Декоративний мох
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Декоративний мох

Декоративний мох фото

Декоративний мох в інтер’єрі

Декоративний мох може стати незвичайним і індивідуальним декором в інтер’єрі квартири або заміського будинку. Мохом можна прикрашати невеликими шматками, створюючи креативні елементи в інтер’єрі, або покривати великі поверхні стін і декоративних виступів, цілісними великими шматками.

Стабілізований мох

Декоративний мохПростим мовою, стабілізований мох – це очищений мох, у якому законсервовані природні біологічні процеси. Можна сміливо сказати, що у процесі стабілізації з моху витягується вся волога, а місце її закачується спеціальний склад, який зберігає рослина в сплячому стані, зупиняючи у яких все природні процеси. Подібна консервація рослини навіть змінює свої природні якості, натуральний мох отримує нові невластиві властивості.
• Гнучкість та яскравий тон забарвлення, які збережуться протягом багатьох років експлуатації.
• На відміну від натурального моху, стабілізований мох не потребує жодного додаткового догляду.
• Він цілком нешкідливий для людей і свійських тварин, навпаки, володіючи гіпоалергенними властивостями. Це натуральний природний та екологічний матеріал.
Мало того, в процесі модернізації моху можна змінювати колірну гаму, що дає безліч можливостей для оформлення інтер’єру приміщення.


Стабілізований мох в інтер’єрі

Декоративний мохЗастосування декоративного моху великі:

1) Фітостіни зі стабілізованого моху
Це найпопулярніший спосіб використання даного декоративного матеріалу обробки, стіна повністю обклеюється стабілізованим мохом.

2) Панно з моху в інтер’єрі
Екологічна зелена картина, у цій композиції стабілізований мох використовується як основне тло. Самим декором може бути інші декоративні рослини, що пройшли, етап стабілізації, як і мох.

3) Декоративні вставки з моху
Дані вставки, як і в інших ситуаціях з іншими сучасними оздоблювальними матеріалами, декоративні вставки можуть мати різноманітні форми та кольори, вони можуть зливатися або контрастувати на тлі стіни, що декорується.

Декоративний мох буде домінантою в інтер’єрі будь-якого приміщення. Природний острівець завжди позитивно вплине на ваше самопочуття. Декоративний мох завжди радуватиме вас та ваших гостей.


Як оформити стіни стабілізованим мохом

Напис декоративний мохУ сучасному дизайні інтер’єру все частіше з’являються картини та написи з моху. Це сучасний підхід оформлення, який здатний вивести на новий рівень картини та декоративне пано із стандартних рамок розуміння.
За допомогою декоративного моху можна прямо перетворити саму поверхню стін в інтер’єрі. При створенні творів з моху та при безпосередньому декоруванні стін використовуються різні колірні гами.
Стабілізований мох може озеленити будь-яке приміщення, надати йому свій стиль, а головне мох абсолютно нешкідливий для здоров’я людини і домашніх тварин. У волозі стабілізований мох майже не потребує, необхідно іноді промочувати вологою щіткою для збирання пилу. Щітка повинна мати м’який ворс, який не зіпсує поверхню декоративного моху.
Сьогодні декоративний мох для оформлення стін можна не лише самим збирати у лісі, а й замовити у магазині. Торгові мережі пропонують своїм покупцям різні колірні гами, які заздалегідь забарвлюються на вимогу. За допомогою таких варіацій можна побудувати унікальний та незвичайний дизайн інтер’єру.
Сьогодні популярним рішенням інтер’єру є покриття декоративним мохом всієї поверхні стіни.
Декоративні вироби зі стабілізованого моху в інтер’єрі
Таця для декору можна прикрасити його нашим мохом. Такий декоративний елемент в інтер’єрі буде стильний незвичайним рішенням, якщо у підносі зробити отвір у районі кутів. В отворі можна просмикнути мотузку, за допомогою якої піднос підвішується до верху. Мотузку потрібно звести до однієї точки.


Декоративний мох в інтер’єрі для прикраси домашніх рослин

Декоративний мох

Декоративний мох в інтер’єрі чудово виглядатиме з використанням матеріалу у вазах з квітами. Багато хто сумнівається, чи не загубить поєднання моху з квітами і як здійснювати полив, скільки потрібно води. Насправді декоративний мох не потребує ретельного догляду, він не може нашкодити вашим домашнім рослинам. Коріння у моху практично відсутні і не створять жодного дискомфорту Вашій улюбленій рослині в горщику.

килимок з декоративного мохуМох може бути задіяний у будь-якому приміщенні: у зимовому саду, у вітальні, спальні, вбиральні. Яке застосування для моху ви не знайшли — він скрізь знайде своє декоративне призначення в інтер’єрі. Стабілізований мох може послужити матеріалом і для різних функціональних речей, які будуть довговічними і принесуть багато користі в будинку, наприклад, декоративні килими своїми руками.
Яке призначення ви не вирішили б зробити з декоративного моху — це буде безперечно стильно, тому що природну красу не зіпсуєш.

Декоративний мох в інтер’єрі

 

Декоративний мох пано

Декоративний мох

Декоративний мох

Декоративний мох

Декоративний мох

Декоративний мох

Декоративний мох

Декоративний мох

Декоративний мох

Декоративний мох

Декоративний мох

Декоративний мох

Декоративний мох

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *