чи кімнатних рослин. А якщо розставити на них кілька невеликих дзеркал, різного розміру і в різних рамах? Така композиція стане цікавим акцентом у вашому інтер’єрі, крім того вона виглядає набагато цікавіше одного великого дзеркала.

10 креативних ідей для декору стін

Оздоблювальна плитка як арт-об’єкт? Чому б ні! Погляньте, наскільки органічно вписалася в цей інтер’єр композиція, складена з кількох плиток для підлоги. Колірна гама, фактура, стиль та розміри плитки – все це на ваш смак.

10 креативних ідей для декору стін

Чарівна ідея для дитячої кімнати: об’ємні літери, на які нанесено малюнок. У цьому випадку малювати вам нічого не доведеться. Для декорування літер підійдуть старі дитячі книги, просто виріжте з них відповідні форми та наклейте на заготовки з пап’є-маше або картону.

10 креативних ідей для декору стін

«Невидимі» полиці для книг. Немов ширяючі в повітрі чарки книг виглядають цікаво і стильно, а головне, ви з легкістю зможете повторити цей трюк будинку. Ідея в тому, щоб прикріпити нижню книгу (вона обов’язково має бути в твердій обкладинці) до стіни. Коли на неї ви покладете інші книги, кріплення стануть непомітними.

10 креативних ідей для декору стін

Старі географічні карти, вже абсолютно не придатні для навчання, можуть отримати друге життя як декоративний елемент. Такий предмет чудово доповнить інтер’єр домашнього офісу або їдальні.

10 креативних ідей для декору стін

Хто б міг подумати, що старий шматок каната одного разу може перетворитися на предмет дизайну! Виберіть варіант зав’язування у спеціальній книзі або придумайте свій власний, а потім просто закріпіть канат на стіні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.