Декор стін в інтер'єрі, розписи та барельєфи
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

Декор стін в інтер’єрі, розписи та барельєфи


Надихаючі рішення для декору стін своїми руками та за допомогою кваліфікованих фахівців: Ми підкинемо ідеї та готові рішення для створення свого унікального інтер’єру!

Декор стін в інтер'єрі, розписи та барельєфи
Декор стін – це цікаве та корисне заняття не тільки для надання індивідуальності інтер’єру, а й для розвитку творчого потенціалу. Воно допомагає забути про побутові негаразди і знайти внутрішній спокій. А якщо займатися декором стін усією родиною, то це допоможе згуртуватись ще більше.

Художній розпис стін

Художній розпис стін — мистецтво нанесення декору різними фарбами та пензлем на поверхню. Розпис відрізняється від живопису психологічним її призначенням. Лист будь-якої тематики «картинного типу» слід розглядати і оцінювати в полі обмежуючого полотна, і не залежить від «середовища» творіння, воно саме по собі. Розпис ж взаємодіє на пряму з наданим нею місцем, стає частиною його, існує як невід’ємна деталь механізму, що характеризує його унікальність і приводить його в рух. Художній розпис, значиться одним із найдавніших типів народних промислів, які протягом багатьох століть були важливим елементом повсякденного життя народу, відбивали самобутність культури.

Декор стін в інтер’єрі дитячої

Нами виявлено, що інтер’єр кімнати відображає людські уподобання та інтереси скрізь, починаючи від декорування стін барельєфом чи розписом талановитого дизайнера-художника та закінчуючи незвичайними дизайнерськими ідеями в інтер’єрі. Діти ростуть дуже швидко, інтереси їх змінюються залежно від віянь моди та дизайну, від захоплення іншим видом позашкільної діяльності та взагалі від настрою, що має відбиватися у дизайні інтер’єру! Потрібно безперечно заохочувати прагнення дитини розвиватися, бажання дізнаватися багато нового, відновлювати пошуки себе в нашому світі. Дизайн інтер’єру кімнати дитини має бути універсальним та «рости» разом з ним! Інтер’єр стін у такому випадку має бути найбільш спокійним у дизайні, із застосуванням пастельних тонів в інтер’єрі, а деталі дизайну інтер’єру можуть бути переважаючим яскравим кольором. Інтереси дитини, що проживає в кімнаті, можна відобразити досить активним декоруванням стін в інтер’єрі. Декор стін це ручна робота, і з правильно обраним сюжетом в інтер’єрі, вона цінуватиметься чадом протягом кількох років! Дуже ефектно в дизайні інтер’єру виглядає розпис трафаретного вигляду, тут важливим є грамотно підібраний дизайн зображення. Стилізоване декорування стін завжди у пошані серед нашого суспільства, т.к. кожен з нас унікальний і хоче індивідуального підходу до дизайну інтер’єру свого житла, де ми проводимо більше часу, де ми проводимо наше дитинство!

Графіка в інтер’єрі

На сьогоднішній день розпис та інший сучасна графіка в інтер’єрі служить цікавим і необхідним елементом унікального декору оформленні громадських місць культури (театри, готелі, ТРЦ, нічні клуби, ресторани, кафе). Також її активно використовують у інтер’єрах приватних приміщень. Здавна публікою улюблена розпис-обманка, де досягається ефект розширення простору внаслідок впровадження в розпис античних архітектурних форм, які з перспективою віддаляються від глядача, надаючи простору реалістичність загалом. Також завоювали приз глядацьких симпатій трафаретна техніка стін. Вона може існувати як багатобарвною, так і монохромною, це безпосередньо залежить від стилю, загальної колірної гами і призначення приміщення. Таке незвичайне графічне рішення стін набуває унікальності та неповторності, підживлюючи сюжети гумористичним, креативним, тематичним змістом (віддруковані котячі сліди на стіні; контур намальованого дерева прикрашає справжню шпаківню – годинник на гілці…).

Барельєф в інтер’єрі

Рослинна тематика в інтер’єрі стін сьогодні має велику популярність. Дизайн інтер’єру в будь-яких стильових рішеннях, від класики до авангарду, збагатиться і завершить загальну дизайнерську концепцію завдяки художньому ручному твору. барельєф в інтер’єрі на стіні чи стелі. Трафаретні об’ємні відбитки пальмового листя, або площинне рішення зображень гілок сакури, винограду, перетворять інтер’єр стін на справжній витвір мистецтва, будь то гостьова, кухня, спальна або санвузол. Дійсно декоративна штукатурка, покрита захисним воском та лаком, становить гідну конкуренцію кераміці.

Гостьову кімнату, сходову зону прикрасить об’ємний барельєф-дерево, поширюючи свої гілки монотонною стіною прольоту. Функціональне освітлення сходового майданчика за допомогою настінних бра перетворяться на цікаве декоративне підсвічування барельєфу, адже ця композиція набуває обсягу завдяки світлотіні. Для того, щоб художній барельєф в інтер’єрі набув явного смислового підтексту, можна розмістити на стіні з художнім барельєфом фотографії сімейних поколінь. Об’ємний розпис-дерево підійде у найбільш реалістичному виконанні для дизайну в античному та класичному стилях, а стилізоване рішення стіни буде актуальним для сучасних стилів приватних та громадських інтер’єрів.

Сграфіто у дизайні інтер’єру

Сграффіто це старовинне мистецтво створення зображень на стінах або предметів побуту. Розпис стін приміщення у техніці «сграффіто» завоювало шану ще у Стародавній Греції, де керамічну посуд декорували різьбленням по глині. Пізніше ця техніка знайшла своє визнання в Італії і там безповоротно вкоренилася як художній спосіб декорування стін. Цю модернову техніку найчастіше використовують для оригінальної обробки стін інтер’єру всередині та зовні. У сучасному дизайні інтер’єру художники активно демонструють цю техніку розпису в декоративних нішах у спальні, гостьовій, на кухні. Сграффіто, розміщене у вигляді панно над каміном, диваном також є оригінальним і «живим» рішенням інтер’єру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *