Декоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, види
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Декоративні панелі для кухні — 100 фото ідей в інтер’єрі, види


Зміст:

  1. Переваги і недоліки
  2. Популярні види та типи декоративних панелей
  3. Фото-ідеї оформлення

Сучасна стильна кухня – мрія багатьох сімей. Адже тут можна збиратися для вечірнього чаювання та обговорювати всі важливі справи. Проте ремонт у цьому приміщенні найчастіше тривалий та трудомісткий. Однак через широкий асортимент будівельних матеріалів, процес можна прискорити, не втрачаючи при цьому в якості оформлення. Йдеться про декоративні панелі, які все частіше використовують замість шпалер та плитки на стінах, а також для оформлення фартуха вздовж гарнітуру. Такий варіант досить бюджетний, функціональний та простий у монтажі.Декоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, види

Декоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, види

Декоративні панелі для кухні: переваги та недоліки

Перш ніж купувати декоративні панелі, рекомендуємо вивчити їх основні особливості, а також переваги і недоліки. Це дозволить врахувати всі нюанси та зробити ремонт максимально якісно. Особливо це стосується квартир у старих будинках, де найчастіше вже є певне покриття на стінах. Однією з головних переваг декоративних панелей є відсутність необхідності демонтажу попереднього покриття та вирівнювання поверхонь. Оскільки їх можна прикріпити на стіни чи спеціальний каркас. За бажанням панелями можна приховати електрокомунікації, завдяки чому кухня виглядатиме акуратніше. Зробити це можна будь-якої пори року без зайвого сміття та шуму. Процес досить простий та швидкий. Не можна не відзначити, що багато панелей стійкі до вологи. Тобто, навіть якщо приміщення затопили сусіди, вони не деформуються. Ще одна властивість такого оздоблення – покращення шумоізоляції. Ну і звичайно ж, у повсякденному житті таке оформлення не потребує особливого догляду.

Декоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, види

Безумовно, декоративні панелі для кухні мають ряд недоліків, які також необхідно враховувати. Насамперед слід зазначити, деякі їх види не міцні і за впливу можуть деформуватися. Незважаючи на те, що панелі не змінюють зовнішній вигляд під впливом води, багато виробів із ДСП або МДФ погано її переносять. Що стосується пластикових конструкцій, то під ними може розвиватися пліснява. Також не рекомендуємо встановлювати деякі види у плити, оскільки вони часто не витримують перегрів. Ну і звичайно ж, дуже важливо враховувати вагу панелей, щоб підібрати оптимальне кріплення. У кожному разі варто орієнтуватися не так на ціну панелей, але в її якість. Особливо, якщо плануєте встановлювати їх на тривалий час.

Декоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, види

Популярні види та типи декоративних панелей

Щоб зробити гарне оформлення кухні, важливо враховувати багато нюансів. Адже навіть декоративні панелі мають кілька видів та типів зі своїми особливостями. Найпопулярнішими є пластикові панелі. Вони представлені в найрізноманітніших кольорових рішеннях, тому завжди можна підібрати потрібний варіант до інтер’єру кухні. Крім того, це рішення вважається бюджетним і простим в установці. Серед переваг можна виділити, що панелі не вбирають запаху їжі, а також мають водовідштовхувальні властивості.

Декоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, види

Серед бюджетних варіантів обробки кухні варто відзначити МДФ і ДСП. Фахівці стверджують, що конструкції із МДФ мають велику зносостійкість. Вони не змінюють зовнішній вигляд від перепаду температури та підвищення вологості. Крім того, панелі візуально дуже добре виглядають візуально нагадують натуральне дерево. ДСП для оформлення фартуха кухні використовується не часто. Все тому, що на такі панелі досить сильно впливають перепади температур та волога. Від води вони зовсім розбухають, втрачаючи первісний вигляд. Щоб цього уникнути, поверхню потрібно регулярно обробляти.

Декоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, види

Все більшу популярність набирають панелі з бамбука це натуральний матеріал, який має неймовірно гарну фактуру. Головні його переваги: ​​стійкість від вологи, температури та сонячних променів. Крім того, такі панелі легкі, але при цьому довговічні і не вимагають жодної обробки. Що стосується варіантів, то бамбукові матеріали мають кілька відтінків, плетен, а також можуть бути одношаровими або двошаровими.

Декоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, види

Любителям вишуканого дизайну кухні варто придивитися до декоративних панелям із масиву. Цей матеріал добре зберігає тепло, має свою звукоізоляцію та добре виглядає з іншими матеріалами. Фахівці відзначають, що найпрестижніші варіанти – дуб чи бук. Трохи меншу вартість має ясен, сосна та вишня. Ці матеріали протистоять вологості та підвищеним температурам. Щоб продовжити довговічність дерев’яних панелей, їх обробляють воском. Це перешкоджає проникненню у них запахів їжі. Ну і звичайно, таке оформлення кухні завжди виглядає красиво і додає відчуття затишку.

Декоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, види

Наступний варіант – гіпсові панелі, які виглядають досить незвично. З їх допомогою можна зонувати простір, виділити частину приміщення або візуально розширити. Крім того, їх часто використовують як імітацію покриття каменем, мармуром або деревом. Даний вид панелей безпечний, простий у монтажі, але при цьому він не має вологостійкості.

Декоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, види

Ну і звичайно ж, скляні декоративні панелі також залишаються актуальними. З їхньою допомогою можна реалізувати безмежну кількість ідей в оформленні кухні. Такий варіант коштує значно дорожче, але це виправдано. Адже матеріал безпечний, а також має високу жароміцність та вологостійкість.

Декоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, види

Типи панелей

За своєю формою даний оздоблювальний матеріал може бути рейковим, плитковим та листовим. Рейкові панелі складаються із планок, які закріплені між собою пазовими з’єднаннями. У свою чергу, плиткові панелі мають переважно квадратну форму і практично завжди використовується замість плитки. Найзручнішим у монтажі, а також привабливим на вигляд є листовий матеріал. Він має досить великі розміри, тому часто використовують для оформлення великої площі стін. Що стосується процесу установки, то такі панелі прикріплюють клейовим способом або ж на металеву решітку.

Декоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, види

Декоративні панелі для кухні: фото-ідеї оформлення

Декоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, види Декоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, види Декоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, види Декоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, види Декоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, види Декоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, види

Декоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, видиДекоративні панелі для кухні - 100 фото ідей в інтер'єрі, види

Оздоблення стін – це один із найважливіших етапів оформлення кухні. Тому, перш ніж визначитися з матеріалом, необхідно ретельно продумати загальний стиль приміщення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *