Декор та предмети інтер’єру квартири у Лондоні
Пропонуємо до вашої уваги фото-відвідування однієї лондонської квартири, в інтер’єрі якої комфорт гармонійно поєднується з практичністю, а домашній затишок з функціональністю приміщень. Невеликі лондонські апартаменти оформлені з любов’ю до старовинних предметів декору, які можуть бути успішно інтегровані в сучасний стиль інтер’єру.
Найпростіша, центральна з усіх точок зору кімната квартири – вітальня. Приміщення виконане в еклектичній стилістиці, що увібрала в себе елементи стилів лофт, класицизм, модерн і не тільки. В оздобленні приміщення переважають мотиви лофт-стилістики, з її потягом до цегляної кладки стін, відкритими комунікаціями, ніби спеціально виставленими напоказ, стельовими балками і перекриттями, декором стелі і всієї кімнати. Просторе приміщення з великими вікнами було створено для даної обробки з нотками брутальності. Але невелика частка індустріалізму була пом’якшена за допомогою м’якого меблювання, яке своєю строкатою оббивкою надала кімнаті мотивів домашнього затишку та тепла. Живі рослини також добре справляються з участю нейтралізації зайвої промислової тематики у межах житлового приміщення.
Як відомо, велике складається з дрібниць. Безліч на перший погляд непомітних деталей, штрихів створюють загальну картину зовнішнього образу приміщення. Вишуканий дизайн настільних торшерів у класичному стилі, тумби, оформлені за аналогією з валізами, витончений двоярусний журнальний столик зі скляною стільницею – всі предмети декору мають функціональне підґрунтя, але при цьому прикрашають простір, створюють особливу атмосферу вітальні.
Тут же у приміщенні вітальні знаходиться кабінетна зона. Одна з цегляних стін робочого сегмента стала акцентною, зазнавши фарбування у білий колір. В результаті вийшло чудове тло для колекції фотографій, поміщених у чорні та білі рамки, для створення контрастної композиції.
На скляній стільниці письмового столу розмістилися не лише монітор комп’ютера та вишукані предмети канцелярії, а й жива рослина у горщику, стилізованому під старовинну амфору, яка цілком змогла б виконати роль кубка для переможця.
Коли нас оточують милі серцю речі, предмети інтер’єру чи декору, які мають свою історію, свій лише нам відомий сенс, у такій обстановці і працювати веселіше та творчий процес іде активніше.
У цій квартирі велика увага приділяється антикварним предметам декору, посуду та аксесуарам. Успішна інтеграція речей, яким уже чимало років, у сучасну обстановку не така проста, як може здатися на перший погляд. Не всякий старовинний свічник гармонійно виглядатиме на столі або підставці з прозорого пластику, наприклад.
В оздобленні спальні вже не залишилося й сліду від стилю лофт, зате старовинні предмети меблювання та декору міцно зміцнилися в обстановці особистої кімнати. Ліжко, виконане в сучасному стилі, дуже гармонійно виглядає в сусідстві зі старовинною шафою-гардеробом колоритного забарвлення.
Витончені приліжкові столики були використані як альтернатива важким тумбам для організації підставки настільним торшерам і всіляким речам першої необхідності, які ми зазвичай тримаємо «під рукою» біля ліжка.
Оригінальне виконання настільних ламп з абажурами із прозорого пластику, створює ефект розчинності предмета освітлення у просторі. Настільні торшери практично невидимі у подібному дизайні.
Легкий відтінок стилів Прованс або шебі-шик є в оформленні спальні. Той випадок, коли дизайнерські предмети меблювання та декору чудово поєднуються з елементами сільського життя чи ретро-стилістикою.
Для створення дійсно затишної атмосфери приміщення необхідно враховувати безліч нюансів і підбір текстилю – не останній з них. Особливо вибір текстильного оформлення важливий для спальні і мова не тільки про постільну білизну, гарний покривал або яскраві чохли для декоративних подушок, але і про оформлення віконних прорізів і наявність килимових або тканинних покриттів для підлоги.
Ванну кімнату також не оминув вплив старовини на оформлення інтер’єру. Квадратна керамічна плитка в ретро-стилі забезпечила відмінне тло для темної контрастної картини та чорної основи центрального предмета сантехніки. Без живих рослин не обійшлося і в утилітарному приміщенні – нотка природної зелені виглядає як особливість інтер’єру на тлі чорно-білого дизайну.