цікаві варіанти дизайну стін приватних будинків усередині
Вітальня,  Зала,  Кухня,  Спальня

цікаві варіанти дизайну стін приватних будинків усередині


Популярність проживання у заміському будинку зростає з кожним роком. Мешканці мегаполісів шукають можливість організувати свій життєвий простір далеко від шуму та загазованості міських вулиць. Варіанти оформлення інтер’єру в заміських будинках дозволяють використовувати цікаві рішення із застосуванням камінів.

Вітальня у кожному будинку грає особливу роль – місце, де збирається сім’я вечорами та на вихідні. У цій кімнаті прийнято приймати гостей та друзів. Інтер’єр зазвичай продумують так, щоб він був максимально зручним та демонстрував гостинність господарів. Камін якнайкраще дасть можливість відпочити, розслабиться і заспокоїтися. Наявність у вітальні каміна припускають кілька стилів – Кантрі та Екостиль, Фьюжн та Класика – чудово будуть підкреслені такою деталлю інтер’єру. Сьогодні пропонуються як каміни натуральні, так і електрокаміни, що чудово імітують справжні.

Біла стеля Оздоблення каменем Світлий інтер'єр

Сучасні дизайнери із задоволенням використовують для декорування вітальні заміських будинків. дерев’яні балки на стелі. Цей прийом далеко не кожному клієнту доступний за своєю вартістю, проте ті, хто все ж таки вирішив використовувати такий елемент прикраси у своєму будинку, виграють. Балки на стелі з дерева – елемент класичного оздоблення. Дерев’яні балки на стелі не тільки лише красивий декоративний елемент, та й зміцнюють стелі, підсилюють конструкцію. Дуб або сосна добре підходять для виготовлення декоративних балок, матеріали здатні зміцнити конструкцію будівлі.

Стельові балки

Для оформлення віталень із застосуванням дерев’яних балок підходить стиль кантрі, оформлений із використанням натуральних тканин для декорування меблів. Килимові покриття для підлоги стилізовані під рогожу або килимки, виконані за старою ткацькою технологією з грубих ниток. Добре виглядають в обробці лляні вироби – це можуть бути скатертини, рушники або чохли для меблів – що також є елементами моди минулого сторіччя. Підлоги в таких вітальнях роблять із фарбованих дерев’яних дощок, фарбувати підлогу та балки в один колір – дуже ефектно, підкресліть стиль приміщення та позначте акценти на деталях. Камін добре впишеться в такий інтер’єр, випромінюючи тепло і даруючи вогонь домівки.

Варіанти оформлення Варіанти оформлення фото

Красива біла стеля, оброблена однотонними балками, візуально збільшить розміри кімнати, зробить її просторою та світлою. Великі вікна, виготовлені з дерев’яних рам з безліччю стекол створять ефект присутності на природі. Логічно впишеться в цей інтер’єр камін, оброблена натуральним каменем, велика стіна доповнить гармонію простору. Загалом вітальня дозволить вам відчути себе спокійно та комфортно.

Дуже цікаве рішення застосування дерев’яних конструкцій, що підтримують всю вітальню, виконано у стилі кантрі. Білі пофарбовані стіни та стеля обладнані каркасом із дерев’яних балок контрастного кольору натурального дерева. Це рішення створює відчуття ґрунтовності захищеності, при нарочитій простоті дизайнерських елементів. Стеля, куполом, що йде вгору, візуально збільшує приміщення, прозорі стільці наповнюють легкістю вітальню, залиту сонячним світлом, що потрапляє через велике вікно.

Гарний інтер'єр заміського будинку

Чудово виглядає вітальня, оброблена в стилі модерн. Поєднання каміна, суворо вписаного дизайнером в інтер’єр у світлих сірих тонах, наголошує на цьому елементі. Підлога, що імітує грубу дерев’яну дошку, вносить елемент екостилю. Розсіяне світло з численних світильників на стелі, дивани під широкими світлими вікнами розкривають характер господаря, людини урбаністичного способу життя, що прагне гармонії природи. В результаті переплетення стилів дало ефектний результат сучасного рішення для відпочинку та приємних розмов.

оздоблення підлоги ламінатом

Якщо ви є власником великого заміського будинку — оздоблення варіанта вітальні на першому поверсі в стилі середньовіччя цілком слушне рішення. Стелі, куполом, що йдуть вгору, що зміцнюють конструкцію дерев’яні балки – створюють відчуття сили та спокою господаря будинку. Ці враження посилює стіна, оброблена натуральним каменем, всередину якої вмонтовано камін. Світло проникає через великі відкриті вікна, розташовані вздовж усієї стіни вітальні. У середині вітальні великий камін – вогнище, яке збирає біля себе сім’ю. Сучасні м’які крісла наголошують на призначенні кімнати – відпочивати, мирно розмовляти під тріск вогню в каміні, згадуючи минулі дні.

За бажання у вітальні, обладнаної каміном можна помістити стіл для гри в більярд. Друзі гідно оцінять гостинність господаря такою вітальнею. Сучасність інтер’єру додають розсіяні джерела світла на стелі та масивна лампа, що звисає над більярдним столом. Тут все строго та по-чоловічому функціонально – нічого зайвого.

Оздоблення стін каменем Більярдна фото

Інший варіант обробки віталень кімнат великої площі із застосуванням суміщення різних стилів та елементів прикрас можна виконати з максимальним використанням дерев’яних елементів. Тут присутні балки, що підтримують та зміцнюють стелю. Класика стилю проглядається у обробці дерев’яних поверхонь. Підлога сяє глянцем, меблі масивна та добротна. Шкіряні крісла в тон дерев’яні елементи. Все підкреслює атмосферу розкоші та багатства, гарного смаку та ґрунтовного характеру господаря такої вітальні. М’яке і тепле світло походить від ламп, що звисають, що підкреслюють чистоту і вишуканість стін.

Другий приклад – оздоблення у класичному стилі з елементами кантрі. Невеликі дерев’яні вікна – як у старовинному будинку, балки, що зміцнюють конструкцію, колір натурального дерева витриманий на всій палітрі інтер’єру. Підсилюють відчуття старовини декоративні подушки з орнаментом затишно розташовані на дивані по центру вітальні. Все функціонально – зайвих елементів майже немає. Відкриті полиці для дрібних дрібниць прикрашають стіну.

Стильний дизайн Стильний дизайн фото Стильний дизайн вітальні

Ще одна вітальня з каміном у тонах світлого дерева. Ті ж балки на стелі, що і в попередньому варіанті роблять приміщення світлішим і більшим. Камін вбудований у стіну між двома великими вікнами – досягнуто ефекту економії простору. По центру зали великий м’який шкіряний куточок. Скрізь домінує забарвлення залакованої сосни, з якої виготовлені основні дерев’яні елементи в цій кімнаті – це вітальня-їдальня. Тут же вбудовані кухонні меблі, щоб можна було приготувати вечерю для гостей.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *